"במקרה עברנו ליד, איש לא ראה אותו"

נס בין הזמנים בכנרת: בחורי ישיבה יצאו לשיט והצילו בחור שנסחף ליד 'מצוף 300' | צפו

בחורי ישיבה מוכרת יצאו לשיט בכנרת, אחד הבחורים הסקרנים הבחין בנקודה שחורה וכעבור דקות התברר גודל הנס - הנקודה הייתה גלגל ים ועליו בחור שחיכה זמן רב וזעק לעזרה, אך אף אחד לא שמע ואיש לא עבר במקום | הבחורים מתארים את ההתרגשות בשיחה עם 'כיכר השבת' ומביאים את תיעוד הנס • צפו (חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
ההצלה בכינרת (צילום: יהונתן חניה)

נס בין הזמנים: מספר בחורים שיצאו לשיט בכנרת, הבחינו במקרה במהלך השיט, בבחור צעיר הזועק לעזרה, העלו אותו לסירה והצילו את חייו.

בחורי הישיבה שלומדים בישיבה מוכרת במרכז הארץ, יצאו אתמול (רביעי) לשיט בכנרת עם סירה חשמלית, בה אחד הבחורים, לו יש רישיון נהיגה השיט.

הבחורים שהשכירו את הסירה בטיילת בטבריה, יצאו והחלו ליהנות בחום הטברייני הכבד.

"לפתע", מספר אחד הבחורים בשיחה עם 'כיכר השבת', "אנחנו רואים אחרי לפחות חצי שעה של הפלגה גלגל ים".

לדברי אותו בחור, "בהתחלה לא הבנו מה זה, זה היה נראה איזו נקודה שחורה לא ברורה, ובהחלטה של רגע ועם סקרנות רבה, החלטנו לנסוע לכיוון, כדי לראות במה מדובר".

"כאשר הגענו למקום", ממשיך הבחור לתאר בהתרגשות, "שמנו לב שהגענו ל'מצוף 300' - שנמצא 300 מטר מהים ואנחנו מבחינים להפתעתנו בדמות אנושית".

"אותה דמות", מספר הבחור בקול נרגש, "היה בחור צעיר שנקלע למקום ושהה שם זמן רב, מבלי שהייתה לו אפשרות להזעיק עזרה וראינו אותו מושיט ידיים לעזרה וזועק לעזרה".

"מיד וללא שיהוי", מספר בחור נוסף שהיה על הסירה בשיחה עם 'כיכר השבת', "חתרנו אליו למגע, שלפנו אותו מהמים והעלנו אותו לסירה שלנו, כשהוא לא מפסיק להודות לנו ולקב"ה על הנס שנעשה לו".

לדברי הבחורים: "אותו בחר אמר לנו, שהוא יצא בשחייה ולפתע נסחף לעמוקים עם גלגל ים, ולא היה אף אחד באזור והוא כבר ראה את המוות מול העיניים, עד שהוא הבחין בנו והזעיק לעזרה. זה פשוט נס מטורף שלא יתואר, בכלל לא היינו אמורים לעבור במקום שם, רק בגלל הסקרנות, הקב"ה גלגל את זה כך, יצאנו מסופקים ושמחים על הנס שהתגלגל לפתחנו", מסיימים הבחורים לספר בהתרגשות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר