תשדיר בחירות 

ההצגה הכי טובה בעיר: משפטו של טראמפ ישודר בשידור חי פתוח לציבור 

משפטו של טראמפ במדינת ג'ורג'יה בה הוא מואשם בניסיון זיוף הבחירות, ישודר בלייב ב'יוטיוב' של בית המשפט המחוזי | מדובר בשידור שצפוי להיות נצפה על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם ולעורר הדים נרחבים | זו המשפט היחיד של טראמפ מבין הארבעה כנגדו שיהיה זמין לצפייה ישירה (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
דונלד טראמפ (צילום: shutterstock)

אירוע נדיר: המשפט של טראמפ במדינת ג'ורג'יה שם הוא מואשם בניסיון זיוף קולות ואלקטורים לטובתו, צפוי להיפתח בשנה הבאה בתאריך לא ידוע. כעת מתברר שהדיונים יועברו בשידור חי באמצעות מצלמות בית המשפט ויהיה זמין לצפייה בפלטפורמת 'יוטיוב', הודיע השופט סקוט מקאפי.

לשידור צפויים להתחבר מיליוני אנשים ברחבי העולם שיצפו בלייב בהתנהלות המשפט נגד החשוד ונשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ.

יצויין כי ההחלטה לשדר בלייב את המשפט אינה ספציפית למשפטו של טראמפ וכלל הפרוצדורות המשפטיות במחוז פולטון משודרות באופן דומה. עם זאת, טראמפ שיודע "להשתמש במצלמות" צפוי לנסות ואולי אף להצליח למשוך קולות כשהוא יודע שכל אמריקה צופה בו, אם אכן המשפט ייפתח טרם הבחירות, ואולי אפילו הפריימריז. ע"פ הדיווח באתר החדשות Jfeed

כזכור, דונלד טראמפ הסגיר את עצמו לכלא מחוז פולטון במדינת ג'ורג'יה לפני מעט יותר משבוע, לאחר שנחשד כי בבחירות האחרונות ניסה להטות את הבחירות במדינת ג'ורג'יה לטובתו.

ב-13 סעיפי האישום, ישנם סעיפים של עבירות הונאה, שידול משרתי ציבור להפר את שבועתם, קשירת קשר להתחזות למשרת ציבור, קשירת קשר לזיוף מדרגה ראשונה, וקשירת קשר להגשת מסמכים כוזבים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר