תיעוד קשה לצפייה

אלעד פינגרהוט נרצח על ידי חיזבאללה - ארגון הטרור מפרסם תיעוד מהרצח

שמו של האזרח שנרצח אתמול מפגיעה ישירה של טיל נ"ט באדמית שבגליל, הותר כעת (רביעי) לפרסום - אלעד פינגרהוט הי"ד | חיזבאללה, פרסם תיעוד אכזרי מהירי שכוון ישירות לעברו (חרבות ברזל)

דוד הכהן | כיכר השבת |
אלעד פינגרהוט הי"ד

אלעד פינגרהוט הי"ד - הוא האזרח הישראלי שנרצח אתמול על ידי חיזבאללה באירוע הקשה באדמית. פינגרהוט, תושב מצובה הסמוכה לאדמית, נסע לחלק אוכל לחיילים לרגל יום העצמאות, כשלפתע נורה טיל נ"ט שפצע 5 לוחמים במקום.

מצבו של לוחם אחד הוגדר בינוני והיתר קל. אלעד ניגש לסייע לפצועים, כשמחבלי חיזבאללה הבחינו בו והחליטו לשגר לעברו טיל נ"ט נוסף, זאת למרות שאלעד לא לבש מדים צבאיים ומכוונת הצלפים של חיזבאללה ניתן היה להבחין בבירור כי הוא אזרח.

קשה לצפייה! התיעוד שמפרסם חיזבאללה מרצח אלעד פינגרהוט הי"ד

במועצה המקומית אפרת שבגוש עציון, ספדו לאלעד: "ליבנו עם משפחת פינגרהוט, משפחה וותיקה ושורשית באפרת. הריצה של אלעד הי"ד אל התופת כדי לסייע לחיילי צה"ל שנפגעו מלמדת על החינוך שינק והערכים שנטעו בו הוריו. המועצה על כל אגפיה תלווה את משפחתו ותסייע ככל שידרש".

פינגרהוט, בן 38, במקור מאפרת, נפגע מירי הנ"ט של ארגון הטרור הלבנוני. בשנים האחרונות התגורר בקיבוץ מצובה, שאינו רחוק מאדמית. "הוא נסע לחבר ביום העצמאות כדי להביא דברים לחיילים - והוא נפגע", אמרה חברת משפחתו. הוא הותיר אחריו שלושה ילדים.

מודעת אבל על הירצחו של אלעד פינגרהוט הי"ד

כזכור, לאחר האירוע הקשה, צה"ל הגיב וחיסל את המחבל חסין איברהים מכי, מפקד שטח בכיר בחזית הדרום של ארגון הטרור חיזבאללה. מכי חוסל בעיר צור בלבנון על ידי מל"ט ששיגר לעבר הרכב בו הוא נסע, 3 טילים שלא הותירו לו סיכוי. יחד איתו חוסל עוזרו האישי.

בתגובה, ארגון הטרור חיזבאללה הסלים את הגבול הצפוני, ושיגר מטח עצום של כ-60 רקטות לעבר הר מירון ויישובי הסביבה. בנוסף, שיגר חיזבאללה רקטה איכותית לעבר קריית שמונה ועוד טיל נ"ט לעיר הצפונית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר