הפך לגיבור מקומי 

"הושטתי את הידיים שלי, וקיוויתי לטוב" | כך ניצלו חייה של פעוטה שנפלה ממרפסת

גבר איטלקי בן 37 הפך לגיבור בארצו לאחר שהציל את חייה של ילדה קטנה שנפלה מקומה חמישית - לתוך ידיו | כאשר ראה שהילדה בת ה-3 הולכת ליפול מהמרפסת, הוא נעמד מתחתיה והושיט את ידיו כדי להציל אותה | "עודף המשקל שלי הציל את חייה של הילדה" (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
מרפסת טיפוסית בטורינו, איטליה (צילום: shutterstock)

תושב העיר טורינו שבאיטליה, הציל את חייה של ילדה קטנה שנפלה ממרפסת ביום שבת האחרון לאחר שהושיט את ידיו כדי לקבל אותה, דווח ב-CNN.

הסיפור החריג התרחש בבוקר יום שבת בסביבות השעה 11:00. גבר בשם מתיה אגודזי שהלך ברחוב שמע לפתע צעקות מבניין סמוך. כשהעיף מבט לכיוון הצעקות הוא נחרד לגלות ילדה קטנה כבת שלוש שמטפסת על גדר המרפסת, בקומה החמישית. האבא, שהיה בסמוך צרח לפעוטה לחזור פנימה, ללא הצלחה.

גם עובר האורח שבסך הכול יצא לקנות לחם, ביקש מהילדה לחזור פנימה וצעק לעברה שלא תזחל עוד החוצה, דבר שלא הועיל מכיוון שבשלב מסוים היא החזיקה את הגדר "עם שתי רגליים באוויר", הוא מתאר.

בראיון ל-CNN הוא מסביר שבשלב מסוים הוא הבין שהילדה הולכת ליפול - אל מותה. בתגובה הוא רץ אל מתחת למרפסת הבית ו"חישב את המסלול" של הנפילה. לאחר כמה רגעים הילדה נפלה - אל תוך ידיו של הבנקאי האיטלקי, "שתינו נפלנו על הרצפה", אומר האיש.

כתוצאה מהנפילה, הילדה הקטנה נזקקה לטיפול רפואי בבית החולים, ומצבה הוגדר "קל" על ידי הרופאים המקומיים.

בתגובה לאירוע, גורמים רשמיים באיטליה קראו להעניק לאזרח המסור מדליית כבוד לאומית על פעולתו ה"הירואית" במהלכה סיכן את חייו שלו על מנת להציל את חיי הילדה הקטנה.

אגודזי בעצמו אמר שהוא בסך הכו20ל עשה מה שכל אחד אחר היה עושה וצחק על עודף המשקל שלו שככל הנראה היה "ריפוד" מציל חיים עבור הפעוטה: "אל תקראו לי גיבור. עשיתי הכל בצורה כל כך טבעית. לא חשבתי על כלום וניסיתי לעשות את מה שצריך לעשות. בכל מקרה, עכשיו לא יגידו לי יותר שעדיף שאורד קצת במשקל", התבדח האיש. "העיקר שכולם בסדר", סיכם את דבריו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר