אל על: "מיעוט טייסים"

מבוכה: לא נמצאו טייסים שיטיסו את נתניהו בסופ"ש הקרוב

ראש הממשלה נתניהו ורעייתו אמורים לטוס בסוף השבוע הקרוב לבירת איטליה, אך נכון להיום, באל על לא מצאו עדיין טייסים שיאיישו את הטיסה | באל על מוסרים: "יש מיעוט טייסים כשירים בצי 777" (חדשות תחבורה)

איציק אברהם | כיכר השבת |
נתניהו ורעייתו במדרגות המטוס בנתב"ג | ארכיון (צילום: Avi Ohayon/GPO)

מבוכה וכאב ראש בלשכת ראש הממשלה: נתניהו ורעייתו אמורים לטוס ביום חמישי הקרוב לבירת איטליה - רומא, אך נכון לעכשיו, טרם נמצאו הטייסים שאמורים להטיס אותם.

בכלי התקשורת עלתה הטענה, כי טייסי חברת אל על מסרבים להטיס את הזוג נתניהו בגלל הרפורמה המשפטית המתוכננת, אך באל על הסבירו היום, כי בשל הדרישה להטיס את ראש הממשלה במטוס רחב - 777, אין מספיק טייסים שרשאים להטיס את המטוס הנ"ל ולכן ישנו קושי.

על פי הדיווח בווינט, הנוהל הביטחוני מחייב, כי במקרים שבהם טס ראש ממשלה בחברת תעופה אזרחית, מי שאמור לאייש את הטיסה - הוא מנהל הצי, אך למרות שנמצא מנהל צי, באל על לא הצליחו עד עתה למצוא טייס נוסף וצוות דיילים.

יצוין, כי בשל הקושי למצוא טייס, שרת התחבורה מירי רגב הודיעה היום, כי במכרזי הטסת ראש הממשלה בעתיד ייקחו חלק גם חברות התעופה הישראליות האחרות - ארקיע וישראייר - שאמנם אין להם בצי מטוסים רחבי גוף, אך בטיסות קצרות יוכלו להשתמש באותן חברות.

בחברת אל על כאמור אישרו את הפרטים וזו הייתה תגובתם: "נושא איוש טיסת ראש הממשלה טרם הסתיים, בין היתר בשל מיעוט טייסים כשירים בצי 777".

לדברי החברה: "אנו פועלים לאיוש טיסה זו וטיסות אחרות שטרם אוישו זאת בהתאם לנהלי החברה כפי שעשינו אין ספור פעמים בעבר. לאורך שנות קיומה של המדינה הטיסה חברת אל על את ראשי המדינה למשימות מדיניות חשובות והיא תוסיף לעשות כך גם בעתיד ככל שיידרש".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר