הטרוריסט מלבנון 

נסראללה מפחד מאיום סייבר | "אל תשתמשו בטלפונים" 

חסן נסראללה סבור שישראל יודעת היכן הוא נמצא ושהיא עוקבת אחרי פעילים מרכזיים בארגון הטרור באמצעות הטלפונים הסלולריים שלהם, כך מדווח הבוקר העיתון "א-שרק אל-אווסט" (בעולם)

דוד הכהן | כיכר השבת |
חסן נסראללה (צילום: צילום מסך)

מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, הגיע לאחרונה למסקנה שישראל עושה שימוש ברוגלות כדי לאתר את הטלפונים של הבכירים בארגון הטרור בלבנון, לאור כך הוא דורש מפעיליו להפסיק את השימוש במכשירים הסלולאריים, כך עולה הבוקר (רביעי) מדיווח בעיתון "א-שרק אל-אווסט".

לפי העיתון 'ידיעות' ששוחח עם גורם אקדמיה לבנוני, "נסראללה משוכנע שההאזנות וגיוס סוכנים בלבנון מביאים לישראל מידע מודיעיני מזהב". לאור כך, אומר הגורם, נסראללה ביקש מאנשיו להפסיק את השימוש בטלפונים הסלולאריים. "כי תראו איך הישראלים מגיעים ליעדים שמחוסלים. כל מי שיתעלם מהאזהרות עלול לחטוף עונש מישראל, או מגורמים מדאיגים לא פחות", אמר אותו גורם ל'ynet'.

לדבריו, נסראללה סבור שצה"ל וגורמי המודיעין הישראליים חדרו לרשת האינטרנט של הארגון באמצעות סוכנים מקומיים שחלק מהם לא יודעים בעצמם כי הם נכס מודיעיני של ישראל.

עוד עולה שנסראללה סבור שישראל יודעת היכן הוא נמצא בלבנון, אך נמנעת מלתקוף אותו בשל שיקולים שונים, בין השאר בעקבות חשש שמי שיחליף אותו יהיה מסוכן וקיצוני אף יותר מקודמו.

בשבועות האחרונים התנהלו מגעים להגיע לעסקה מול לבנון בתיווך של צרפת וארצות הברית, אך לא ברור בשלב זה אם אותם מגעים יבשילו לכדי עסקה מול ישראל, שמעוניינת להחזיר בהקדם את תושביה לצפון, ואם לא בדרך דיפלומטית - אז בזו הצבאית, חזרו פעם אחר פעם בכירי הממשלה כולל נתניהו בעצמו.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר