"חייבים תפילות"

בשעה 18:30: עולם התורה יפסיק את לימודו ויתפלל לרפואת הגר"ג אדלשטיין

אחרי לילה קשה בבית החולים, גדולי ישראל הורו לכל הישיבות והכוללים, לעצור את סדר הלימוד ולהתפלל לרפואתו של ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין | מהבית נמסר: "המדדים משתנים כל הזמן. חייבים תפילות" (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
ראש הישיבה הגאון רבי ירחמיאל גרשון בן מרים אדלשטיין (צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת)

עם ישראל כולו עוקב כל העת בדאגה, אחר שלומו של ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין, שאושפז בליל שבועות בבית החולים, ומאז, מצבו אינו משתפר ואף במהלך הלילה האחרון, חלה הרעה מסוימת במצב בריאותו.

בועד הישיבות הוציאו קריאה על דעת גדולי ישראל, בה נאמר: "לאור מצבו של ראש הישיבה, רבנן ותלמידיהון, נקראים להעתיר בתפילות ובתחנונים, הערב בשעה 18:30, בכל היכלי התורה".

עוד נכתב בהודעה: "ראשי הישיבות, יעוררו את הבחורים לחיזוק בשקידת התורה, לדבוק במוסר השם, לנהוג במידות טובות וישרות, ולהרבות בזכויות לרפואתה השלמה".

הציבור נקרא להצטרף לתפילת רבים בכל אתר ואתר, לרפואתו של ראש הישיבה הגאון רבי ירחמיאל גרשון בן מרים לרפואה שלמה.

יצוין, כי מלבד התפילות בעולם התורה, ייערכו תפילות גם בכל השיעורים בערים השונות בארץ ובעולם, ותתקיים תפילת זעקה ברחבת הכותל המערבי בשעה 21:30.

כזכור וכפי שדווח מוקדם יותר היום ב'כיכר השבת', במהלך הלילה (בין ראשון לשני) חלה הרעה במצבו של ראש הישיבה, אולם הבוקר המדדים התייצבו, ולפי דברי מקורביו של ראש הישיבה "הרב בשליטה מלאה ומנהל את סדר יומו כרגיל בבית חולים".

מהבית נמסר לאחר מכן: "הרב שוהה בבית החולים ומנהל את סדר יומו כרגיל ולומד בחדרו. בימים הקודמים חלה הטבה במצבו בס"ד בעקבות התפילות והחיזוקים של עמך בית ישראל. אך מצבו הרפואי מצריך תפילות רבות, וביממה האחרונה נרשם שינוי ונסיגה בתוצאות הבדיקות. וככל שמתחזקות התפילות כך גם מצבו של רבנו משתפר".

בשעה האחרונה נמסר ממקורביו של ראש הישיבה על מצבו: "המדדים משתנים כל הזמן. אין שינוי דרמטי לרעה. אך גם הישארות המצב כפי שהוא - ללא שיפור, זו סכנה גדולה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר