רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

הרבנית שסירבה להדליק משואה | כוכב הזמר החרדי שנפרד מהמפיק המצליח | הח"כ הבכיר שהחלים מקורונה | ראש הישיבה וההמלצה ההייטקיסטית | הישיבה שנסגרה ונפתחת בשינוי מקום | מה מטריד את קווי הנייעס? | השבת האחרונה של הזמר מיכאל שניצלר ז"ל | הבדיחה של אבוטבול על לפיד | דרמת השולחן בכינוס 'לב לאחים' וכל מה שקרה מאחורי הקלעים | הממשיך ארבל בסוד שיח עם דרעי | החשיפה בפוניבז' שריגשה את טופז לוק וישראל כהן | השדרן שהשתיל שיער | סגן היו"ר שחזר מחופשה מפנקת | האורחים של עומר ינקלביץ' | העיתונאי שהפך לבייביסיטר | הצלם שקיבל חזרה את האופניים שנגנבו | את מי טוקר פגש במטוס? | הזמר שנרדם בשדה התעופה | הזמר והכלב ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
(צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

חשיפת 'זופניק': רבנית חרדית מוכרת קיבלה הצעה להדליק משואה ביום העצמאות וסירבה בנימוס מסיבות אישיות, זאת למרות שהתייעצה עם רבנים שאישרו לה לקחת חלק בטקס הנחשק. ועדיין זה לא מצדיק את זה שאין ולו חרדי אחד בטקס.

צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' דרךהמייל הצהוב או בוואטסאפשלנו

חשיפת 'זופניק': כוכב זמר חרדי מוכר היה מנוהל על ידי מפיק מצליח במשך שנים רבות. לפני תקופה, השניים החליטו להפריד כוחות באופן מפתיע.

חשיפת 'זופניק': ברכת 'ברוך רופא חולים' לחבר-הכנסת הבכיר עם החלמתו מהקורונה בימים האחרונים.

חשיפת 'זופניק': שמועה חזקה גונבה לאוזנו של 'זופניק' לפיה בחורים מישיבה נחשבת שמתייעצים עם ראש הישיבה על שידוכים, שומעים ממנו לתעדף הצעות של בחורות שעובדות בהייטק.

חשיפת 'זופניק': ראש ישיבה שנסגרה לו הישיבה בירושלים לפני תקופה, פותח כעת ישיבה חדשה בדרום הארץ. בבחינת "משנה מקום" וכו'...

חשיפת 'זופניק': בעלי קווי הנייעס מוטרדים בתקופה האחרונה לאחר שבחודשים הקרובים יקזז משרד התקשורת 30% מהרווחים, כאשר בעוד כשנה ייכנס לתוקף הרפורמה של שר התקשורת לשעבר יועז הנדל והקווים ייסגרו לאלתר לאור מחיקת הרווחים. האופציה שנותרה זה לשדר פרסומות אך הסיכוי לכך קלוש עד אנוש בין היתר - מפני שתפעול הקווים יעלה הון רב שכן שדרני הנייעס משתכרים בסכומי עתק.

חשיפת 'זופניק': אחרי ארבע שנים במערכת 'JDN' ולמעלה משנתיים כעורך ראשי - העיתונאי יעקב בנדה פורש מהאתר ועובר לשמש כעורך מגזין עיתון 'הדרך'.

חשיפת 'זופניק': במהלך השבת האחרונה לחייו, שבת חול המועד פסח, שהה אמן הרגש הזמר החסידי הזמר מיכאל שניצלר ז"ל, בירושלים עם ידידים קרובים, ובמהלך הסעודה בשבת שניצלר שיחזר באופן מפתיע, בעליזות ובצחוק בפני אוחנה והסועדים את הדרמה שהתחוללה בשנת 2017 כשהפיצו עליו שהלך לעולמו. בשבת שאחרי - הוא כבר נפטר לבית עולמו. 'זופניק' מאחל לקוראיו אריכות ימים.

במוצאי השבת עם היוודע דבר פטירתו בשבת של מיכאל שניצלר ז"ל - באופן פתאומי מדום לב בגיל 61, צייץ בטוויטר איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה: "רק בשבת האחרונה, שבת חול המועד אכלנו סעודת שבת ביחד בירושלים, דיברנו על תעשיית המוזיקה וצחקנו, אמרת לי שאתה מאחל לעצמך לחיות עוד שנים ארוכות בפרט אחרי שהפיצו עליך לפני כמה שנים שהלכת לעולמך, שזה כידוע סגולה לאריכות ימים. נוח על משכבך בשלום חבר יקר!״.

מדין אל תמנע טוב מבעליו 'זופניק' משתף את אוהדיו בצילומסך מהסטטוס הפופולרי של סגן שר החקלאות משה אבוטבול, שם הוא שיתף בדיחה על יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד.

הכינוס השנתי של ארגון 'לב לאחים', שנערך במשך שנים רבות בבין הזמנים ניסן, בעיר בני-ברק, הועתק השנה לראשונה לירושלים. גרסאות רבות לצעד המפתיע שוגרו לחלל האוויר, אך הנראית ביותר היא זו שגורסת כי הכל נעשה כדי לזכות בהשתתפותו של מי שסומן כאחד מבכירי ההנהגה הליטאית, ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי, שהפתיע והגיע היישר ממיטת אשפוזו בבית החולים, על כסא מיוחד והצליח במשאו לרתק את ההמונים.

אלא שמאחורי הקלעים התחוללים דרמה של ממש, סביב שולחן ה'מזרח'. תחילה, היה מי שדאג להושיב את הגר"ד לנדו במרכז השולחן, אלא שאז התברר כי הגרב"מ אזרחי - למרות מצבו הבריאותי - מגיע להשתתף, ובשולחן הכבוד לא נותר מקום מספיק ראוי. מה עושים? מזיזים קצת את גדולי ישראל, ומפנים לראש הישיבה מקום מכובד במרכז השולחן. אך מכיוון (הניפו את האגודל תוך כדי הקריאה) שהשולחן היה קצר מלהכיל את כל התורה כולה, נאלץ המפיק לאלתר מהרגע להרגע שולחן אחר, אותו השחיל בשולחן הכבוד המרכזי, וכך זה נראה כאילו ייעדו מראש שולחן מיוחד לגרב"מ והגר"ד. כך או כך, אלפי המשתתפים ראו בחוש מה זה כיבוד תלמידי חכמים.

אלתור השולחן וכניסת הגרב"מ אזרחי (צילום: שיא לייב)

בכניסה לכינוס ראה 'זופניק' את הגרב"מ אזרחי בלחיצת יד לסגן השר אורי מקלב.

מאחורי הקלעים ראינו את המשגיח הגאון הצדיק רבי דן סגל וחבר המועצת הפוסק הגאון רבי יצחק זילברשטיין, כשהם צועדים יחד, שלובי זרוע, באחוות תלמידי חכמים מיוחדת.

ראש ישיבת סלבודקא הגאון רבי דב לנדו הגיע למעמד מלווה במקורביו.

ואם גם אתכם מעניין - "על מה הרבנים וראשי הישיבות מדברים מאחורי הקלעים עד שהם עולים לבמה?", שליח 'זופניק' לכינוס עם תיעוד בלעדי...

בשולי האירוע ראינו את הרב אליעזר סורוצקין מנכ"ל 'החינוך העצמאי' ו'לב לאחים', הרב יעקב (בושי) בורנשטיין מנהל 'לב לאחים' בחדרה והרב בן ציון נורדמן יו"ר מועצת העיר חדרה ויו"ר 'דגל התורה' בעיר ומכותבי הטורים באתר 'כיכר השבת' - בסוד שיח.

(צילום: בני ה.)

הממשיך: חבר-הכנסת משה ארבל מש"ס שהתמנה בנתיים לשר הפנים והבריאות - במקומו של יו"ר ש"ס חבר-הכנסת הבכיר אריה דרעי, נצפה בסוד שיח עם היו"ר, בשמחת האירוסין לבתו של היועץ האסטרטגי יום טוב ביכלר בהשתתפות שרי וח"כי ש"ס.

(צילום: איתמר זינגר)

רגע לפני שבת, ראינו את הגאון הצדיק הרב שמעון גלאי בביקור חולים בבית החולים 'תל השומר', כשהוא מלווה בנאמן ביתו הרב אברהם בן שלום ואיש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'. "‏שבת היא מלזעוק ורפואה קרובה לבוא", חתם 'זופניק'.

במסדרונות הכנסת ראינו את פרשן ׳כיכר׳ ישי כהן בלוק של בין הזמנים, מתבדח עם שר הביטחון לשעבר בני גנץ.

בציונו של הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זצ"ל ראינו את כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי ואיש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה בתפילה מעומק הלב לברכה והצלחה.

לקראת הילולת הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זצ"ל ביום ראשון הקרוב - כוכב הרשת שוקי סלומון ערך סיור בהכנסת אורחים של הרב משה יוסף פרידלנדר • צפו בתיעוד מאחורי הקלעים של ההכנות

ביום שישי האחרון, טופז לוק יועצו של ראש הממשלה בנימין נתניהו והפרשן החרדי ישראל כהן, הגיעו לקנות חלת מפתח לכבוד שבת מחזקי כהן מבעלי מאפיית ויז'ניץ.

בטרם הצטיידו טופז לוק וישראל כהן בחלת מפתח, סרו השניים לישיבת פוניבז', שם על גבעת הישיבה הם הצטיידו בשיחת השקפה מהרב לייבל כהנמן, בנו של נשיא הישיבה, שחשף במהלך השיחה כי במלחמת המפרץ, הצבא השתמש בגג של ישיבת פוניבז' כדי לראות איפה הסקאדים נופלים ולהיכן לכוון את הפטריוט, שכן הגג של הישיבה היה אז אחד המקומות הגבוהים בבני ברק, ורק מתי מעט ידעו על השימוש הזה בגג הישיבה. בנוסף, הוא חשף בפניהם את החדר של שמואל בן ארצי ז"ל, אביה של שרה נתניהו, שהיה מגיע כל 'ירחי כלה' לישיבה.

במהלך חופשה במקסיקו, המגיש ושדרן הרדיו החרדי מנחם טוקר נפגש עם הספורטאי הבכיר אמארה קארסיירס יהושפט סטודמאייר שהתגייר והפך לחרדי.

את בכיר ש"ס בדימוס, השר לשעבר אריאל אטיאס, ראינו מנייעס עם אחד המתפללים בבית הכנסת 'מחזיקי הדת' בוינה.

באותו בית כנסת בוינה ראינו השבוע את הגאון רבי יאיר זקש, ראש ישיבת "תפארת מרדכי", ומנהל המחלקה המוניציפאלית של 'דגל התורה' וסגן ראש עיריית בני ברק, מנחם שפירא, בתפילת שחרית מעומקא דליבא.

שלושה דורות של תפילין: הפוסק הגאון רבי בן ציון הכהן קוק ובנו איש התקשורת שלמה קוק במעמד הנחת תפילין לבן-הנכד ברחבת הכותל המערבי. מזל טוב!

את ראש מטה שר הבריאות ושר הפנים ישראל אוזן ראינו בכניסה לסיור מקצועי בבית החולים 'הדסה' בירושלים, בין היתר עקב אחרי הטיפול בחבר מועצת גדולי של 'דגל התורה' וראש ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי.

כוכב הרשת והצלם שלומי כהן שחזר מחופשה מפנקת במקסיקו, נצפה בתפילת שחרית במחלקת הביזנס במטוס, שלא כאחד האדם.

את שדרן הרדיו עמירם בן לולו מ'קול ברמה' ראינו על מיטת הטיפולים בהשתלת שיער בטורקיה.

במהלך חשיפת 'מתווה מירון' בתחילת השבוע בפני התקשורת, ראה 'זופניק' את הפרויקטור יוסי דייטש בראש הפמליה כשמאחוריו שר ירושלים, מסורת ומירון מאיר פרוש מתפנק על כוס קפה מהביל ובכירי המשטרה בראשות מפקד המחוז הצפוני שוקי תחאוכה.

(רשת הנקודה)

בכירי העיתונאים עשו את דרכם בהסעה מיוחדת - מירושלים דרך בני ברק עד מירון, רק בשביל לשמוע על המתווה המיוחל. 'זופניק' מפנק בהצצה מבפנים להסעה הנחשקת.

(רשת הנקודה)

את האחים נוחי פרוש והמנכ"ל מוישי פרוש ראה 'זופניק' נרגעים מסערות 'מירון' בצ'ונטיית השף אלי דיוויס.

(צילום: קבוצת הצדיקים)

בשדה התעופה ביוון ראינו את יו"ר ועדת הבריאות וסגן יו"ר הכנסת אוריאל בוסו מש"ס, אריאל דרעי מנכ"ל רדיו 'קול ברמה' והמפיק המוזיקלי מוישי ביכלר - ממתינים לטיסה חזרה לארץ לאחר נופש פסח ארוך ומפנק.

(צילום: א.ה.)

רגע לפני שבת, ראינו את חבר הכנסת בני גנץ יו"ר 'המחנה הממלכתי' ורעייתו רויטל בביקור בשכונה החרדית בבית שמש אצל השרה לשעבר עומר ינקלביץ' ובעלה ירון.

יו"ר הכנסת חבר הכנסת אמיר אוחנה מ'הליכוד', אירח השבוע בכנסת את שורדת השואה החרדית טובה פדר, לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה. מאחורי הקלעים ראינו סוד שיח מעניין עם הנכד המסור של הניצולת, יוסי צימט מבכירי עיריית בני ברק ו'אגודת ישראל'.

(צילום: חיים רבינוביץ)

סגן השר אורי מקלב האמון על הרשות לניצולי השואה במשרד ראש הממשלה, השתתף השבוע בטקס יום השואה ב'יד ושם'.

ביציאה מהטקס תפס 'זופניק' את אורי מקלב בשיחה עם הרמטכ"ל הרצי הלוי.

חבר הכנסת אליהו ברוכי מ'דגל התורה', בניחום אבלים אצל בני משפחת די באפרת, שאיבדו את האחיות מאיה ורינה ואם המשפחה לוסי הי"ד בפיגוע הרצחני בחג הפסח האחרון.

חבר הכנסת יוני משריקי מש"ס יצא השבוע לפולין לייצג את ישראל בטקס 80 שנה למרד גטו ורשה. משריקי המשמש גם חבר הנהלת הקונגרס היהודי העולמי נועד במהלך הטקס עם נשיא פולין אנדז'יי דודה, נשיא המדינה יצחק הרצוג ויו״ר הקונגרס היהודי העולמי רון לאודר. במהלך השיחות עלה הצורך לחזק את תדמית ישראל בעולם וסוכם על פעילות משותפת למיגור האנטישמיות תוך שילוב מנהיגים יהודים מכל רחבי העולם.

(צילום: נאור יחיא)

בהמשך ראינו את השרה לשעבר עומר ינקלביץ' המשמשת אף היא כחברת הנהלה בקונגרס היהודי העולמי, בתמונה משותפת עם היו"ר רון לאודר.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' יו"ר 'הציונות הדתית' נצפה מתפלל תפילת מנחה בתחנת הריענון בכביש 6 בחזרתו מסיור בגבול הצפון עם ראשי הרשויות.

שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף מ'עוצמה יהודית', נצפה סועד אוכל יהודי ב'מוטיס' בבני ברק, יחד עם אנשי התקשורת ישראל כהן ודודי בן חמו, איש 'דגל התורה' אלעזר מן והעסקן אלעזר איפרגן.

יו"ר הכנסת ח"כ אמיר אוחנה מ'הליכוד', בסוד שיח עם המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן', באירוע של שגרירות מרוקו בישראל, מהצד נראה יד ימינו של הרב, בני איפרגן, שקודם לתפקיד מנכ"ל מוסדות הרב: 'ברית שלום וחסד'.

שר החוץ אלי כהן מ'הליכוד' שהמריא השבוע לביקור עבודה באזרבייג'אן, נפגש בין היתר עם אנשי הקהילה היהודית בראשות הרב שניאור סגל שליח חב"ד המקומי.

הרב אהרון קטנוב, ראש ישיבת 'שיח התלמוד' באלעד בתפילה בציונו הקדוש של רבי ישעיה'לה מקרעסטיר זצ"ל.

איש העסקים יעקב הלפרין נצפה סועד כאחד האדם במסעדה מקומית בוינה.

את אחיו הנגיד שמוליק הלפרין ראינו בארה"ב במעונו של האדמו"ר מבאבוב 48 את מיזם המשניות שיזם.

בהמשך השבוע ראינו את בנו של הנגיד - העיתונאי הפוליטי מרדכי הלפרין, עסוק בכתיבת ידיעה במסדרונות הכנסת.

איש התקשורת עורך הדין איתי גדסי מ'קול חי', בתפקיד הבייביסיטר על ילדיו בגינה השכונתית בבני ברק. 'זופניק' מקווה שהתעריף לשעה בייביסיטר שונה מתעריף עריכת הדין.

פינת הנוסטלגיה: דובר זק"א והמפיק מוטי בוקצ'ין בתמונה נוסטלגית (לפני 11 שנים והיום) עם בנו איתמר, בדרכם להונגריה להילולת רבי ישעיה'לה מקרעסטיר זצ"ל.

בנאות דשא למרגלות הבורג' ח'ליפה בדובאי, ראה 'זופניק' את מומחה הכשרות הרב יוסף דורפמן בשטייגען עם החברותא הקבועה הרב פנחס יוסף אקרב בדרך למשימת כשרות מיוחדת בסין.

בדובאי פגש 'זופניק' את יועץ התיירות דודי רובינשטיין בסוויטה הנשיאותית במלון היוקרה 'אטלנטיס דה רויאל'. ל'זופניק' נודע שהמחיר ללילה בסוויטה מתחיל ב-35 אלף דולר.

גיל גולן, יועץ החקיקה של ח״כ ינון אזולאי, נצפה מתפעל ממרבה רגלים במהלך סיור בעיר דוד.

את בכירי הרשמים בעולם הישיבות: הרב יוסף חיים סויסה, הרב יוסף ברכץ, הרב אברהם עידן, הרב דוד רביבו, הרב דוד אוזן והרב נעום רדעי, ראינו בפגישת שיבוץ בחורים לקראת זמן קיץ.

לאחר שניצל בנס מתאונה בשבוע שעבר, המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו נצפה בקניות לשבת קודש עם ציצית לגופו.

'זופניק' שמח עד מאוד בשמחתו של הצלם דוד קשת, לאחר שבערב חג הפסח נגנבו לו האופניים החשמליים, שהקפיצו אותו מזירה לזירה בבני ברק. ולאחר החג, בסיוע 'השומרים', קיבל את האופניים בחזרה כשהגנב אותר והבין שכדאי לו 'לחזור בתשובה'.

(צילום: דוברות השומרים ב"ב)

את הצלם נפתלי לרר תפס 'זופניק' מתפנק עם הרעיה על גלידה משובחת.

(רשת הנקודה)

משעשע! כשהמגיש ושדרן הרדיו החרדי מנחם טוקר פגש במטוס לניו יורק את הזמר ישי ריבו • צפו

המוזיקאים חיים ישראל, אבי דרור ואלחנן אלבז בארוחת צהריים בנופש במלון יוקרתי במיאמי.

לאחר סבב הופעות במקסיקו, הזמר חיים ישראל נצפה במנוחה עמוקה בשדה התעופה המקומי רגע לפני שעלה למטוס חזרה לארץ.

(צילום: נ.ג.)

במהלך חופשה ברומניה, ראינו את הזמר רולי דיקמן משתעשע ברחוב עם כלב מקומי.

(צילום: יאיר ד.)

בדרך חזרה לארץ מחופשה מטריפה בהרי הקרפטים ברומניה, נצפו בשדה התעופה המעבד והמנצח יואלי דיקמן ואחיו הזמר רולי דיקמן, הקומזיצר משה כהן והמפיק עוזר דרוק.

(צילום: יהודה. ד.)

לקראת ימי הזיכרון והעצמאות, הזמרים שוקי סלומון, עמירן ואריק דביר, בשיר ווקאלי על אהבת ארץ ישראל.

השבוע ראינו את המוזיקאי שוקי סלומון בהקלטות באולפני 'טנור' יחד עם המפיקים דייויד טויב ומיכאל צי לקראת צאת 'שיר האמונה' המדובר, בו מארח סלומון את הזמרים קובי ברומר וישי לפידות, השיר בעיבודו של המאסטרו אהרל'ה נחשוני ובהפקתו של דוד פדידה, כהמשך ללהיטו של סלומון 'שיר השמחה' השהגיע למליוני צפיות - וצפוי לצאת לקראת ל"ג בעומר.

הזמר עקיבא תורג'מן נצפה בתפילה בבית חב"ד קוזומל במקסיקו שבראשות הרב דודי כפלין.

(צילום: Chabad cozumel)

הזמר והיוצר איציק וינגרטן נצפה בשדה התעופה, בדרכו לקברי צדיקים בהונגריה.

(צילום: א.פ.)

הזמר אבי אילסון נצפה סועד במסעדה במקסיקו עם המפיק אהרל'ה וסרמן.

את הזמר נפתלי קמפה ראינו בקניות לשבת קודש כאחד האדם.

(צילום: עובדיה בן ישי)

המוזיקאי זלמן שטוב ממגישי תכנית 'המבדיל' ב'כיכר השבת' ששהה בסבב הופעות בתאילנד, נצפה בניגון שירי רגש בגיטרה בשדה התעופה המקומי רגע לפני שעלה לטיסה לארץ הקודש.

(צילום: רחלי פוקס)

את המוזיקאי יהודה גלילי תפסנו משתתף בשיעורו של הרב נחום נוסבכר בבית הכנסת של 'קהילת המשוררים' בפתח תקווה.

(רשת הנקודה)

המעבד והמפיק המוזיקלי יוחנן בלייך והזמר החסידי שרולי ורדיגר נצפו משוחחים באירוע פרטי בלייקווד.

לא רק זמר, גם מציל חיים: הזמר נתנאל ישראל התחיל את עבודתו כמתנדב במד"א הצלה - שרון.

לאחר אירוע מוזיקלי-ווקאלי בנתניה, ראינו את הזמר והפייטן יובל טייב, שדרן הרדיו התקליטן עמי מימון המכונה 'שר השמחה', המפיק ישי כהן והעסקנים הנתנייתים קובי לוגאסי ואלעזר פרץ.

הרב יצחק לסרי מרבני מיאמי והזמר בני אלבז בקבלת שבת במקסיקו.

הקלידן המעופף: הקלידן דביר כהן שמשמש בין היתר בשעות הפנאי כטייס מסוקים, זכה להטיס במסוק את הגאון הצדיק רבי ישראל אברג'ל למסע קברי צדיקים בצפון. 'זופניק' אמנם לא הוזמן לטיסה, אבל הובטח לו מקום על הגג בפעם הבאה.

ברחבת הכותל ראינו את רב הסלבס מרדכי חסידים עם יורש העצר האיראני רזא כורש עלי פהלווי בנו של מנהיג איראן לשעבר, שהגיע לביקור בישראל.

אחרי מתקפת הסייבר על דואר ישראל ותאגיד המים של טבריה, נחרד חתן אות הנשיא יוסי ערבליך מהמחשבה על פריצת סייבר למערכות בתי החולים. השבוע כבר נפגש עם מנכ״ל צ׳ק פוינט המיליארדר גיל שוויד שחברתו מעניקה שירותי הגנה מסייבר לממשלות ברחבי תבל.

יו"ר דגל התורה בבית שמש ישראל סילברסטין מקבל את פניהם של הגר"ד כהן והגר"ד לנדו באירוע הכנה לזמן קיץ שעשה חבר המועצה ויו"ר איגוד בני הישיבות בעיר חיים זמורה.

ביום הזיכרון לשואה ולגבורה ראינו את מפקדי ושוטרי מרחב דן במשטרה בראשות מפקד המרחב ניצב משנה דניאל חדד, ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט - בסיור מרגש ב'גנזך קידוש השם' בבני ברק.

ביום הזיכרון לשואה ולגבורה ראינו את הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', מדליק עם אמו ניצולת השואה נר לזכר משפחתה שנספתה ולזכר ששת מיליון היהודים שנספו בשואה.

בני משפחתו המורחבת של הרב יעקב גלויברמן הפתיעו אותו בטיסת הפתעה לציון הרבי מחב"ד בארצות הברית לרגל יום הולדתו ה-70 • צפו

שר העלייה והקליטה חבר הכנסת אופיר סופר מ'הציונות הדתית', ערך השבוע ביקור בציון הרבי מחב"ד ובמרכז חב״ד העולמי בברוקלין, כשהוא מלווה ברב דוד נחשון יו"ר ניידות חב"ד בישראל.

(צילום: משה נחשון)

באישון לילה בקבר יהושע בן נון, ראינו את חבר הכנסת לשעבר אורן חזן מגיע להתפלל להצלחת עם ישראל.

( צילום: חיים נמירובסקי)

באירוע של 'לב לאחים' בבניני האומה נצפה פעיל הארגון באזור הצפון הרב יהודה קצבורג אחיו שלא לומר התאום של איצל'ה כץ, משוחח עם הרכז האגדי הרב שחר חכימי.

(צילום: קבוצת הצדיקים)

הרב יהודה ויספיש והרב יהודה אייזנברג נצפו בוויכוח סוער עם מפקדי משטרת כרמיאל בנוגע לסגירת מתחם איחודאצ'ה, בעקבות הרוחות העזות.

(צילום: קבוצת הצדיקים)

את הבחור החרדי אלחנן ביטון, חברו של אריה שצ'ופק שנרצח בפיגוע בירושלים לפני כארבעה חודשים - בו הוא עצמו נפצע, ראינו מחלק מיני מתיקה לחולים בבית החולים עם העסקן הרפואי דוד צרפתי.

האח החרדי יואל שוורץ נבחר להניח את זר יתומי האיבה בטקס המרכזי בהר הרצל ביום הזיכרון, בהשתתפות בכירי המדינה. "נבחרת על מה שאתה ועל העשייה החברתית שלך", נכתב בנימוק ההחלטה.

איש התקשורת והשחקן גיל ססובר בברכה והתייעצות במעונו של הגאון הרב שלום ארוש מגדולי רבני ברסלב.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר