במהלך סיור באוגדה | צפו

השר גלנט בגבול עזה: "לא נסיים את המלחמה - מבלי חיסול חמאס"

שר הביטחון גלנט ביקר מוקדם יותר היום בגבול עזה ואמר: ״אין מי שיעזור למחבלים, זה רק עניין של החלטה שלנו במה אנחנו מטפלים ראשון ובמה שני. אנחנו לא נסיים את המלחמה הזו מבלי שאנחנו מחסלים את החמאס״

יוני גבאי | כיכר השבת |
גלנט בסיור בגבול עזה, מוקדם יותר היום (צילום: שחר יורמן )

שר הביטחון יואב גלנט ביקר מוקדם יותר היום (ראשון) בחפ״ק אוגדה 98 בגבול רצועת עזה, ושמע ממפקד האוגדה תת-אלוף דן גולדפוס על התקדמות התמרון הקרקעי במרחב חאן יונס ועל השמדת תשתיות הטרור מעל ומתחת לקרקע בדגש על מתחמים הומניטריים בהם נתפסו מאות מחבלים.

שר הביטחון גלנט הדגיש את הערך המוסף של החומרים, האמצעים והמחבלים הנתפסים בשטח עבור הבנת תוכניות האויב ותכנון פעולות כוחות צה״ל, להגעה אל יעדים חדשים שהכוחות טרם פעלו בהם.

דברי שר הביטחון | צפו (צילום: שחר יורמן )

שר הביטחון יואב גלנט אמר ללוחמים בתום הסיור: "כתוצאה מהלחימה הממושכת שהלוחמים מבצעים בשטח, אנחנו מגיעים למגע גם עם כוחות אויב שמחוסלים, גם עם מחבלים שנשבים ומספרים לנו הרבה מאוד, גם עם אינפורמציה – מחשבים, חדרי קשר וכן הלאה. המידע הזה מגיע אחורה, נבדק, מתוחקר ושולח אותנו למקומות הבאים״.

עוד אמר גלנט: ״אנחנו מפרקים שכונה אחר שכונה ודבר אחד ברור - בכל מקום שצה"ל מחליט שהוא פועל - האוגדה, הפיקוד, עושים את העבודה שלהם, בקצה התוצאה היא ברורה. אין מי שיעזור למחבלים, זה רק עניין של החלטה שלנו במה אנחנו מטפלים ראשון ובמה שני. אנחנו לא נסיים את המלחמה הזו מבלי שאנחנו מחסלים את החמאס. לא יהיה מצב כזה. לא יהיה חמאס כארגון שלטוני, ייקח הזמן שייקח״.

תיעוד מהסיור של גלנט (צילום: שירה קינן, משרד הביטחון)

לדברי שר הביטחון גלנט: ״כל צה"ל מתנסה פה בדברים שהוא לא עשה הרבה מאד שנים ואתם נמצאים בתוך העניין הזה.

לסיום אמר גלנט: "המכונה הצה"לית עובדת, תעשו את העבודה שלכם, אתם תורמים תרומה מאד חשובה לעניין ויש לנו את החובה ואת הזכות, כל אחד בתפקיד שלו, לבצע את המשימה הזאת ואחרי כן, לחזור הביתה ולהשלים את הדברים אחרי שהכל יהיה גמור״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר