מיוחד • צפו

הרב פישר עם המומחים: כך תנהגו בזמן הריון

בתוכנית המיוחדת 'לבריאות', בהגשתו של הרב בנימין פישר, יעסוק בנושא הריון ולידה בימי 'קורונה'. באולפן יתארחו מנהל מחלקת נשים הפרופ' האגדי - סמואלוב והאחות שולמית זהבי (קורונה TV)

(ניהול אולפן: יוחנן בלייך)

'לבריאות', עם הרב בנימין פישר: בתוכנית הערב (ראשון), יעסוק הרב פישר בנושא הכי בוער בכל מפחה חרדית - הריון בתקופת נגיף הקורונה.

באולפן יתארח הפרופ' האגדי של ירושלים - פרופ' ארנון סמואלוב, מחטיבת היולדות של 'שערי צדק'. את פרופ' סמואלוב אין כמעט אישה ירושלמית ולא ירושלמית שלא מכירה. הן בהיותו על כס מנהל מחלקת הנשים ב'שערי צדק' ולפני זה ב'הדסה עין כרם'.

במהלך הראיון, יספר פרופ' סמואלוב על יותר מ-20,000 (!!) לידות בשנה שיש בבתי החולים שתחת אחריותו - 'שערי צדק' ו'ביקור חולים'.

עוד הוא ידבר על הריון וקורונה, האם אישה יש לה יותר סיכוי להידבק מקורונה, מה הסיכוי של היילוד להידבק ולמה לא צריכים לחשוש.

"כנראה שהקורונה לא משפיעה על העובר - ועובר לא נדבק ברחם אמו - מקורונה", מוסיף הפרופ' ומסביר כי לכן מיד בלידה מבודדים את התינוק.

עוד סיפר הפרופ', על נשים שחלו בתחילת ה'קורונה' והבריאו והכל בסדר. בנוסף, הוא יסביר אילו בדיקות הנשים חייבות לעשות, ועל הפחד להגיע לבדיקות.

האורחת השנייה באולפן היא האחות הבכירה מקופ"ח מאוחדת במחוז ירושלים, הגברת שולמית זהבי, שאחראית על בדיקת זיהומים - תפקיד רגיש מאוד בימים אלו.

הגברת זהבי תסביר על כל הליך הטיפול בקופות החולים, והיא מרגיעה את הנשים ומדריכה באיזו צורה לבוא למרפאה ומה עליהן לעשות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר