מתקפת השיגורים על מירון

חיזבאללה: "פגענו במרכז הפיקוד והשליטה האווירי של ישראל"

ארגון הטרור חיזבאללה טוען כי במהלך מתקפת השיגורים שלו בשבת בבוקר, הצליח הארגון לפגוע ב"עיניים של ישראל" בבסיס חיל האוויר בהר מירון (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
התיעוד של חיזבאללה מתקיפת הבסיס הצבאי (צילום: ללא קרדיט)

כיממה לאחר מתקפת השיגורים על הר מירון, בארגון הטרור חיזבאללה טוענים כי הצליחו לפגוע ב'עיניים של המדינה', בסיס חיל האוויר בהר מירון. בארגון לקחו אחריות לירי והוסיפו כי מדובר "בתגובה ראשונית" לחיסול סגן מנהיג חמאס, סאלח אל-עארורי.

בתיעוד שפרסם חיזבאללה נראה רגע הפגיעה בבסיס "האחראי על יצירת התמונה האווירית ותמונה של כל כלי הטיס הנמצאים במרחב האווירי באזור".

בתיעוד שפרסם ארגון הטרור חיזבאללה נטען כי "בסיס מירון, יב"א 506, נמצא במרחק 8 ק"מ מהגבול הלבנוני. גובהו 1,200 מטר מעל פני הים, ושטחו 160 אלף מטר מרובע"..

לדברי חיזבאללה: "מרכז הפיקוד והשליטה האווירי בצפון ישראל, שמשימתו ארגון, תיאום וניהול מבצעים אוויריים בסוריה, לבנון, טורקיה וצפון האגן המזרחי של הים התיכון".

"מדובר מרכז ראשי לפעולות שיבוש אלקטרוני בגזרה הצפוני", טענו בחיזבאללה והוסיפו "בבסיס שהותקף שהו חיילים וקצינים רבים וש בו מכ"מים למעקב וגילוי לטווח רחוק".

כזכור, בנאום שנשא נסראללה ביום שישי הוא התבטא כי: "המשמעות תהיה שכל לבנון תהיה חשופה - כל הערים, הכפרים והדמויות יהיו חשופים. מה שקרה בדאחייה הדרומית לביירות זו הפרה שערורייתית וגדולה והיא לא תישאר ללא תגובה או עונש".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר