"מול טרור רצחני נציב אגרוף ברזל"

נתניהו ביקר בבסיס של השב"כ: "האחריות לגורלו של מנגיסטו - רובצת על חמאס"

ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש השב"כ רונן בר ביקרו במרחב שומרון של שירות הביטחון הכללי | נתניהו אמר כי התרשם "מהטכנולוגיה, מהאנשים, מהשיטות ובעיקר מהפעולות שמסכלות מאות פיגועים" | על הסרטון של אברה מנגיסטו אמר כי "קיבלנו אישור נוסף שאברה חי. האחריות לגורלו רובצת כולה על חמאס" (חדשות)

ב. ניסני | כיכר השבת |

ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש השב"כ רונן בר ביקרו היום (שלישי) במרחב שומרון של שירות הביטחון הכללי.

רה"מ נתניהו נפגש עם פורום המנהלים הבכירים בשירות וקיבל סקירה מודיעינית ומבצעית רחבה על פעילות השב"כ בכלל הגזרות, בדגש על הפעילות ההתקפית לסיכול תשתיות ופעילי טרור בגזרת השומרון. רה"מ הודה להם על עבודתם החשובה למען ביטחון ועם ישראל.

כמו כן, ציין ראש הממשלה נתניהו בדיון כי שב"כ, צה"ל וכוחות הביטחון ימשיכו לפעול בכל מקום ממנו יצאו פיגועים, והוסיף כי "מול טרור רצחני נציב אגרוף ברזל. נדע להגיע אליהם בכל זמן ובכל מקום".

לאחר מכן, ביקרו ראש הממשלה וראש השב"כ במוצב 105 שבחטיבת מנשה, משם צפו על גזרת יו"ש וקיבלו סקירה על גדר ההפרדה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בתום הביקור: "אני מסיים עכשיו ביקור בבסיס של השב"כ. יצא לי להתרשם עמוקות מהטכנולוגיה, מהאנשים, מהשיטות ובעיקר מהפעולות שמסכלות מאות פיגועים ומצילות את חייהם של רבים רבים במדינת ישראל. אני מלא הערכה על כך".

בדבריו, התייחס ראש הממשלה לסרטון שפרסם ארגון הטרור חמאס של השבוי אברה מנגיסטו ואמר: "אני מבקש גם לציין דבר נוסף - ישראל לא מפסיקה במאמציה להשיב את אברה מנגיסטו ושאר שבויינו ונעדרינו. אתמול קיבלנו אישור נוסף למה שידענו כל הזמן - שאברה חי. מדובר באדם צעיר, לא בקו הבריאות, ואחריות לגורלו רובצת כולה על חמאס".

בביקור השתתפו ראש הסגל צחי ברוורמן, המזכיר הצבאי של רה"מ אלוף אבי גיל וראש המל"ל צחי הנגבי.

(צילום: חיים צח / לע"מ)
(צילום: חיים צח / לע"מ)
(צילום: חיים צח / לע"מ)
(צילום: חיים צח / לע"מ)
(צילום: חיים צח / לע"מ)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר