מתכונן ליום שאחרי?

גדעון סער מחדש את הקשרים בליכוד; "שולח הודעות לפעילים"

לטענת פעילי ליכוד, סער החל לחדש את קשריו עם הפעילים "כאילו לא חלפו 3 שנים" | בין סער לנתניהו שורר נתק מוחלט ואיבה רבת שנים • כל הפרטים (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
נתניהו עם גדעון סער בימים יפים יותר (צילום: מרים אלסטר/פלאש 90)

השר גדעון סער (המחנה הממלכתי), החל בתקופה האחרונה לחדש את קשריו עם פעילי ליכוד רבים - בהם גם פעילים "כבדים" ומוכרים. לפי הדיווח של העיתונאי מוטי קסטל ב'עכשיו 14', סער שולח הודעות לאחרונה לפעילים מתוך התעלמות מהעבר הבעייתי בלשון המעטה ביחסיו עם הליכוד והעומד בראשו.

לדברי אותם פעילים, סער שולח הודעות רבות לפעילים בליכוד "כאילו לא עברו 3 שנים" - אז פרש סער מהליכוד לאחר הפסד בפריימריז על ראשות המפלגה לראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו.

מאז, סער לא חדל מלתקוף את נתניהו בכל במה אפשרית. סער פרש אז עם חברת הכנסת מהליכוד מיכל שיר, שהייתה נחשבת למקורבתו בליכוד, ואף נתמכה על ידו בפריימריז על המשבצת של נציגות תל אביב.

שיר הספיקה מאז לערוק למפלגת 'יש עתיד' בראשותו של יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד, אולם סער, שהקים את 'תקווה חדשה', חבר ל'מחנה הממלכתי' של השר בני גנץ, ולאחר מתקפת הפתע בשמחת תורה - עם פרוץ מלחמת חרבות ברזל, הצטרפו השניים לממשלת חירום לאומית בראשותו של נתניהו.

כבר בתקופה שטרם 'חרבות ברזל', נראה היה כי גדעון סער אינו מתכנן לרוץ פעם נוספת עם המחנה הממלכתי של גנץ, ומהדיווח העכשווי נראה כי השר סער אינו שולל את חזרתו לליכוד - אם כי יצויין שסער אינו מדבר על כך באופן רשמי ומוצהר.

כעת נותר לראות, האם במפלגת הליכוד יסלחו לסער על עריקתו, והאם במשפחת נתניהו ימהרו לסלוח לו ולשכוח את משקעי העבר - במקרה שנתניהו ימשיך להתמודד על ראשות מפלגת הליכוד.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר