תיעוד מישיבת אור החיים

במעמד הסליחות: חבר 'המועצת' התפלל לרפואת הגר"ב ויסבקר

ראש ישיבת בית מתתיהו, הגאון רבי ברוך ויסבקר אושפז בבית החולים בערב ראש השנה, לאחר שהיה בחולשה גדולה | אתמול התקיימו עצרות תפילה | בישיבת אור החיים, ראש הישיבה התפלל לרפואתו • תיעוד (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הגר"ר אלבז והגר"ב ויסבקר לרפואה שלמה (דוד קשת)

ראש ישיבת "בית מתתיהו", הגאון רבי ברוך ויסבקר אושפז בבית החולים 'שיבא' בתל השומר, בערב ראש השנה, לאחר שהיה בחולשה גדולה. אלפים התכנסו אמש (שני) ב-22 מוקדים ברחבי הארץ בתפילה לרפואתו וכן בישיבת אור החיים, שם ראש הישיבה אף נשא מספר מילים.

כזכור וכפי שדווח, במהלך החג, התייצב מצבו של ראש הישיבה ומצבו הוגדר טוב ויציב. את התפילות של ראש השנה הוא התפלל בחדרו יחד עם מניין ממקורביו, ששהו לצדו במהלך החג, וכך גם שמע את התקיעות בחדרו.

כאמור במעמד הסליחות אמש בישיבת אור החיים, בראשות הגאון רבי ראובן אלבז אמר ראש הישיבה פרק תהילים לרפואתו של ראש ישיבת בית מתתיהו.

דבריו של ראש הישיבה אמש

"רבותיי", פתח הגר"ר אלבז את דבריו, "כשאנחנו אומרים את שיר המעלות הזה אז נכוון גם לרפואת כל חולי עמו ישראל, בפרט הצדיקים שנמצאים ממש ביסורים גדולים מאד".

"וביניהם", הוסיף הגר"ר, "נמצא הגאון ראש ישיבת בית מתתיהו וחבר מועצת גדולי התורה הגאון הרב ברוך ויסבקר בן צביה, שהשם ישלח מהרה רפואה שלמה ,רפואת הנפש ורפואת הגוף - הוא נמצא עכשיו במצב קשה שצריך תפילה גדולה מאד".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר