מטרת המבצע - בוטלה?

ראש העיר שדרות לגלנט: "עמוד בהבטחתך למיטוט שלטון החמאס"

ראש העיר של שדרות, זועם בעקבות דברים הלא ברורים של שר הביטחון גלנט בהערכת המצב: "צר לי ששר הביטחון לא דאג להדגיש, כפי שהבטיח בעבר, כי צה"ל לא יעזוב את עזה עד למיטוט שלטון החמאס והסרת האיום על שדרות וכלל יישובי הדרום ובכלל עם ישראל" | צבא וביטחון

יוני גבאי | כיכר השבת |
ראש עיריית שדרות אלון דוידי

בהמשך להתבטאותו של שר הביטחון, יואב גלנט, בהערכת מצב עם הכוחות ברצועה, לפיה "לא נעזוב את עזה עד להשבת כל החטופים", פרסם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, תגובה, בה דרש מגלנט להדגיש את מטרת המבצע.

"כולנו נרגשים ושמחים על חזרתם של החטופים והחטופות ונמשיך לייחל ולפעול על מנת שכולם ישובו לישראל", אמר דוידי, "אך צר לי ששר הביטחון לא דאג להדגיש, כפי שהבטיח בעבר, כי צה"ל לא יעזוב את עזה עד למיטוט שלטון החמאס והסרת האיום על שדרות וכלל יישובי הדרום ובכלל עם ישראל".

עוד אמר דוידי: "אסור שתושבי ניר עוז, כפר עזה, בארי ושדרות יחששו להשאיר את בתיהם פתוחים ושילדיהם יתרחצו בבטחה בימי הקיץ בבריכה, שמא תישמע אזעקת 'צבע אדום' או שמחבלים יחדרו ליישוביהם.

"זה או אנחנו או הם – אין באמצע! הלחימה בעזה חייבת להימשך עבור החטופים, עבור 1,300 הנרצחים והנופלים בשבת השחורה ובתמרון הקרקעי ברצועה ועבור תושבי הדרום שחיים 22 שנה תחת טרור הקסאמים ועבור מדינת ישראל כולה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר