צופה פני עתיד

גלנט ללוחמים בצפון: ״חיסלנו מחצית ממפקדי חיזבאללה - בקרוב תהיה הכרעה"

שר הביטחון ביקר היום (רביעי) את הלוחמים  בפיקוד הצפון וקיבל סקירה מקצועית על היערכות הצבא לימים הבאים מול חיזבאללה | גלנט אמר כי מחצית ממפקדי ארגוני הטרור בלבנון חוסלו והחצי השני מתחבא בהיבט המבצעי, התקופה הקרובה תהיה מכריעה״ (חדשות) 

ב. ניסני | כיכר השבת |

(צילום: אלעד מלכה / משרד הביטחון)

שר הביטחון יואב גלנט, קיים הבוקר (רביעי) דיון מבצעי בפיקוד הצפון, יחד עם מפקד הפיקוד האלוף אורי גורדין, וקציני המודיעין, המבצעים והאש של הפיקוד.

שר הביטחון קיבל סקירה על מאמצי ההגנה במרחב הגבול, ופעולות ההתקפה השונות, בדגש על סיכול מפקדי חיזבאללה בדרום לבנון.

השר גלנט עמד על הצורך בקידום הפעולות המבצעיות שיאפשרו את חזרת תושבי הצפון לביתם, במקרה והמאמצים המדיניים המתנהלים יכשלו.

(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)
(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)
(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)
(צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)

שר הביטחון אמר בתום הדיון:

"סיימתי כעת הערכת מצב ודיון מבצעי עמוק בפיקוד הצפון, הפעולות המתבצעות איכותית מאוד, יש הרבה כוחות שפרוסים על הקו, יש פעולה התקפית הולכת ומתמשכת של כוחות צה"ל בכל דרום לבנון. התוצאות המבצעיות מרשימות מאוד - מחצית ממפקדי חיזבאללה בדרום לבנון חוסלו, אלה האנשים שהיו אחראים על הפעולה ההתקפית, על הרצון לפגוע באזרחי מדינת ישראל, ואנחנו גרמנו לכך שמחציתם מתים, ומחציתם מתחבאים ומפקירים את דרום לבנון לפעולת צה״ל״.

״המטרה העיקרית שלנו הייתה ונותרה – לגרום לכך שישרור כאן מצב ביטחוני שונה ותושבי צפון מדינת ישראל יוכלו לחזור לבתיהם באופן שקט ובטוח. אנחנו עוסקים במספר חלופות על מנת לבסס את העניין הזה והתקופה הקרובה תהיה מכריעה בהקשר הזה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר