אחרי חיסול המחבלים בג'נין

הרמטכ"ל: "לא יהיה מחסה לטרור; נפעל במקומות המורכבים ביותר" | צפו

הרמטכ״ל ללוחמי מילואים באוגדת עזה: "לא יהיה מחסה לטרור בעזה, באיו״ש, בלבנון, לא מעל הקרקע ולא בפירי מנהרות. אנחנו נפעל במקומות המורכבים ביותר" | צפו (חדשות)

ב. ניסני | כיכר השבת |
שיח הרמטכ״ל עם המפקדים (צילום: דובר צה"ל)

הרמטכ״ל פגש היום (שלישי) מפקדים במילואים מגדוד 8208, שאיבדו 21 מלוחמיהם בשבוע שעבר, יחד עם מפקד האוגדה, תת-אלוף אבי רוזנפלד ומפקד החטיבה הדרומית, אלוף-משנה טל אשור.

בשיח עם הלוחמים אמר אחרי החיסול בבית החולים בג'נין כי "לא יהיה מחסה לטרור בעזה, באיו״ש, בלבנון, לא מעל הקרקע ולא בפירי מנהרות. אנחנו נפעל במקומות המורכבים ביותר".

דבריו המלאים של הרמטכ״ל:

"אנחנו היום בבוקר הכנסו כוח של הימ״מ לתוך בית חולים בג׳נין, שבתוכו חוליית מחבלים שמתכננת הוצאת פיגוע קשה, להרוג אזרחי ישראל. אנחנו לא רוצים להפוך בתי חולים לזירות לחימה, שמימין יש חולים ומשמאל יש רופאים ואחיות, ובאמצע מחבלים, אבל אנחנו עוד הרבה יותר מזה נחושים לא לאפשר שבתי חולים לא בעזה, לא ביהודה ושומרון, לא בלבנון, לא מעל הקרקע ולא בפירים ומנהרות מתחת לבתי חולים, יהפכו להיות המקום שהוא המחסה לטרור, והוא זה שמאפשר למחבלים לצבור את האמל״ח, לנוח, לצאת לעשות פיגוע.

הרמטכ"ל והלוחמים (צילום: דובר צה"ל)

"ואיפה שצריך, אנחנו נכנס גם למקומות המורכבים ביותר כדי לחסל שם טרור, כדי לפגוע בטרור, כדי לשבות מחבלים. ואיפה שתהיה לחימה, כדי להרוג אותם. אנחנו נלחמים בטרור קשה, הוא הביא אותנו להיכנס לעזה בעוצמה רבה, אנחנו נמשיך לפעול בעזה, נמשיך להגיע לכל מקום שחמאס נמצאת בו, נמשיך לפגוע, נמשיך להרוג מחבלים, להשמיד תשתיות.

"מתרשם שאתם עושים את המשימות האלה בצורה מאוד טובה, תשלבו מאוד עם כל היכולות החי"ר והשריון, החיבור להנדסה, שהתחבר גם דרך האירוע הקשה בשבוע שעבר. השילובים האלה, המקצועיים ואחרי זה גם החיזוקים ברוח ומניעת הסדקים, זה מה שייתן לנו יכולת ללכת מלחמה מורכבת, ארוכה, ובסוף הדרך לנצח ניצחון שהוא מאוד חשוב והוא יהיה גם מאוד ברור. הרבה מאוד הערכה על העשייה של הגדוד, הרבה מאוד הערכה על ההתמודדות".

(צילום: דובר צה"ל)
(צילום: דובר צה"ל)
(צילום: דובר צה"ל)
(צילום: דובר צה"ל)
(צילום: דובר צה"ל)
(צילום: דובר צה"ל)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר