ישראל במלחמהישראל במלחמה

אפליקציית WhatsAap חינם גם באייפון

וכעת WhatsApp בבשורה למשתמשי האייפון, אם עד עתה האפליקצייה הייתה חינמית למשתמשי אנדרואיד, סימביאן ובלקברי שנחשבו ל'עניים'י יותר ולכאלה שמורידים פחות אפליקציות בחינם. הוחלט ב-WhatsAap כי גם אייפוניסטים מושבעים זכאים לאפלקיצייה בחינם, מה קורה לאחר שנה? הפרטים בכתבה

שושי מילר | כיכר השבת |
חינם גם באייפון וואטסאפ (צילום: WhatsApp עיבוד: כיכר השבת )

למרות שיש לנו את אפשרות ההודעות הסטנדרטית בכל סמארטפון וכעת בעידן חבילות ללא הגבלה זה גם לא עולה לנו, משום מה אפליקציית WhatsApp נחשבת לסטנדרט עולמי לשליחת הודעות טקסט חינם, אם זה בגלל ממשק המשתמש הקליל ואם זה בשיוך המשתמש לפי מספר הטלפון.

וכעת WhatsApp בבשורה למשתמשי האייפון, אם עד עתה האפליקצייה הייתה חינמית למשתמשי אנדרואיד, סימביאן ובלקברי שנחשבו ל'עניים' יותר ולכאלה שמורידים פחות אפליקציות בחינם. הוחלט ב-WhatsAap (ככל הנראה לזמן מוגבל) כי גם אייפוניסטים מושבעים זכאים לאפלקיצייה בחינם, ומעתה אם אתם בעלי אייפון לא תאלצו להפרד מדולר שלם בשביל הזכות לסמס לחבריכם בצורה מתוחכמת.

WhatsApp נוצרה על ידי חברת סטארט-אפ אמריקנית ומאפשרת למשתמשיה להתכתב בחינם על חשבון הגלישה הסלולרית. אם באייפון עד עתה נדרשו המשתמשים לשלם דולר מייד עם הורדת האפליקצייה, משתמשי אנדרואיד מתבקשים לשלם על האפליקצייה רק לאחר שנת שימוש, משתמשי האייפון שיורידו את האפליקציה בחינם לא יצטרכו לשלם עליה כעבור שנה, משום שהחברה לא שינתה את המודל לגבי מכשירי האייפון (בו נגבה תשלום חד פעמי לתמיד) וכעת אם תורידו את האפליקציה בחינם היא תשאר שלכם לתמיד.

למרות שכל המשתמשים במערכות ההפעלה האחרות (אנדרואיד, סימביאן וכו') מתבקשים לשלם דולר לאחר שנת שימוש, משתמשים המחליפים טלפון בטווח הזמן הזה מגלים שהספירה מתחילה מחדש בכל מכשיר. כך המשלמים על האפלקצייה קטנים משמעותית מהמשתמשים בה.

WhatsApp פגעה קשות בהכנסות חברות הסלולר מהודעות טקסט. מאז יציאתה ב-2008 מראים מחקרים שנערכו מאז ירידה מתמדת בהכנסות הספקיות מהודעות טקסט. WhatsApp דווחה בסוף 2011 כי המשתמשים שולחים באמצעות האפליקצייה כמלייארד הודעות ביום!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר