כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
צייץ והסתבך 

חרם ענק על טוויטר בעקבות האנטישמיות של אילון מאסק: אפל ו-IBM הפסיקו לפרסם

חברות ענק החליטו להפסיק את הפרסום שלהן בפלטפורמת X לאחר הציוץ האנטישמי של אילון מאסק | המיליארדר מצידו החליט לתבוע | כל הפרטים על החרם המתגבש (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
אילון מאסק (צילום: shutterstock)

חברת X - לשעבר טוויטר' בבעלות אילון מאסק מתמודדת עם ירידה משמעותית בפרסום של החברות הגדולות בעולם לאחר הציוץ האנטישמי של המיליארדר שאף גרף גינוי של הבית הלבן.

החברות 'ורנר ברוס' ו'סוני' הצטרפו לחברות הענק 'אפל' ו'IBM' שהחליטו להפסיק את הפרסום שלהן בפלטפורמה לאחר שאילון מאסק הצדיק אמירה אנטישמית חמורה.

האישור של מאסק לדברים כי "הקהילות היהודיות דחפו בדיוק את אותה שנאה נגד לבנים שהם רוצים שיפסיקו להשתמש כעת נגדם", מגיעות לאחר טענות רבות שעלו כנגד טוויטר כי היא מאשרת ללא פיקוח פוסטים אנטישמיים - אפילו כאשר הם מדווחים ככאלה.

ביום שישי, דובר הבית הלבן אנדרו בייטס אמר כי "לא מקובל לחזור על השקר הנורא מאחורי מעשה האנטישמיות הקטלני ביותר בהיסטוריה האמריקאית בכל עת, שלא לדבר על חודש לאחר היום הקטלני ביותר עבור העם היהודי מאז השואה."

ביום שישי הכריז אילון מאסק בטוויטר כי הוא פותח בתביעה משפטית נגד חברה שפרסמה תחקיר אודות כך שלטענתם מודעות פרסום של חברות ענק בטוויטר עולות לצד תכנים אנטישמיים - פעמים עם אזכור להיטלר או לנאציזם.

"בית המשפט נפתח ביום שני. X Corp תגיש תביעה תרמו-גרעינית נגד Media Matters וכל אלה ששיתפו פעולה במתקפה הונאה זו על החברה שלנו", הצהיר מאסק.

.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר