במפגש עם הלוחמים בגבול 

שר הביטחון גלנט: "מתקרבים לנקודת הכרעה מול חיזבאללה"

שר הביטחון ביקר היום בחזית הצפונית ושוחח עם לוחמים ולוחמות שנמצאים בחזית | "חיזבאללה מדרדר את המציאות באזור ובקרוב נצטרך לקבל החלטה כיצד לפעול" (צבא וביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
דברי שר הביטחון בסיור בצפון (צילום: שירה קינן, שחר יורמן)

שר הביטחון יואב גלנט ביקר היום (שלישי) ביחידת מורן של חיל התותחנים בצפון הארץ, יחד עם רמ״ט זרוע היבשה תת-אלוף אבירם סלע, והיוהל״ם תת אלוף אלה שדו.

השר שוחח עם הלוחמים והלוחמות על העשייה המבצעית הענפה בחודשים האחרונים, תהליכי הלמידה המהירים והמוכנות להמשך.

שר הביטחון אמר בשיחתו עם הלוחמים: "צריך להבין את המצב שבו אנחנו נמצאים מול חיזבאללה - הם מדרדרים את המציאות כל הזמן ומקרבים אותנו לנקודת הכרעה שבה אנחנו נצטרך לקבל החלטה מה אנחנו עושים, ואצלנו המשימה העליונה היא להחזיר את התושבים הביתה".

"אנחנו נחזיר אותם הביתה או באמצעות פעולה הסדרית, או באמצעות פעולה מלחמתית-מבצעית והדבר הזה צריך להיות ברור כי המשמעות שלו לגביכם זה שאתם עלולים להידרש לעניין הזה, מה שנקרא מעכשיו לעכשיו״ אמר גלנט.

שר הביטחון בגבול הצפון (צילום: אלעד מלכה)

״יש לי מסר ראשי אליכם" הוסיף שר הביטחון, "מוכנות. כל הזמן, הקפדה שבכל רגע נתון יש מי שיודע לעשות את המשימות – 24/7, כל ימות השבוע ובמקביל לשפר יכולות".

"אני לא מאחל לנו שנגיע למצב של מלחמה, ואני חשוב שיש סיכוי למנוע אותו, אבל אני חוזר על המסר המאוד ברור והמאוד פשוט שאמרתי לכם – חיזבאללה מדרדר את המצב ומביא אותנו לקראת נקודת החלטה - אנחנו נחליט מה שיביא בקצה את זה שאזרחים יחזרו הבית בביטחון, לא באיזשהו 'שגר ושכח' אלא בצורה בטוחה״ הוא הוסיף.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר