יום קרב בצפון

הפגזת ענק על קריית שמונה - הפסקת חשמל ברחבי העיר | תיעוד

לפחות 30 רקטות נורו לעבר העיר המרוחקת קילומטרים ספורים מלבנון | למרות המטח הכבד והחריג - בחסדי שמים לא דווח על נפגעים בכלל, אולם נזק רב נגרם לרכוש במספר מוקדי נפילות | תיעוד (מלחמה בישראל)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
תיעוד מאחת הזירות בקריית שמונה (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)

בסביבות השעה 16:00 היום (חמישי), הופעלה האזעקה בעיר קריית שמונה בגליל פעמיים ברציפות. כ-30 רקטות שוגרו מדרום לבנון לעבר העיר. האזעקות הופעלו גם בתל חי ובמרגליות הסמוכות.

למרות מערכת כיפת ברזל, מספר רקטות חדרו את המעטפת המשוכללת ופגעו במספר מוקדים בשטח העיר.

בחסדי שמים, בכל זירות הנפילות א דווח על נפגעים בגוף, אולם, נזקים כבדים נגרמו לתשתיות בעיר ולמבני מגורים.

בעקבות פגיעה בתשתיות החשמל של העיר, נפל החשמל בחלקים נרחבים מאוד בעיר. גם כבישים ותשתיות נוספות נפגעו וכוחות החירום וההצלה מוודאים כי אכן לא נפגע איש.

תיעוד נוסף מהזירה בקריית שמונה (צילום: רשתות חברתיות - שימוש ע"פ סעיף 27א לזכויות יוצרים)

מכבאות והצלה - מחוז צפון, נמסר: "לוחמי האש של תחנה אזורית גליל-גולן פועלים במהלך השעה האחרונה במספר אירועים של פגיעת רקטות ישירות במבנים במרחב קרית-שמונה. כתוצאה מאחת הפגיעות אירעה דליפת גז, לוחמי-האש פעלו במקום לעצירת הדליפה וסריקה אחר נפגעים. הצוותים, בפיקודו של רס"מ דותן שרף, פועלים להשגת שליטה בכל הזירות".

מהמשטרה נמסר: "המשטרה מטפלת כעת במספר זירות נפילה של פריטי רקטה בסביבת העיר קרית שמונה ללא נפגעים, נזק נגרם לרכוש. שוטרים וחבלני המשטרה של מחוז צפון מבודדים כעת את זירות הנפילה וסורקים אחר שרידים נוספים, לשם הסרת סיכון נוסף לציבור".

בתגובה למטח הכבד - צה"ל תקף מספר יעדי טרור בדרום לבנון והשמיד תשתיות טרור של חיזבאללה.

הפגזה על קריית שמונה (צילום: עיריית קריית שמונה)
בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר