ישראל במלחמהישראל במלחמה

אל הנער הזה ● דעה

מה לא נאמר כבר על הפגנות השבת בירושלים? גם אם בליבכם אתם חושבים כי אלו נערי שוליים, אל לכם להדביק להם כינויים מעליבים (דעות)

צ. רועד | כיכר השבת |
שוליים, ברור ששוליים. צילום: פלאש 90

מה לא נאמר כבר על הפגנות השבת בירושלים, על כך שהרוב החרדי השפוי מסתייג ממעשי אלימות, על כך שאסור לתת לכמה בריונים להכפיש את שמה של החברה כולה ועל כך שמעשים אלימים גורמים יותר נזק מתועלת.

לאחרונה, המלחמה באותם פורעים עלתה מדרגה ודומה שאינה עוד ב"עצימות נמוכה", אפשר להבחין כי מתחוללת איזו תחרות סמויה מי מקצין את התבטאויותיו יותר ויותר על אותם "פוחזים וריקים","נוער שוליים", "שבאבניקים" ואפילו את התואר המפוקפק "ערסים חרדים" היה מי שהדביק להם.

ואני הקטן, שבכל הרקורד העשיר שלו אין אפילו אבוקדו רקוב שהכתים מדים תכולים, עצה טובה לי עבור כל אותם הכותבים והאומרים,ההוגים והמתבטאים; גם אם בליבכם אתם חושבים כי אלו נערי שוליים, אל לכם להדביק להם כינויים מעליבים, אל לכם לפגוע בכבודם ובטח לא תחת שמכם המלא.

וכל כך למה? מפני שלא יעברו יותר משנים ספורות עד שאותם משליכי טיטולים ואבנים, שורפי הפחים ומגדפי השוטרים – יהיו העסקנים שיקימו את "וועדת הרבנים לענייני טיטולי שבת", את "וועדת הרבנים לענייני צינים ופחים", ואולי אפילו את וועדת הרבנים לענייני הפרדה בין צייונים ל"שומרי החומות" בתור למכולת.

אז אם אתה בונה על איזה דמי תיווך מאחד מבעלי העסקים בישראל תמורת פגישה עם וועדת הרבנים, אל לך לפגוע עכשיו באותם עסקנים עתידיים.

הם יבואו חשבון. בדוק!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר