כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
הפיגוע בחווארה

המחבל מגיח, ממטיר יריות על הרכב הנמלט - ובורח | צפו

תיעוד מטורף מהפיגוע שאירע אחר הצהרים בחווארה, כאשר מחבל פתח בירי לעבר רכב ובו משפחה שיצאה לטיול | בחסדי שמים אין נפגעים בנפש (ביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |

פיגוע ירי אירע היום (חמישי) בחווארה, בשעת אחר הצהרים, כאשר מחבל חמוש התקרב לעבר רכב ישראלי - ופתח במטר של יריות על הרכב. בחסדי שמים אין נפגעים.

ברכב נסעה אזרחית ישראלית בהריון, יחד עם שני ילדיה, שיצאו לטיול. הרכב נפגע והמחבל הצליח להימלט.

דובר צה"ל עדכן: "מחבל ירה לפני זמן קצר, לעבר רכב סמוך לצומת עינבוס שבחווארה. כוחות צה״ל איתרו פגיעות ירי ברכב ישראלי ולאחר סריקות אותרו תרמילים במרחב. אין נפגעים. כוחות צה"ל מבצעים חסימות ופתחו במרדף אחר המחבל".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן תקף בעקבות הפיגוע: "ממשלת הימין נכשלת פעם אחר פעם בהבאת הבטחון במרכז מדינת ישראל לאזרחה, לא נקבל מצב שפעם אחר פעם מטווחים ומנסים לרצוח יהודים בכביש מרכזי במדינת ישראל.

"אני דורש ממשלת ישראל להחזיר את המחסומים באופן מיידי בכל איזור לב השומרון, אני דורש מממשלת ישראל להתעשת ולהורות לצה"ל לצאת למבצע כמו מבצע "בית וגן" אבל מקיף עמוק ומשמעותי יותר בכל איזור צפון השומרון בין שכם לגנין ולהפסיק את גל הטרור גם בשומרון וגם הגל שיוצא מכאן בשומרון לכל מרכז מדינת ישראל".

הוא הוסיף: "ההתיישבות בשומרון חזקה, אנחנו נתמודד עם האתגרים הבטחוניים, אנחנו מאמינים ונחושים, אבל הממשלה הזו שהיא טובה בכל כך הרבה דברים, בנושא הבטחון עוד לא שינתה את המדיניות של הממשלה הקודמת ואנחנו לא נשתוק ולא נוותר לממשלה רק משום שבחרנו בה. אנחנו מצפים מהממשלה לתוצאות. מצפים לתוצאה של החזרת הכבוד הלאומי ומצפים מהממשלה לבטחון".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר