"סינוואר הפך למחבל נמלט"

גלנט הציג מעטפה עם כספים שיועדו לסינוואר "יש עדויות ברורות - הוא דואג לעצמו"

שר הביטחון יואב גלנט ביקר היום ביחידת האמט"ש של אגף המודיעין שמפענחת את החומרים שמגיעים מתוך רצועת עזה | "מתוך מיליוני דולרים מיליון אחד הולך אליו,חמאס נלחם במלחמה של פשע ורצח, ויחיא סינוואר בזמן הזה חוגג עם משפחתו" (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |

דברי גלנט (שחר יורמן )

שר הביטחון יואב גלנט הגיע היום (חמישי) לביקור ביחידת האמש״ט - איסוף מסמכים ושלל טכני, באחד מבסיסי אגף המודיעין במרכז הארץ.

גלנט קיבל סקירה על הממצאים העדכניים שהובאו מרצועת עזה מקצין מודיעין ראשי תת-אלוף אבי קינן, וממפקד היחידה אלוף-משנה ע׳.

השר גלנט סייר בין המחלקות השונות העוסקות במיון החומרים והעברת ניתוחם ליחידות השדה הפועלות בשטח רצועת עזה.

השר גלנט (צילום: שחר יורמן)

שר הביטחון אמר בסיום הביקור כי "הדברים שמגיעים מהלוחמים בעזה לאורך כל חודשי המבצע הם דברים מדהימים. יש פה היקפי חומר אדירים על גבי מחשבים וניירות. המידע הזה זורם, מפוענח כאן על ידי טובי המומחים של צה"ל, שירות הביטחון הכללי, וביחד חוזר אל הכוחות ומראה להם לאן להגיע ומה לעשות״.

(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)
(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)

לדבריו, ״הכוחות הולכים ומפרקים את היעדים לפי התוכניות של ארגון החמאס עצמו. אנחנו לומדים פה דברים נוספים מאוד מאוד מעניינים״.

״אחד מהם זה היקפי זרימת הכסף האיראני אל החמאס בתוך רצועת עזה. הדבר הזה ידוע לנו לאורך שנים, אבל כאן יש עדויות ברורות על סכומים שהועברו, מתי הם הגיעו, לאיזה ידיים, וכמובן מה שאנחנו רואים זה שיחיא סינוואר קודם כל דואג לעצמו״.

גלנט, היום (צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)
(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)

הוא הוסיף כי ״מתוך מיליוני דולרים מיליון אחד הולך אליו, מתוך עשרות מיליונים הוא משלשל לכיסו את מה שצריך. קחו לדוגמה את המעטפה הזו שמיועדת במיוחד ליחיא סינוואר ולמשפחתו. כסף מזומן, עשרים אלף דולר. החמאס נלחם במלחמה של פשע ורצח, ויחיא סינוואר בזמן הזה חוגג עם משפחתו. הדבר הזה יסתיים. יחיא סינוואר הפך ממנהיג ארגון טרור למחבל נמלט".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר