ירושלים מדממת

תגובות זועמות של הפוליטיקאים על פיגוע הירי בירושלים בו נרצחו שלושה יהודים הי"ד

הפיגוע הקשה הבוקר בכניסה לבירה מעיד על תעוזתם של המחבלים לנצל את ימי המלחמה ולפגע באכזריות מטווח אפס באזרחים חפים מפשע | כל בעל השפעה ביטחונית צריך לפעול לעצירת מסע הטרור (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
זירת הפיגוע בכניסה לירושלים (צילום: איחוד הצלה)

נבחרי ציבור רבים הגיבו הבוקר לפיגוע הקשה בירושלים כאשר האחריות הישירה לעצירת גל הטרור ומסע ההרג באזרחי ישאל מוטלת על הממשלה והעומדים בראשה.

ראש העיר ירושלים משה ליאון התייחס לאירוע הקשה: "מדובר בפיגוע קשה מאוד שתוכנן מראש ובוצע בליבה של ירושלים. לצערנו שלושה נרצחו בפיגוע וחמישה נפצעו. אני מוסר את תנחומיי למשפחות ההרוגים ומאחל החלמה מהירה לפצועים. תגובתם המהירה של האזרח והלוחם שהגיעו למקום מנעו אסון גדול בהרבה. הוריתי להמשיך ולתגבר את הנוכחות הביטחונית בעיר במטרה להגביר את תחושת הביטחון בקרב התושבים. עיריית ירושלים תגיש את מלוא הסיוע למשפחות הנספים והפצועים ותסייע להם ככל הנדרש"

שר האנרגיה והתשתיות וחבר הקבינט המדיני-ביטחוני, חה"כ ישראל כ"ץ כתב: אני שולח את תנחומיי למשפחות הנרצחים והנפגעים בפיגוע הקשה הבוקר בירושלים. אנחנו במלחמה נגד החמאס והטרור בכל החזיתות. בעזה ביהודה ושומרון ובירושלים. בכל מקום שהאויב ירים ראש נכה בו בעוצמה. לא נפסיק עד לסיום המשימה.

חבר הקבינט המדיני בטחוני, שר האוצר בצלאל סמוטריץ בתגובה לפיגוע הקשה בירושלים׳: "לא ננוח ולא נשקוט עד להכרעה וניצחון בכל הגזרות! ‏אנחנו במלחמה בכל החזיתות. הפיגוע הנורא בירושלים מזכיר לנו שהאויבים שלנו הם לא רק הנאצים בעזה. נרדוף ונשמיד אותם בעזרת השם בכל מקום. מחזק את ידי כוחות הביטחון וההצלה שפועלים בזירה. תנחומים למשפחות הנרצחים ואיחולי החלמה לפצועים".

חה"כ אלמוג כהן בתגובה לפיגוע הקשה הבוקר בירושלים: ממשלה חזקה שחווה פיגוע בזמן מלחמה נוהגת כך: תוך פחות מ 24 שעות מרגע הפיגוע: מפוצצת את בית המחבל. ומגרשת את משפחתו לעזה. לא תראו עוד ״גיבורים״ שיורים בנשים וקשישים. אני מבטיח.

השר בני גנץ: ״בבוקר הקשה הזה, אני מבקש לשלוח תנחומים מעומק הלב למשפחות הנרצחים מהפיגוע בירושלים ולאחל החלמה מהירה לפצועים. הפיגוע הזה הוא הוכחה נוספת, למחוייבות שלנו להמשיך את הלחימה בעוצמה ובנחישות כנגד הטרור הרצחני שמאיים על אזרחינו. בירושלים, בעזה, ביו״ש ובכל מקום.״

שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש: "ליבנו כואב ודואב על הרצח בכניסה לעיר שנעשה על ידי מרצחי טרור שפלים באכזריות רבה ואף פצעו ופגעו ביהודים ללא רחם. מיגור הטרור היא משימה עליונה ויפה שתיעשה שעה אחת קודם".

השר יואב בן צור מש"ס קרא לגרש את בני משפחותיהם של המחבלים שביצעו את פיגוע הירי בירושלים ורצחו שלושה יהודים.

"מחיר ההסתה גובה מאיתנו קורבנות רבים, שוב פיגוע רצחני בעיר הבירה ע"י מרצחים שפלים ומתועבים הגרים בתוכנו. אני קורא לקבינט המדיני - ביטחוני להורות על הריסת בתי המחבלים וגירוש בני משפחותיהם".

"בעת הזו, מחזק את ידיהם של האזרחים והחיילים שחתרו למגע ובחסדי שמיים מרובים מנעו פיגוע קשה יותר. בשעות קשות אלו ליבי עם משפחות הנרצחים הי"ד ומתפלל לרפואת הפצועים להחלמתם במהרה", דברי בן צור.

שגריר ארצות הברית בישראל ג'ק לו גינה את פיגוע הירי בבירה. "פיגוע מתועב בירושלים הבוקר. אנו מגנים באופן חד משמעי אלימות אכזרית שכזו. מחשבותיי עם משפחות הקורבנות, ואני שולח תנחומים לכל מי שנפגע", כך כתב בחשבון ה-X שלו.

ח"כ אפרת רייטן כתבה: "הפיגוע האכזרי מעיד על כוונת ארגון הטרור להמשיך לערער את הבטחון הפנימי שלנו, להפחיד אותנו ולהבעיר חזיתות חדשות. זה לא יקרה. אף טרוריסט לא יחליש את הרוח שלנו.מחזקת את ידי כוחות הבטחון שעושים לילות כימים בשמירה על הגנת ישראל"

חבר ועדת חוץ וביטחון, ח״כ אוהד טל (הציונות הדתית):

דין מחבלי עזה = דין מחבלי ירושלים. עם השטן לא עושים עסקאות - את השטן משמידים!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר