לקח איתו חטופים?

דיווח דרמטי ומטריד | גורמי ביטחון ישראלים מעריכים: יחיא סינוואר ברח דרך המנהרות 

העיתון הסעודי "אילאף" מדווח הבוקר מפי גורמי ביטחון ישראלים כי ישנן הערכות על כך שסינוואר ברח למצרים עם מחבלים נוספים ובני משפחה קרובים | בנוסף עלה חשש, כי מנהיג חמאס בעזה לקח עימו חטופים למצרים דרך מנהרות הטרור שמחברות את רפיח לסיני | כל הפרטים על הדיווח הדרמטי (חדשות, העולם הערבי) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
יחיא סינוואר (צילום: Abed Rahim Khatib / פלאש 90)

גורם ביטחוני מסר לסוכנות הידיעות הסעודית "אילאף" כי לגורמי הביטחון הישראליים יש "מידע והערכות" על כך שסינוואר ברח למצרים דרך מנהרות בעיר רפיח, יחד עם מנהיגים נוספים ובני משפחה.

לדברי אותו גורם, ישראל עוקבת מזה מספר שנים אחר שמונה מנהרות עיקריות בין רפיח למצרים שגדולות מספיק בכדי להעביר רכבים ומשאיות קטנות, ודרכן הועברו כלי נשק, טילים וטכנולוגיות איראניות שונות לרצועת עזה.

לדברי אותו גורם, המנהרות שמחברות את רפיח למצרים היו הדרך העיקרית להעביר נשק איראני לרצועת עזה.

במקביל הצבא הישראלי גם חוקר את האופן שבו ברח "עיתונאי" אל ג'זירה שתיעד את הטבח איסמעיל אבו עמר, ולאחרונה דווח כי הוא מקבל טיפול בקטאר.

הגורמים אומרים שאותו עיתונאי לא הופיע ברשימה של מצרים ליציאה מעזה בימים האחרונים, וכי הוא לא נרשם בתוך רשימת הפצועים שביקשו לעזוב את הרצועה לטובת טיפול רפואי, המסקנה היא אפוא, שהוא הוברח דרך מנהרה למצרים ומשם לקטאר.

דובר צה"ל סירב להתייחס לידיעה. גורמים ישראלים הכחישו הבוקר (שלישי) את המידע לפיו גורמי הביטחון סבורים שסינוואר ברח למצרים דרך מנהרות רפיח, בהודעה נמסר: "זה לא מוכר לנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר