בתצפית על חירבת אחזעה

גלנט ליד עזה: "מי ששואל אם המלחמה נמשכת - שיגיע לכאן"

גלנט הגיע היום לתצפית על השכונות המזרחיות של ח׳אן יונס, והעיירה חירבת אחזעה: ״אין צודקת מהמלחמה שאנו נלחמים. מפרידים בין האוכלוסייה לבין המחבלים שנרדוף עד האחרון שבהם״ (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |
דברי גלנט היום (צילום: אלעד מלכה)

שר הביטחון יואב גלנט קיים היום (חמישי) הערכת מצב במרחב הגבול עם עזה ותצפית על השכונות המזרחיות של ח׳אן יונס. בהמשך הסיור הוצגו לשר ההתקדמויות בפעילות הכוחות הפועלים בגזרת חאן יונס מעל ומתחת לקרקע.

שר הביטחון, יואב גלנט אמר כי "אני נמצא כעת בסיור מול אחזעה בדרום רצועת עזה יחד עם אלוף פיקוד הדרום ומפקד אוגדת עזה. מתרשם מאוד מפעולתם הנחושה, האחראית והרצינית של הכוחות״.

(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)
(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)
גלנט (צילום: אלעד מלכה)
(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)

הוא הוסיף כי ״אם מישהו שאל את עצמו: האם המלחמה נמשכת? כדאי שיגיע הנה ויראה מה כוחות צה"ל עושים. יש הרבה מאוד כוחות פנימה, מערבה מכאן, שפועלים בתוך חאן יונס בצורה מאוד מאוד מרשימה, מעל הקרקע ומתחת לקרקע״.

לדבריו: ״ביום הזה אני רוצה לומר משהו נוסף, אין מלחמה צודקת יותר, אין מלחמה מוסרית יותר, אין צבא מוסרי יותר, שאחרי שפגעו, והרגו, ורצחו, ועינו את הילדים והנשים שלו - הוא עדיין מבחין כל יום בין אלה שמעורבים וצריך לחסל אותם, לבין אלה שאינם מעורבים שאנחנו מנגישים להם סיוע המוניטרי – תרופות, ומזון, ומים, כדי להפריד בין מי שהוא אוכלוסייה אזרחית לבין מחבלים רוצחים שפלים שאנחנו נרדוף אותם עד האחרון שבהם".

(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר