בזמן דיוני הקבינט

משפחות החטופים הפגינו ליד בתיהם של גלנט וגנץ וצעדו בהאג: "תביאו אותם עכשיו"

בצל הדיווחים על עיכוב בעסקה מול חמאס ודיוני הקבינט, עשרות מבני משפחות החטופים הפגינו בסמוך לבתי השרים גלנט וגנץ ודרשו מהם להסכים לעסקה שתחזיר את השבויים לבתיהם  | כמאה מבני משפחות החטופים הגישו תלונה בבית הדין הבינלאומי בהאג נגד ראשי החמאס וצעדו בקריאות למען החטופים (חדשות)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
(צילום: מטה המשפחות)

ערות מבני משפחות החטופים הפגינו הערב (רביעי) סמוך לביתו של יו"ר המחנה הממלכתי, השר גנץ והכריזו: "בכל יום שעובר ואתה שותף לממשלה הנוראית והמופקרת הזו, הוא יום שאתה אחראי ואתה נושא באחריות".

לפי הדיווח ב-Ynet, המפגינים גם התבטאו במילים קשות נגד גנץ, "אם יש לך קמצוץ של אומץ תצא אלינו", קראו. "אבל אתה פחדן, תתבייש לך. ביבי מקבל החלטות בלעדיכם ואתם מחזקים אותו - הבטחתם להשפיע. מי שמסרב לעסקה - שר, חבר קבינט, חבר כנסת - שילך להתחלף עם החטופים".

באותן שעות עשרות בני משפחות חטופים הפגינו סמוך לביתו של שר הביטחון יואב גלנט בעמיקם. המפגינים נושאים שלטי החטופים וזועקים לשחרר אותם בהקדם.

בתוך כך, בשעות אלו 100 נציגי המשפחות הנמצאים כעת בהאג בגלל הגשת התלונה נגד ראשי החמאס, צועדים זה לצד זה בקריאות ״BRING THEM HOME NOW!” ("תביאו אותם הביתה עכשיו")

(צילום: מטה המשפחות)

המשפחות קיימו את הצעדה בסיום הצהרה לתקשורת הישראלית והבינלאומית בה נאמו: חטופים שחזרו, משפחות חטופים, משפחות נרצחים - כולן יחד הגישו לפני זמן קצר את התלונה כנגד ראשי חמאס לבית הדין הפלילי בהאג.

(צילום: מטה משפחות החטופים)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר