מרד השוטרים

עיר בארה"ב מוצאת עצמה ללא שוטרים לאחר שכולם התפטרו | המפקד: "גם אני עוזב" 

אירוע מוזר מתרחש במדינת מינסוטה, ארה"ב לאחר שכלל הכוח המשטרתי של עיר קטנה התפטרו מתפקידם | מפקד המשטרה צפוי לסיים את תפקידו גם הוא בימים הקרובים | העיר כרגע ללא משטרה (בעולם)  

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
משטרת מיניאפוליס, מינסוטה (צילום: shutterstock)

העיר 'גודהו', מינסוטה מוצאת את עצמה בימים אלה ללא כוח שיטור מטעמה לאחר שכלל השוטרים ששירתו בעיר התפטרו מתפקידם, כך דווח ברשת 'פוקס ניוז'.

מפקד המשטרה ג'ון סמית' הודיע כי הוא כשל במשימה למציאת מועמדים חדשים שיצטרפו לתחנת המשטרה בעיר, שמוצאת את עצמה ריקה מאדם. "כבר עברו שלושה שבועות, יש לנו אפס מועמדים, ויש לי אפס סיכויים", אמר סמית' ב-26 ביולי. "התקשרתי לכל רופא בסביבה בשביל החבר'ה הכי צעירים שם, שיכנסו למשחק. אף אחד לא נכנס למשחק", מסר בייאוש.

הוא מבין שכנראה הייתה טעות בניהול שהביאה להתפטרות ההמונית: "אם אתה רוצה לשמור על משטרה בעיר וזה משהו שאנחנו רוצים להמשיך אתו, משהו צריך להשתנות באופן דרמטי ודרסטי, וזה חייב לקרות עכשיו", הודיע בתסכול.

מבנה המשטרה בעיר הקטנה (צילום: גוגל מפות)

מפקד המשטרה בעצמו צפוי לסיים את תפקידו במהלך החודש. לא ברור מהדיווח אם התפטר בגלל המצב או שעוזב את התפקיד בגלל סיום קדנציה, דבר אחד בטוח: הוא לא כל כך הצליח בתפקיד והעיר נותרה ללא משטרה כלל.

למרות שכרגע אין שוטרים מטעם העיר, ראש העירייה הדגישה שעדיין יש כוח שיטור מתפקד גם אם הוא לא מגיע מתחנת המשטרה של 'גודהו': "אני חושבת שכולנו קצת מבולבלים מזה, אבל אנחנו חזקים ואנחנו מתכוונים להתקדם, אני רוצה להדגיש כי יהיה לנו כוח משטרתי בעיר גודהו זה לא העניין" אמרה ראש עיריית גודהו, אלן אנדרסון באק, ל'פוקס'.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר