אותות סיום?

גנץ: "גם בשלב הבא בלחימה, החיילים יפעלו בעומק הרצועה"

בצל התחמקותו במסיבת העיתונאים במוצ"ש להשיב על שאלת "היום שאחרי" ברצועה, השר גנץ אמר היום בסיור בדרום: "צה"ל ימשיך לפעול בעומק הרצועה, עד שנשיג את כל מטרותינו. התוכנית המבצעית שלנו עוד ארוכה. וגם בעתיד  ביטחוננו ישאר תמיד בידינו״ (ביטחון)

מישאל לוי | כיכר השבת |
גנץ, היום בדרום (צילום: ללא קרדיט)

יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ סייר היום (שלישי) בדרום ביחד עם ח"כ מתן כהנא וח"כ מיכאל ביטון. חברי המחנה הממלכתי ביקרו את מפוני מועצה אזורית אשכול המתארחים במשאבי שדה ביחד עם ראש מועצת רמת נגב ערן דורון. עוד ביקרו בישיבת ההסדר ירוחם ששבעה מבוגריה נפלו בקרבות ושוחחו עם התלמידים.

״אני מסיים ביקור ברמת נגב, אצל אנשי המועצה האזורית אשכול", אמר גנץ בסיום ביקורו. "הם חזקים ונחושים והמסר שלהם: שנמשיך עד להחזרת החטופים והסרת האיום של חמאס, כדי שיוכלו לחזור לבתיהם. ואנחנו כהנהגה מחוייבים לדאוג שתהליך החזרה הביתה יחל בקרוב.

"זה יהיה תהליך מורכב שננהל אותו באחריות, כשהשיקול הביטחוני בראש ובתיאום עם ראשי הרשויות ותוך מתן אפשרות בחירה לכל תושב וקהילה. המדינה כולה מגויסת למאמץ הזה".

השר גנץ הוסיף: "בזמן שמרצחי החמאס ימשיכו להתחבא במנהרות, עד שנשיג אותם חיים או מתים - התושבים יחזרו לנגב המערבי, תחת הגנה רחבה, ויבנו אותו מחדש עם כוחות רבים מהחברה הישראלית. בזמן שחמאס מביאה חורבן על עזה – הנגב המערבי יתחזק".

בשלב הזה אמר: "אנחנו ממשיכים בלחימה בעוצמה רבה בכל החזיתות – דרום, צפון ואיו"ש. אני מבקש להדגיש: גם כשנעבור לשלב הבא בלחימה, חיילי צה"ל ימשיכו לפעול בעומק הרצועה, עד שנשיג את כל מטרותינו. נמשיך להחזיק בשטח ברצועה כדי מנת לספק ביטחון ליישובים הישראלים. התוכנית המבצעית שלנו עוד ארוכה. וגם בעתיד - ביטחוננו ישאר תמיד, בידינו״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר