רוחות מלחמה

הרמטכ"ל בגבול הצפון: נערכים לעימות צבאי עם חיזבאללה בחודשים הקרובים

רא"ל הרצי הלוי ביקר היום את כוחות צה"ל בגבול הצפוני עם לבנון ואף צפה בתרגיל פיקודי רחב |  ללוחמים אמר: "הסבירות למלחמה בצפון גבוהה - נלך קדימה בכל הכוח" (חדשות צבא וביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
(צילום: דו"צ)

הרמטכ״ל רא"ל הרצי הלוי ביקר היום (רביעי) בתרגיל כוחות מילואים בצפון, יחד עם מפקד פיקוד הצפון, אלוף אורי גורדין, מפקד פיקוד האימונים וההכשרות, אלוף דוד זיני ומפקדים נוספים.

התרגיל הינו חלק מסדרת אימונים המתקיימת בימים אלה בצפון בהובלת המרכז לאימוני יבשה.

בשיחה עם הלוחמים אמר הרמטכ"ל: ״אימונים תמיד היו דבר מאוד חשוב, אני חושב שהרבה יותר חשוב עכשיו, אנחנו עושים עושים פרק של הגברת מוכנות ללחימה בלבנון, יש לנו הרבה מאוד לקחים מהלחימה בעזה, רבים מהם רלוונטים מאוד ללחימה בלבנון, ויש כאלה שחייבים לעבור התאמה.

"אנחנו רוצים להגיע בלבנון למטרה מאוד ברורה - זה להחזיר את התושבים לצפון, כל היישובים בצפון. אנחנו מבינים שהדבר הזה חייב לעבור דרך שינוי מאוד משמעותי".

לדבריו, "אני לא יודע מתי המלחמה בצפון, אני יודע להגיד לכם שהסבירות לזה שהיא קורית בחודשים הקרובים היא הרבה יותר גבוהה ממה שהיה בעבר.

"אני יודע להגיד לכם שאני חושב שאנחנו מתחילים אותה עם הרבה יותר יתרונות, ניצחון, ביטחון עצמי אצלנו, ביטחון יורד אצלם, הרבה מאוד ניסיון, יכולות, הפתעות לייצר, התקדמויות שנעשו, מה שנשאר להתאמן ברצינות, רוח חזקה של האנשים, וכשנצטרך אנחנו נלך קדימה בכל הכוח״.

(צילום: דו"צ)
(צילום: דו"צ)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר