ההתססה ביו"ש

לראשונה: הכנסת תדון באלימות "אנרכיסטים מהשמאל"

ועדת המשנה של ועדת חוץ וביטחון לענייני יו"ש בכנסת, בראשות ח"כ צבי סוכות, תתכנס בימים הקרובים לדון בנושא אלימות "אנרכיסטים" | סוכות: "ההשתוללות של גורמים מהשמאל הקיצוני תיפסק" (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
(צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

חברי ועדת חוץ וביטחון של הכנסת קיבלו הבוקר (שלישי) הזמנה לדיון בועדת המשנה לענייני יו"ש, בה נכתב כי יו"ר הוועדה, ח"כ צבי ידידיה סוכות, מבקש להזמינם לישיבת הוועדה שתתקיים בעוד כשבוע.

נושא הדיון, כך לפי ההודעה שקיבלו חברי הועדה, הוא "פעילות אלימה ומתסיסה של "אנרכיסטים" ביו"ש שמרכז חייהם אינו יהודה ושומרון".

חלקו הראשון של הדיון יהיה בלתי מסווג, והחצי השני מסווג וישתתפו בו רק חברי הועדה וגורמי הביטחון שהוזמנו.

יו"ר הועדה ח"כ צבי סוכות מסר לקראת הדיון: "הגיע הזמן שהכנסת תדון בנושא החשוב הזה של אלימות אנרכיסטים מהשמאל שפוגעים ללא הרף במתיישבים הגיבורים".

לדבריו, "ההשתוללות הזאת של גורמים מהשמאל תיפסק, אנחנו נדרוש מגורמי המקצוע תשובות, והסברים מניחים את הדעת לדרך בה מערכת הביטחון מתכוונת להתמודד עם אלימות האנרכיסטים".

כזכור, לאחר שהוטלו סנקציות על משה שרביט, אחיו של הראל שרביט הי"ד שנפל במלחמה, ח"כ סוכות הגיע לביקור בחווה שלו והאשים: "לצערנו, ממשלת בריטניה הטילה עליו סנקציות כלכליות קשות, כל זאת בלי ראיות ומשפט בגלל עלילות של גורמים עוינים שממררים לו את החיים באלימות כבר הרבה מאוד שנים על אף כתבי האישום שהוגשו נגדם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר