זו ההודעה שפרסם חיזבאללה

צילם אתר פוליטי | איש עסקים לבנוני נעצר בחשד לריגול לטובת ישראל

העיתון "אל-אחבאר" המופץ בלבנון וידוע בקרבתו לחיזבאללה דיווח כי אדם שצילם אתר פוליטי בביירות נעצר • חיזבאללה פרסם הודעה חריגה לתושבי דרום המדינה להיות ערניים לגבי פעילות ביטחונית "שמחפשת חלופות להשגת מידע" (חדשות)

ב. ניסני | כיכר השבת |
תקיפות צה"ל בדרום לבנון (צילום: חדשות 8200 בטלגרם)

העיתון הלבנוני "אל־אחבאר" הידוע בקרבתו לחיזבאללה פרסם הבוקר (חמישי) כי אדם שצילם תמונות בסביבת מטה יו"ר הפרלמנט בלבנון שבביירות, נעצר על ידי חברי המשמר.

העצור, נחקר ע"י מנגוני הביטחון המקומיים בחשד לריגול וברשותו נמצאו מכשיר אלקטרוני מתקדם וטלפון עם סרטונים המתעדים את כל האזור בו נתפס

לפי הדיווח הנחקר היה איש עסקים בתחום הטכנולוגיה הקשורה לגוגל והתעקש בחקירתו שהוא עובד עם חברה אמריקנית על פי חוזה רשמי. נטען נגדו כי חברה בבעלותו חתמה על חוזה עם חברה זרה ולאחר חקירה נטען כי היא אף בעלת קשרים עם ישראל.

אמש פרסם חיזבאללה אזהרה לתושבי לבנון: "ישראל ממשיכה לאסוף מידע עלינו ועל מקום הימצאותם של הפעילים שלנו בדרום המדינה. "קוראים שלא להיענות לפניות, לנתק את השיחות ולעדכן את הרשויות על כך"

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר