צרות בצרורות

הלם בממלכה - הנסיכה קייט חשפה: גילו לי סרטן 

אחרי גל השמועות וההכחשות בממלכה הבריטית על מצבה הרפואי של הנסיכה קייט אשתו של יורשת העצר והמלכה לעתיד פרסמה הודעה דרמטית ברשתות החברתיות בה היא מעדכנת שהיא מטופלת בכימותרפיה לאחר שאובחנה כחולה במחלה קשה (חדשות)

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
הנסיכה קייט מידלטון בהודעה לציבור (צילום: צילום מסך )

בחודשים האחרונים נפוץ גל שמועות והכחשות על מצבה הרפואי של הנסיכה הבריטית קייט מידלטון רעייתו של ויליאם - בנו של המלך צ'ארלס שעתיד אף לרשת את מקומו.

ביממה האחרונה הנסיכה מידלטון חשפה בסרטון שפרסמה ברשתות החברתיות כי התגלתה כחולה בסרטן והיא עוברת טיפולים כימותרפיים.

"אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להודות אישית על כל הודעות התמיכה הנפלאות שקיבלתי בזמן שהחלמתי מהניתוח, ועל ההבנה. אלו היו חודשים מורכבים ביותר לכל המשפחה שלנו".

"לפני כחודשיים עברתי ניתוח מורכב בלונדון ובאותו הזמן ההערכה הייתה שאינני חולה בסרטן", סיפרה הנסיכה הבריטית בת ה-42. "הניתוח אכן היה מוצלח, אבל בדיקות שנערכו אחריו הראו שהגידול היה סרטני. הצוות הרפואי שלי המליץ לי לעבור כימותרפיה מניעתית, ואני עכשיו עוברת את השלבים הראשונים של הטיפול".

קייט המשיכה בהתרגשות: "זה היה כמובן הלם גדול, ואני וויליאם עשינו כל מה שאנחנו יכולים כדי לעבור את זה בפרטיות, לטובת ילדינו הצעירים. כמו שאתם יכולים לדמיין, זה לוקח זמן. לקח לי זמן להחלים מהניתוח המורכב כדי להתחיל בכלל את הטיפול שלי. בעיקר זה לקח לנו זמן להסביר את הכול לג'ורג', שרלוט ולואי – כך שידעו שאני אהיה בסדר".

"כמו שאמרתי להם – אני בסדר, ומתחזקת בכל יום כשאני מתרכזת בדברים שיעזרו לי להחלים - בגוף, בנפש וברוח", המשיכה מידלטון "העובדה שוויליאם לצידי היא מקור עוצמה גדול. אני מבטיחה לכם שכל האהבה שקיבלתי מכל כך הרבה מכם מחזקת כל כך את שנינו, והיא איננה מובנת מאליו".

יוזכר כי גם המלך הבריטי צ'ארלס מתמודד בחודשים האחרונים עם מחלה קשה ואף הוא מטופל בצורה אינטנסיבית ע"י רופאיו, ומבית המלוכה הבריטי נמסר: בית המלוכה הבריטי הוציא גם הוא הודעה רשמית. "המלך צ'ארלס גאה בקייט על האומץ שלה לחשוף את הטיפול שהיא עוברת", נמסר. "המלך שומר איתה על קשר קרוב בשבועות האחרונים ובילה איתה זמן בבית החולים. צ'ארלס ורעייתו קמילה ימישכו להציע את אהבתם ותמיכתם לכל המשפחה בתקופה קשה זו".

ראש ממשלת בריטניה רישי סונאק פרסם הודעת תמיכה: "בשבועות האחרונים קייט נשפטה בחומרה בידי חלקים מהתקשורת הבריטית והעולמית, גם ברשתות החברתיות. כשזה נוגע לענייני בריאות, כמו לכל אחד אחר, צריכה להיות לה האפשרות לשמור על פרטיותה - להתמקד בטיפול שלה ובזמן איכות עם משפחתה האוהבת".

מהבית הלבן בארה"ב נמסר "הצטערנו לשמוע על מחלתה של קייט. אנחנו מאחלים לנסיכה החלמה מלאה, המחשבות של העם האמריקני נתונות עימה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר