השלימו את משימתם ברצועה

מפקד החטיבה: "הגענו בעזה לכל מסתור, המחבלים יודעים שגורלם נחרץ" | תיעודי הקרב

מפקד חטיבה 646, שהשלימה את משימותיה ברצועת עזה בשבוע האחרון: "הגענו ברצועת עזה לכל מסתור מעל ומתחת לקרקע והיום יודעים המחבלים היטב שאין מקום מסתור בטוח, וגורלם נחרץ" | הוא מבטיח שהם יתייצבו בכל עת שיהיה צורך | דובר צה"ל עם תיעודי וידאו מלחימת החטיבה בתוך עזה במהלך המלחמה העזה בחמאס | הציטוטים המלאים והפרטים (צבא)

ב. ניסני | כיכר השבת |
(צילום: דובר צה"ל)

חטיבת המילואים 646 לחמה בחודשים האחרונים ברצועת עזה. במהלך פעילותם, לוחמי צוות הקרב החטיבתי חיסלו מחבלים רבים, איתרו אמצעי לחימה והשמידו תוואי תת קרקעי אסטרטגי של ארגון הטרור חמאס החוצה את רצועת עזה מהצפון לדרום.

לפי הודעת דובר צה"ל היום (שלישי), עם תחילת התמרון, צוות הקרב החטיבתי החל לפעול לטיהור ופשיטה על יעדי טרור במרחב מחנות המרכז, בשכונות אל בורייג, נוציראת ושכונת ״המגדלים״ השייכת לפעילי חמאס.

בסיום המשימה במחנות המרכז, המשיכו לתמרן בדרום הרצועה במרחב חאן יונס. בפעילותם, השלימו מבצע חטיבתי במרחב ״העבסנים״ במסגרתו חיסלו מספר רב של מחבלים, איתרו והחרימו אמצעי לחימה רבים. במהלך המבצע, נעצרו עשרות מחבלים אשר הסתוו בחסות האוכלוסייה.

חטיבת המילואים השלימה את משימתה ברצועת עזה בשבוע האחרון, ומקיימת עיבוד בימים אלו.

מדברי מפקד חטיבה 646, אלוף-משנה אלעד שושן: "הגענו ברצועת עזה לכל מסתור מעל ומתחת לקרקע והיום יודעים המחבלים היטב כי אין מקום מסתור בטוח, וגורלם נחרץ.

"חובתנו לחבק ולעטוף את המשפחות השכולות, את הפצועים, וללוות אותם קדימה. לוחמים יקרים, אני גאה בכם על תעצומות הנפש והחוסן שהפגנתם. אני בטוח שזה מה שנופלינו היו מצפים מאיתנו. שנמשיך בכל הכוח. המשימה טרם הושלמה, ואין לי ספק שהחטיבה תתייצב ככל שיידרש בכל מקום ובכל זמן״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר