"שמענו בום"

באמצע טיסה: מגלשת חירום נפלה מהמטוס ונחתה בחצר בית

מגלשת חירום של מטוס חברת יונייטד איירליינס נמצאה בחצר האחורי של בית, בדיקה קצרה גילתה: המתקן נפל במהלך הטיסה | שוטרים מקומיים ונציגי רשות התעופה הגיעו לדירה ופתחו בחקירה (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
מגלשת חירום (צילום: shutterstock)

תקרית חריגה: מגלשת חירום של מטוס בואינג של חברת 'יונייטד איירליינס' התנתקה במהלך טיסה ונפל בחצר בית פרטי בשיקאגו - ארה"ב.

האירוע המוזר התרחש ביום שני האחרון, לקראת נחיתת מטוס מדגם בואינג 767 של חברת 'יונייטד איירליינס', שעשה את דרכו משוויץ לשיקגו. לפי הדיווח, הצוות הטכני שאחראי בין השאר לבדוק את המטוס בסיום הטיסה הבחין כי חסרה במטוס מגלשת חירום.

ככלל, לפני כל כל טיסה עובר המטוס בדיקה על מנת לוודא את תקינותו כמו גם את הימצאותם במטוס של מתקני חירום. המסקנה הייתה איפוא, שהמגלשה נפלה במהלך הטיסה.

נמל התעופה או-אייר שיקגו (צילום: shutterstock)

במקביל, באזור השעה 12:15, סעדה משפחה אמריקאית את ארוחת הצהריים שלה בביתה הפרטי בסמוך לנמל התעופה שיקגו, כאשר לפתע נשמע בום אדיר בחצר האחורית של הבית. הנוכחים המופתעים רצו לחצרם הפרטית שם גילו את המתקן האפור, שגרם נזק משמעותי לגג הבית ולחצר הפרטית.

בני הבית הזעיקו את המשטרה והודיעו להם על הממצא המוזר בחצר ביתם. המשטרה שהצליבה בין הדיווחים, הגיעה למקום יחד עם נציגים של רשות התעופה האמריקאית, האחרונה פתחה בחקירה לבירור הנסיבות של נפילת המתקן.

לציין, כי לפי מקורות יודעי דבר מגלשת החירום נמצאת מחוץ לדלת המטוס, ובשום שלב לא עלה חשד שדלת המטוס נפתחה. אותם מקורות מסרו שדלת המתקן המאחסן את המגלשה נמצאה כשהיא פתוחה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות