"אזרחים איראניים מתנדנדים בגרדום"

ארדן עושה ביבי: חשף באו"ם תמונות של נשק איראני שיועד לחות'ים

בנאום חריף, הדף ארדן את הדרישות להפסקת אש עם החמאס: "הישראלים יצטרכו להתמודד עם ניסיון לטבח ולשואה נוספת" | על איראן: "המשטר האיראני רוצח נשים" (בעולם)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
ארדן תוקף את הדרישות להפסקת אש עם החמאס: "יהיה כאן טבח נוסף"

שגריר ישראל לאו"ם, גלעד ארדן, נשא היום (רביעי) נאום בדיון מיוחד בדרג שרי חוץ במועצת הביטחון בנושא המלחמה בעזה, בהשתתפות שרי החוץ של רוסיה, צרפת, סלובניה, איראן ועוד. ארדן תקף בחריפות את הקריאות במועצה להפסקת אש וטען כי זוהי שאיפת החמאס.

"למרבה הפלא", אמר ארדן, "רבים כאן קוראים להפסקת אש אך לא חושבים על ההשלכות לכך. מה לדעתכם יקרה אם תהיה הפסקת אש?".

הוא השיב בעצמו ואמר: "אני אומר לכם מה יקרה: חמאס יישאר בשלטון. חמאס יתארגן מחדש. ושוב הישראלים יצטרכו להתמודד עם ניסיון לטבח ולשואה נוספת".

"זה מה שאתם רוצים בשבילנו?" תמה השגריר, "שפעם נוספת, ישראל תאלץ לצאת למלחמת הגנה בעזה? אתם מצפים מאיתנו להסכים להפסקת אש ולהשאיר את החטופים שלנו במנהרות הטרור של חמאס?".

"כל עוד חמאס יישאר בשלטון" התריע ארדן, "צפוי לנו עתיד קודר. איך אתם יכולים לקרוא להפסקת אש ולדבר על פתרון לסכסוך באותו זמן? זהו אוקסימורון מוחלט. זה בלתי אפשרי".

"חמאס חותר להשמדת ישראל ואם אתם תומכים בעמדה שתשאיר את חמאס בשלטון, אינכם יכולים להעמיד פנים שאתם מייחלים לפתרון הסכסוך. 18 השנים האחרונות הוכיחו זאת" ציין ארדן.

חושף את הנשק האיראני שהיה בדרכו למורדים החות'ים

רוסיה ואיראן

בנוסף ארדן חשף את הצביעות מאחורי הזמנת שר החוץ האיראני לנאום באו"ם על המתיחות במזרח התיכון: "השר עבדולאהיאן מייצג את המשטר שמחמש ומנחה את חיזבאללה לפגוע באזרחנו. הוא מייצג את המשטר שמעביר נשק ומודיעין לחות'ים."

השגריר ארדן הציג בנאומו צילום של נשק איראני שנתפס על ידי חיל הים של ארה"ב בדרכם לחות'ים: "זוהי הוכחה ברורה מי המוח מאחורי מה שמכונה "זליגה" של הלחימה".

עוד אמר השגריר ארדן: "האם שר החוץ של איראן הגיע לכאן כדי לשאת באחריות? כולנו יודעים את התשובה. המשטר האיראני רוצח נשים ואזרחים חפים מפשע, ורק אתמול אזרח איראני תמים מוחמד קובדלו הוצא להורג".

הוא הוסיף ועקץ את השר האיראני: "בעוד שאזרחים איראנים חפים מפשע מתנדנדים מהגרדום, השר עבדולאהיאן יהיה כאן ויטיף לנו על קדושת חיי אדם".

חושף את הצביעות של האו"ם והרשעות של איראן

לסיום, גם שר החוץ הרוסי לברוב שנכח באולם, "ספג" משבט לשונו של ארדן: "כמו שכל חברות המועצה פה יודעות, רוסיה משתמשת במל"טים איראניים כדי להרוג אזרחים באוקראינה. הטרור האיראני יגיע לכולכם, כולנו יודעים את זה, אפילו רוסיה שמשתפת פעולה בעצמה עם איראן".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר