עם שכפ"ץ וקסדה

נתניהו נכנס לעזה: "שום דבר לא יעצור אותנו, ממשיכים עד הניצחון"

ראש הממשלה סייר היום ברצועה וקיבל סקירה ביטחונית והגדיר את יעד המלחמה. לדבריו, "אנחנו ממשיכים עד הסוף עד הניצחון, שום דבר לא יעצור אותנו" (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |
נתניהו בעזה (צילום: חופשי)

ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר היום (ראשון) ברצועת עזה, שם קיבל סקירות ביטחוניות, שוחח עם המפקדים והלוחמים וביקר באחת המנהרות שנחשפו.

נתניהו אמר במהלך הסיור כי ״אנחנו פה ברצועה עם הלוחמים הגיבורים שלנו. אנחנו עושים כל מאמץ להחזיר את חטופינו, ובסופו של דבר נחזיר את כולם".

לדבריו, "יש לנו שלושה יעדים למלחמה הזאת: לחסל את החמאס, להחזיר את כל חטופינו ולהבטיח שעזה לא תחזור להיות איום למדינת ישראל".

נתניהו הוסיף: "אני פה להגיד לחברים כאן, ללוחמים כאן, שאומרים לי את אותם הדברים, ואני חוזר ואומר את זה לכם, אזרחי ישראל: אנחנו ממשיכים עד הסוף - עד הניצחון. שום דבר לא יעצור אותנו, ואנחנו משוכנעים שיש לנו את הכוח, את העוצמה, את הרצון והנחישות להשיג את כל יעדי המלחמה, וכך נעשה".

נתניהו בעזה (צילום: אבי אוחיון לע"מ )
נתניהו בעזה (צילום: אבי אוחיון לע"מ )
נתניהו בעזה (צילום: אבי אוחיון לע"מ )

לראש הממשלה התלוו ר' הסגל צחי ברוורמן, ר' המל"ל צחי הנגבי, המזכיר הצבאי של רה"מ אלוף אבי גיל וסגן הרמטכ"ל אלוף אמיר ברעם.

נתניהו סיכם: "ישבתי עם סגן הרמטכ"ל ועם המפקדים, על הקיר היה כתוב: ״עם ישראל חי״. אז עם ישראל חי, ועם ישראל גם מנצח בזכותכם. תודה לכם״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר