תפתחו ארנקים

הקומבינות עם הטרולי נגמרו? זו הבשורה של חברות התעופה

חלק מחברות התעופה הישראליות יתחילו לגבות תשלום על כל מטען באשר הוא - גם מטעני ה-'טרולי' שעולים למטוס עצמו. המחירון יתעדכן החל מהראשון לחודש יולי • באל-על לא יגבו כסף עבור ה-'טרולי' (צרכנות, כלכלה)

איצלה כץ | כיכר השבת |
אילוסטרציה (משה שי/פלאש 90)

חברת התעופה הישראלית ארקיע תתחיל לגבות תשלום של 10-15 דולרים לאדם עבור כל מזוודת 'טרולי' (מזוודה/תיק קטן שעולה למטוס ולא הולך לתא המטען בבטן המטוס. א"כ) החל מהראשון ביולי - פתיחת חופשת הקיץ. הפער במחיר ייקבע לפי תאריך התשלום על המטען. 10 דולרים בהזמנה מראש ו-15 דולרים בהזמנה במעמד ה-צ'ק-אין.

לפי הפרסום בחדשות 12, גם חברת התעופה הישראלית ישראייר תגבה תשלום על מטעני ה-'טרולי בסכומים שינועו מ-10 דולרים ועד ל-20 דולרים, אולם ב'ישראייר' יגבו את התשלום רק ממזמיני טיסות בלבד ואילו מזמיני חבילות נופש לא ייאלצו לשלם עבור מטעני ה-'טרולי'.

בכך מיישרות חברות התעופה הישראליות קו עם החברות ה-בינלאומיות שהחלו עם גביית התשלום עבור ה-'טרולי' בעת האחרונה. חברת התעופה הלאומית של ישראל אל-על החליטה שלא להכביד על הנוסעים עם מסים מיותרים ובשל כך לא תגבה החברה כסף עבור מטעני הטרולי.

משמעות ההחלטה של החברות בהן כן יגבו את הכסף עבור הטרולי היא ייקור משמעותי במחירי הטיסות ובמיוחד בטיסות הזולות - שם צפוי מחיר ה-'טרולי' כמעט להכפיל את מחיר הטיסה הכולל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר