ירי דו צדדי

טרגדיה בדרום: חייל צה"ל נהרג הלילה במהלך תרגיל בבסיס

הותר לפרסום: בצבא פתחו הלילה בחקירה, לאחר שחייל צה"ל נהרג הלילה במהלך תרגיל שנעשה בבסיס צבאי בדרום | הודעה נמסר למשפחתו של החייל (חדשות, ביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
בסיס צבאי בדרום | ארכיון (הדס פרוש, פלאש 90)

שוב טרגדיה בבסיס צה"ל: חייל צה"ל נהרג במהלך הלילה האחרון (שלישי) לאחר שהשתתף בתרגיל ירי דו צדדי.

המקרה התרחש באחד הבסיסים של צה"ל בדרום הארץ, כאשר החייל כאמור השתתף הלילה בתרגיל שבו מצא למרבה הצער את מותו.

מדובר צה"ל נמסר: "נסיבות המקרה מתוחקרות בשטח על ידי המפקדים והמשטרה הצבאית פתחה בחקירת האירוע, הודעה נמסרה למשפחתו. צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה".

כזכור, רק לפני מספר שבועות, צוער בקורס קצינים נפצע באורח קשה לאחר שדלת הנגמ"ש עליו התאמן, נטרקה מסיבה שאיננה ברורה עדיין על גופו. חיילים נוספים שהיו עמו באימון חילצו אותו מדלת הטנק וביצעו בו פעולות ראשוניות מצילות חיים.

המקרה אירע, כאשר הצוער עלה על הנגמ"ש יחד עם חיילים נוספים כחלק מאימון שגרתי בחיל ההנדסה. בשלב מסויים, לאחר שסיימו את הבדיקה לשמה עלו על הנגמ"ש, עזבו החיילים את הנגמ"ש החדיש כשהצוער נותר על הכלי הכבד לבדו.

מסיבה שאיננה ברורה, דלת הנגמ"ש נטרקה על גופו והצוער נמחץ על ידי הדלת הכבדה. החיילים, ששמעו כי התרחשה תקלה, שבו במהירות לנגמ"ש ופתחו את הדלת לצורך חילוץ הצוער. הם ביצעו בו פעולות מצילות חיים תוך כדי הזעקת כוחות הצלה וחירום לזירה.

מצה"ל נמסר בעקבות האירוע הקשה: "צוער בקורס קצינים נפצע באורח קשה מוקדם יותר היום במהלך היערכות לאימון שגרתי. הצוער פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה. האירוע מתוחקר".

כזכור, רק לפני שבועיים התמוטטה לוחמת מג"ב מאיה אלוני - בת 18 בלבד, במהלך אימון. היא פונתה לבית החולים שם נקבע מותה. מפקד מג"ב, אמיר כהן, הורה על עוצר אימונים בעקבות פטירת החיילת.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר