"להכיר בצורך בהשמדתו"

בכניסה לאו"ם: תערוכה המציגה את זוועות החמאס | צפו

בטקס מרגש בכניסה לאו״ם חנך השגריר ארדן תערוכה המציגה את זוועות החמאס בשמחת תורה | "האו"ם פועל כדי לגרום לעולם לשכוח את פשעי החמאס", אמר ארדן ותקף בחריפות את היוזמה להכרה חד צדדית במדינה פלסטינית | תיעוד (בעולם)

יוני גבאי | כיכר השבת |
התערוכה בכניסה לאו"ם

שגריר ישראל לאו"ם גלעד ארדן חנך אמש (שלישי) תערוכה מיוחדת בכניסה לאו״ם המציגה את זוועות חמאס בטבח שמחת תורה. באירוע ההשקה לתערוכה שמציגה באו"ם לראשונה את פשעי החמאס ב-7.10 השתתפו שגרירים מעשרות מדינות.

השגריר ארדן התייחס לחשיבות התערוכה בימים בהם האו״ם פועל להשכחת הטבח: "האו"ם פועל באופן מכוון להשכיח את הפשעים המתועבים שחמאס ביצע. לכן התערוכה הזו היא בעלת חשיבות קריטית. כל אדם שיכנס בשערי האו"ם יוכל לצפות באכזריות של חמאס ולהכיר בצורך להשמדתו".

דברי השגריר ארדן בטקס

השגריר ארדן התייחס לניסיונות באו"ם לקדם הכרה במדינה פלסטינית באופן חד צדדי ואמר כי "מעבר למאמצים לעוות את המציאות, כיום ישנם באו"ם כאלו שרוצים לתת פרס לאלו שבצעו את אותן זוועות. הם מנסים להימנע מכל דיאלוג או מו"מ על ידי קידום החלטה חד צדדית למדינה פלסטינית.

"אני מבהיר: הרשות הפלסטינית היא ישות שמשלמת משכורות למחבלים ותומכת בהם, אין לה שום שליטה על הטריטוריה שהיא מתיימרת לנהל, כמו למשל עזה, והיא לא עומדת בקריטריונים למדינה. תמיכה חד צדדית במדינת טרור פלסטינית רק תבטיח יותר שפיכות דמים ויותר אירועי זוועות כפי שאירעו ב-7.10".

השגריר ארדן התייחס לתקרית בעזה בה נהרגו מירי של צה״ל עובדי הארגון "המטבח המרכזי העולמי" ואמר כי "מדינת ישראל מביעה צער עמוק על מותם הטראגי של עובדי "המטבח המרכזי העולמי". ישראל לעולם לא פוגעת במכוון באזרחים, ודאי שלא בעובדי סיוע שעושים עבודה כה חשובה ומשמעותית. התקרית הזו נמצאת בחקירה מעמיקה. אך חשוב לזכור: עבור ישראל כל מוות של אזרחים הוא טרגדיה, אך עבור חמאס פגיעה באזרחים היא האסטרטגיה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר