נעצרה חשודה במעשה

הפיצוץ במסעדה: רוסיה מאשימה את אוקראינה בהרג הבלוגר

יום לאחר מותו של הבלוגר הרוסי הפופולרי במסעדה בסנט פטרבורג, ברוסיה מצאו חשודה שלכאורה ביצעה את המעשה | במקביל, הרוסים מאשימים את האוקראינים, כי הם אחראים לאירוע החיסול (חדשות בעולם)

ציקי ברנדוין | כיכר השבת |
הבלוגר הרוסי ובית הקפה שהופצץ היום ברוסיה (רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א')

המשפיען והבלוגר הרוסי, ולאדלן טטרסקי, נחשב ברוסיה לאחד התומכים הגדולים בפשיטה של מדינתו לאוקראינה, אתמול (ראשון) הוא מת בפיצוץ בבית קפה בסנט פטרסבורג, רוסיה מאשימה את אוקראינה ברצח הבלוגר.

יום לאחר הפיצוץ החריג במסעדה, רוסיה, כך על פי הדיווח בכלי התקשורת, הודיעה כי עצרה חשוה בשם דריה פטרובה, בחשד שהיא גרמה לפיצוץ במסעדה בו נהרג הבלוגר.

טטרסקי כזכור נהרג לאחר שפסלון שנמסר לו התפוצץ, בכלי התקשורת הרוסים פרסמו תיעודים, שלפיהן ניתן להבחין בחשודה שנעצרה משוחחת עם טטרסקי רגע לפני הפיצוץ.

הרשויות ברוסיה עצרו כאמור את החשודה, אך באותה נשימה הבהירו, כי מי שעומדת מאחורי הפיצוץ, היא אוקראינה בחסות המודיעין האוקראיני.

יצוין, כי הבלוגר הרוסי, היה נחשב לדמות ידועה ברוסיה, בשל הפופולריות של חשבון הטלגרם שלו, ורק לפני מספר חודשים, הוא הוזמן כאורח כבוד לקרמלין.

בחלק מהפרסומים שלו אמר הבלוגר: "אנחנו נהרוג את כל האוקראינים, אנו נשדוד מכולם את מה שאנחנו צריכים. הכול יהיה כמו שאנחנו נרצה".

רגע הפיצוץ בבית הקפה (רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א')
בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר