"מסכנים את הנכס הכי חשוב"

השר יואב גלנט נגד חבריו: "אמירות שקריות, חסרות בסיס וחסרות אחריות" | צפו

״בתקופה האחרונה מרשים לעצמם נבחרי ציבור להטיח אמירות שקריות, חסרות בסיס וחסרות אחריות בצה"ל ומפקדיו. אלו אמירות מקוממות המסכנות את הנכס החשוב ביותר שיש למדינת ישראל - צבא ההגנה לישראל״, אמר הערב שר הביטחון גלנט | צפו (חדשות, ביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
השר גלנט, הערב (אלעד מלכא)

שר הביטחון יואב גלנט השתתף הערב (ראשון) בטקס מצטייני שר הביטחון לרגל ראש השנה, שם תקף גם את חבריו מהמפלגה - שתוקפים את צה"ל ומפקדיו.

בטקס, שנערך בבסיס ״הקריה״ בתל אביב, השר גלנט העניק תעודת הצטיינות ל-33 קצינים ונגדים שנבחרו למצטייני שר הביטחון, לרגל ראש השנה תשפ״ד.

לאחר הענקת ההצטיינות, בחר גלנט לתקוף את הפוליטיקאים מהימין ואמר: "בתקופה האחרונה מרשים לעצמם נבחרי ציבור ובכלל זה שרים וחברי כנסת, להטיח אמירות שקריות, חסרות בסיס וחסרות אחריות בצה"ל, במפקדיו ובחייליו".

דבריו של גלנט, הערב (צילום: אלעד מלכא)

לדברי גלנט: "אלו אמירות מקוממות המסכנות את הנכס החשוב ביותר שיש למדינת ישראל- צבא ההגנה לישראל. כלי המגן שלנו, של כל אזרחי ישראל. אתם, מפקדי, חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון המקדישים את חייכם למען ביטחון המדינה ולהגנה על אזרחיה, ראויים לכל גיבוי, ואלו המנסים להכפיש אתכם ראויים לכל גינוי״.  

״צה"ל", טען גלנט בנוכחות הרמטכ"ל: "הוא צבא העם, מקום שירותם של חיילות וחיילים מכל רבדי הציבור. ללא צה"ל לא ניתן לקיים את מדינת ישראל, בסביבה העוינת בה אנו חיים. כשר הביטחון אני מתחייב להגן על מדינת ישראל ועל צה"ל ומפקדיו כך פעלתי לאורך כל חיי וכך אמשיך לפעול״.  

עוד אמר שר הביטחון: ״צה"ל היה ועודנו לב ליבה של החברה הישראלית. בו נפגשים בניהם ובנותיהם של כלל מגזרי החברה, בו ניתנת לכל אחד ואחת הזדמנות שווה ואמיתית – להוכיח את יכולותיו, לפרוץ קדימה, להצטיין ולהצליח״.

לסיום דבריו, אמר גלנט: ״זה המקום להביע הערכה לצה"ל ולעומד בראשו, הרמטכ"ל, רב אלוף הרצי הלוי ולמטה הכללי תחת הנהגתו על עמידה במשימות הביטחון, על התמודדות נחושה מול האתגרים החברתיים המשפיעים על צה"ל ועל כך שגם השנה כמו בעבר, צה"ל העמיד לרשות מדינת ישראל את הטובים באנשים, בתפקידים חיוניים. גם בימים אלו – ואולי במיוחד בימים כאלו – חשוב כי נשמור על צה"ל ככזה, ונותיר אותו מעל ומחוץ לכל מחלוקת, אין לנו צבא אחר להשען עליו״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר