רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

פגישת הפיוס בין חבר המועצת לשר החרדי | מאחורי הקלעים של סירוב הרבנית ימימה מזרחי להדליק משואה | הרב שקיבל ערך בויקיפדיה אחרי 4 שנים של מאבק | | אושיית הרשת ששקלת לעזוב את ירושלים | השיר לל"ג בעומר שיארח 20 זמרים | הטעות של 'עטרת שלמה' | אביו של הנגיד בשיחה עם 'הינוקא' | הצלם החרדי שכבש את 'msnbc' | הלפגוט בשטייגען | ברק והפסנתר | עדינה בר שלום ואביב גפן | הח"כ הליטאי שטייל בפראג | סגן השר והברכה למאבטחים | איפה מירי רגב חגגה בליל העצמאות? | אמן החושים והמשקפיים שריחפו באוויר | הבילוי של יואלי דיקמן ביום העצמאות | היועץ הרפואי ורכב האספנות | השופטת החרדית מארסת בן ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

חשיפת 'זופניק': אחד מחברי המועצת באחת המפלגות החרדיות, נפגש בשבוע שעבר לפגישת פיוס עם אחד משרי הממשלה, לאחר נתק וסכסוך ארוך ביניהם. סוכם על פתיחת דף חדש לתועלת כל הצדדים.

צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' דרךהמייל הצהוב או בוואטסאפשלנו

חשיפת 'זופניק': לאחר שבשבוע שעבר נחשף ב'זופניק' כי הרבנית ימימה מזרחי קיבלה הצעה להדליק משואה ביום העצמאות אך סירבה בנימוס, זאת למרות שהתייעצה עם רבנים שאישרו לה לקחת חלק בטקס הנחשק - כעת נחשפים פרטים חדשים. שרת התחבורה מירי רגב מ'הליכוד' שהציעה לרבנית מזרחי להדליק משואה, המתינה במשך שעות לתשובה מהרבנית ואף ניסתה לשכנע אותה לקחת חלק בטקס, אך ללא הצלחה. "לקראת חצות הלילה ביום ראשון שעבר כשהשרה הייתה חייבת לסגור את הרשימות, היא הבינה שלא תהיה אף נציגות למגזר החרדי - לראשונה במשמרת שלה, אחרי שהיא זו שבחרה בעבר לראשונה נציגות מהמגזר החרדי להשיא משואה", סיפרו גורמים המעורים בפרטים, "מירי מאוד מקורבת למגזר החרדי ומוקירה אותו וכל שנה שהיא ניהלה את הטקס היא דאגה שיהיה נציגות למגזר, אך השנה היא נתקלה בחומה בצורה, ולכן הביקורת עליה לא מוצדקת". 'זופניק' היה פנוי להדלקה.

חשיפת 'זופניק': אחרי 4 שנים של מאבקים - אושר ערך בויקיפדיה למזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר' ומגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת'. השבוע הוקם הערך על ידי איש המדיה שלו שמואל קורייב, שהיה כתוב כבר בויקיפדיה החרדית 'המכלול'. הערך אושר על ידי הדרגים הבכירים באתר והרב יגאל כהן מקבל כעת את הכבוד הראוי לו, באיחור של 4 שנים. ו'זופניק' אומר: "עדיף מאוחר מאשר לעולם לא".

חשיפת 'זופניק': אחת מאושיות הרשת החרדיות המתגוררת באזור ירושלים, מכרה את ביתה בתקופה אחרונה, ושוקלת מעבר לדירה לאזור פתח תקווה. הצעות יתקבלו בברכה. ועל זה נאמר: "חמישי שמח".

חשיפת 'זופניק': הזמרים והיוצרים עמירן דביר ואורי אלטבוים בשיתוף פעולה מיוחד לקראת הילולת רבי שמעון בר יוחאי בל"ג בעומר. בימים אלו עובדים השניים על הפקת שיר חדש על פי מילותיו של המקובל רבי שמעון לביא זצ"ל, שבו יתארחו כעשרים זמרים וידוענים מהמגזר החרדי. 'זופניק' מכחכח בגרונו.

'חשיפת זופניק': כוכב הרשת שוקי סלומון שכבש את האינסטגרם בשנים האחרונות, הצטרף השבוע לטרנד שכבש את המגזר החרדי בתקופה האחרונה ה'סטטוס בוואטסאפ'. סלומון רכש תוכנה מאובטחת שיוצרה במיוחד עבורו, על ידי טכנאי מחשבים בינלאומי מארצות הברית שעובד עם גופים ממשלתיים.

בתחילת השבוע חזרו עשרות אלפי האברכים ובני הישיבות המסולאים בפז לספסל הלימודים לשטייגען עד חג השבועות, אלא שערב תחילת הזמן הופתעו האברכים ברשת "עטרת שלמה" לגלות מודעה כי תחילת 'זמן קיץ' יהיה עוד לפני חג הפסח בתאריך ב' בניסן. ל'זופניק' נודע כי עד שגילו את הטעות, העיתון בו פורסמה המודעה כבר ירד לדפוס.

תחת אבטחה, ביציאה מטקס הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, נצפו מלווים את הראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף, מנכ"ל הרבנות יהודה כהן ודובר הרבנות עו"ד קובי אלתר.

ביום שכולו תורה בבני ברק, ראינו סוד שיח תורני בין הגאון רבי מסעוד בן שמעון רב העיר הספרדי של בני ברק והגאון הרב יהודה יוספי.

(צילום: איתי קצב)

באישון לילה בכותל המערבי ראינו את המשפיע הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן, בתפילה מעומק הלב עם קבוצת חסידים.

(צילום: שלומי גפן)

הרב יעקב רכניץ, אביו של הנגיד שלמה יהודה רכניץ, נצפה מתפלפל בדברי תורה עם הגאון הרב שלמה יהודה בארי 'הינוקא', לאחר תפילת ערבית בירושלים.

ב'יום שכולו תורה' במוסדות התורה 'תפארת רפאל' בתל אביב, בראשותו של הרב שלמה זביחי, שמענו את הראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף מברך את המנחה רפאל זביחי לזיווג הגון במהרה. אמן.

במעונו של הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון הרב שלמה משה עמאר נערכה שמחת אירוסין לנכדתו, בת לחתנו הגאון הרב שלמה טובול, עם נכד הגאון הרב שלמה זעפרני. 'זופניק' תיעד בשמחה את הרב עובדיה יוסף בנו של הראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף, הדיין הרב אליהו עמאר בנו של הרב עמאר ומקורבם של גדולי ישראל הרב יהודה חזן בריקוד של שמחה.

בכתבה מקיפה שערכה רשת "msnbc" - ערוץ טלוויזיה אמריקני, על המחלוקות העמוקות בישראל במלאות 75 שנות עצמאות, הם ראיינו את צלמנו חיים גולדברג, שהסביר את הלך הרוח ברחוב החרדי, תוך שהם מציגים את מבחר תמונותיו.

(צילומסך: msnbc)

את פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן תפס ׳זופניק׳ כשהוא מרוצה ביציאה מהריאיון עם נשיא המדינה יצחק הרצוג.

(צילום: חן שימל)

את איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה ראינו בסוד שיח עם הזמר משה פרץ במהלך חגיגות העצמאות אצל איש העסקים אלון אלגלי באחיסמך.

הפתעה ציפתה ל'זופניק' כשהגיע לתפילת 'מעריב' בבית-המדרש 'אבי עזרי' במרכז פתח תקווה, כשמצא במקום את אחד מגדולי החזנים בעולם יצחק מאיר הלפגוט, יושב והוגה בתורה הקדושה. השוויגער, אם תהיתם, מתגוררת באזור.

ואם בחזנים עסקינן, בפינת הנוסטלגיה - המגיש ושדרן הרדיו החרדי מנחם טוקר, עם החזן משה שטרן שהלך לעולמו בשבוע שעבר בגיל 87.

(צילום: משפחת שטרן)

הרבנית רחל הבר מעמותת 'מתנת חיים' שקיבלה פרסי ישראל לשנת תשפ״ג על פועלה למען מושתלי כליה - מאחורי הקלעים בטקס במרכז הקונגרסים בירושלים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל.

המנון המחאה? את ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק ראינו מנגן בפסנתר בשדה התעופה בארצות הברית, בזמן ההמתנה לטיסה חזרה לארץ.

(צילום: מאיר גרוסברגר)

את עדינה בר שלום, בתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל, ראינו בניחום אבלים אצל הזמר והיוצר אביב גפן, היושב שבעה על פטירת אביו המשורר יהונתן גפן ז"ל.

בערב יום הזיכרון, בטקס בבני ברק, ראינו את הפרשן החרדי ישראל כהן מדליק נר לזכר הנופלים, חרדים וחילונים כאחד, ומתפלל לעילוי נשמתם.

בחזור מהמטס של חיל האוויר ביום העצמאות, ליד המרינה בתל-אביב, ראינו את הפרשן ישראל כהן בסוד שיח עם בנו ארי, על ההשקפה החרדית ו"כוחי ועוצם ידי".

בלשכת שר הדתות מיכאל מלכיאלי נערך מעמד 'לחיים' לרגל מינוי צוריאל קריספל למנכ"ל מועצת בתי העלמין ירושלים. השתתפו: מנכ"ל משרד הדתות יהודה אבידן, מנהל האגף למבני דת בעיריית ירושלים יצחק הנאו ומנהלי חברות קדישא.

בהר מירון ראינו ישיבת היערכות לקראת הילולת רבי שמעון בר יוחאי בל"ג בעומר, בהשתתפות: הפרויקטור יוסי דייטש, יועץ משרד התחבורה שלמה רוזנשטיין, עסקן 'אגודת ישראל' יענקי ברגר, המפיק הראשי דודי עזריאלי יחד עם המפיקים מאיר מרגלית, אפרים זילברברג, מוטי רבינוביץ וחיים אילוז.

יו"ר ש"ס חבר הכנסת אריה דרעי ערך השבוע הכנסת ספר תורה לעילוי נשמת הוריו בהשתתפות בני משפחת דרעי המורחבת, בהם אחיו הרב יהודה דרעי, רבה של באר שבע, המועמד לתפקיד הראשון לציון.

יו"ר ש"ס חבר הכנסת אריה דרעי השתתף הבוקר בהנחת תפילין בכותל המערבי לנכדו - בן לבנו ינקי דרעי.

(צילום: שלומי כהן)

בהמשך ראינו את רב הסלבס מרדכי חסידים בתמונה משותפת עם חתן בר המצווה, האבא והסבא דרעי.

חבר הכנסת יעקב אשר מ'דגל התורה' נצפה כאחד האדם בטיול בפראג.

שר הפנים והבריאות חבר הכנסת משה ארבל מש"ס, מנכ"ל משרד הפנים רונן פרץ ורמ"ט שר הפנים והבריאות ישראל אוזן, במעמד הכנסת ספר התורה לבית הכנסת במשרד הפנים. את הספר תרם יוסף חיים שמחון יועץ משנה למנכ"ל המשרד.

זו השנה השלישית, בבחינת 'חזקה', שיו"ר ועדת הכספים ויו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני מגיע ביום העצמאות לרב-שיח בענייני השעה וההשקפה בישיבת 'משיב הרוח' של הרב שעיה רוטנברג.

מחוץ לוועדת הכספים ראינו את יו"ר הוועדה ח"כ משה גפני יחד עם מאיר שפיגלר, מנכ"ל חברת החשמל, בדיונים על פרויקט החשמל הכשר. בתוך הוועדה, שהתכנסה באולם נגב בכנסת לאור החזרות לטקס יום העצמאות שנערכו בסמוך לחדר הוועדה, ראינו את ח"כ יצחק פינדרוס צוהל.

בשולי הטקס לזכר חללי מערכות ישראל בכותל המערבי, שם השתתף יו"ר 'יהדות התורה' שר השיכון יצחק גולדקנופף, אחרי שביטל את השתתפותו בטקס מהממלכתי בקרית גת, בעקבות בקשת משפחות שכולות, ראה 'זופניק' סוד שיח מעניין בין השר ויד ימינו מוטי בבצ'יק, רב הכותל והמקומות הקודשים הרב שמואל רבינוביץ ויד ימינו יוסי בלוך, ויועץ התקשורת מני חדד, מהצד נראה גם ישראל רוזנבוים מדוברות 'הקרן למורשת הכותל' מתעד את המפגש המדובר.

לאחר שקרא פרק תהילים, ניגש השר יצחק גולדקנופף ליד אבני הכותל, ושם נצפה משוחח בחמימות עם חייל צה"ל שפקד את המקום הקדוש.

שגריר ארה"ב בישראל טום ניידס ערך השבוע פגישת עבודה עם שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף בנושאים שעל סדר היום, בסיומה נצפו השניים לוחצים ידיים בחמימות רבה, לצד תמונתו של כ"ק האדמו"ר מגור.

את השר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש ובנו ראש עיריית אלעד ישראל פרוש, ראה 'זופניק' בשיחת רחוב לאחר תפילת ערבית בבית כנסת בירושלים.

(צילום: איציק טנזר)

סגן שר החקלאות משה אבוטבול מש"ס ששימש כנציג ממשלת ישראל בטקס יום הזיכרון בבית העלמין ברמלה, נצפה בסיום הטקס כשהוא נעצר על ידי המאבטחים שביקשו את ברכתו.

את השר לשעבר אריאל אטיאס ראינו כאחד האדם בביקורת דרכונים בנתב"ג, לאחר שחזר מוינה.

יו"ר ועדת החוץ והביטחון חבר הכנסת יולי אדלשטיין מ'הליכוד' הגיע השבוע לסיור מקצועי במוסדות 'מדעים ויהדות' של הרב בן ציון נורדמן יו"ר מועצת העיר חדרה ויו"ר 'דגל התורה' ומכותבי הטורים באתר 'כיכר השבת'.

(צילום: סיגל ב.)

השר במשרד החינוך חיים ביטון מש"ס וממלא מקום ראש העיר נתיבות יעקב מעלימי מש"ס, ערכו השבוע סיור בסניף 'אחיה' בנתיבות, בניהולו של המנכ"ל יצחק לוין והרכז אבי ויצמן.

אחרי שניהלה את טקס הדלקת המשואות, ראינו את שרת התחבורה מירי רגב מ'הליכוד' חוגגת עם הצוות אצל עזרא גריל בשרים בירושלים, שם התקבלה באהדה רבה על ידי הנוכחים.

(צילום: יוחאי אדרי)

בצד ראינו את שר האוצר בצלאל סמוטריץ' מ'הציונות הדתית', מגיע לסעוד כאחד האדם בליל יום העצמאות.

(צילום: יוחאי אדרי)

יושב ראש ועדת החוקה חבר הכנסת שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' וסגן ראש עיריית ירושלים ישראל קלרמן מ'דגל התורה', נצפו בקניות לשבת קודש.

(צילום: א.ה 'בורדו')

חבר מועצת העיר ירושלים אלחנן גרוסבוים מ'דגל התורה', מניח זר פרחים בטקס יום הזיכרון בצומת פת בירושלים.

(צילום: אבי מובשוביץ)

רון דה-סנטיס, מושל פלורידה, שצפוי להכריז על התמודדותו לנשיאות ארצות-הברית מטעם המפלגה הרפובליקנית, הגיע לביקור קצר בארץ שבמהלכו נועד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא המדינה יצחק הרצוג. מי שליווה אותו היה יועץ התקשורת החרדי ירח טוקר.

אנשי התקשורת בני הזוג ידידיה וסיון רהב מאיר, נצפו בדוכן חב"ד בשדה התעופה JFK בניו יורק בדרכם חזרה לארץ, בשיחה עם הכתב החב"די אבריימקה אייזנשטיין.

(צילום: מנחם כהן)

את יעקב גרודקה, מנהל מחלקת האקטואליה ברדיו 'קול ברמה', תפסנו בפגישה חשאית בגבעת שמואל.

את הזמר והשדרן אלעד כהן ראינו נכנס עם בנו להתברך אצל מזכה הרבים הרב יגאל כהן לכבוד בר המצווה.

(צילום: שמעון ברדי)

הראיס של בית שמש מאיר פרל מ'דגל התורה' נצפה עם הרל"ש הפינדרוסאי, משה רבר, בדרך לציונו של ר' שעיה מקרעסטיר.

(צילום: קבוצת הצדיקים)

איש העסקים וכוכב הרשת שוקי סלומון, שחזר ביום שישי האחרון ממסע קודש אצל הצדיק רבי ישעיה מקרעסטיר זצ"ל בהונגריה, שכח במטוס שקיות עם מוצרים יקרי ערך שקנה לבני ביתו בדיוטי פרי באלפי שקלים. בסיוע מנהלו האישי איש 'כיכר השבת' איציק אוחנה שפעל מול הנהלת 'אלעל', צוות הביטחון בשדה ונתן יפה הוכרז על נוהל חירום בשדה - והשקיות אותרו דקות לפני כניסות השבת. ויהי לפלא.

בזה אין קסמים: אמן החושים מני הולנדר, שעבר לאחרונה ניתוח לייזר להסרת משקפיים, התחדש השבוע במשקפיים חדשות אצל איש המשקפיים נריה שטרית שנדהם איך הולנדר גרם למשקפיים לרחף באוויר.

רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ, באירוע סיום מסכת והילולת רבי ישעיה'לה מקרעסטיר זצ"ל, שערך איש העסקים יוסי רפאלי באחוזתו המפוארת בירושלים.

המפיק מאיר מרגלית חגג בסוף השבוע בר מצווה יוקרתית לבנו בחוות צאן קדר במדבר יהודה, בהשתתפות בכירי תעשיית המוזיקה היהודית.

(צילום: מנדי הכטמן)
(צילום: דודי קפלר)

את ר׳ מרדכי סאלם, חזן קהילת ׳מקדש אליהו׳ בארה״ב, תפסנו לתמונה עם הזמר עומר אדם בניו יורק.

מאחורי הקלעים בטקס יום הזיכרון ברמת גן, ראינו את המוזיקאי החרדי שולי רנד בסוד שיח עם הזמר רן דנקר.

(צילום: דוד פדידה)

‏מאחורי הקלעים בחזרות הגנרליות לטקס יום העצמאות בהר הרצל ראינו את הזמרים איתי לוי, ישי ריבו, דוד ד'אור וליאו די שרעייתו ובנותיו נרצחו בפיגוע בפסח - בתפילת מנחה עם הצוות.

(צילום: קרן אדרי)

את המוזיקאים החסידיים מרדכי בן דוד, דובי מייזלס ובנצי שטיין מצאנו בניחום אבלים אצל בני משפחתו של הזמר מיכאל שניצלר ז"ל בארצות הברית.

והנה החזנים יצחק מאיר הלפגוט, צבי וייס ואברהם קירשנבוים בקונצרט ווקאלי בבית הכנסת הגדול בירושלים.

המעבד והמנצח יואלי דיקמן נצפה ביום העצמאות בסיור מיוחד באחד מבסיסי חיל האוויר הנחשבים בארץ.

הזמרים ישי לפידות וניסים בלאק נצפו בשדה התעופה בטורקיה בדרכם לאירוע משותף וקצר.

איך יוצרים 'ווקאלי'? מקהלת 'מלכות' חושפת את הסוד! בקרוב...

הקלידן אשר גבאי והזמר רולי דיקמן נצפו על טיסה בדרכם לחופשה בתאילנד.

רגע לפני טיסה, ראינו את הזמר אריק דביר בתפילת שחרית בנתב"ג, כאחד הצדיקים.

הזמר חיים ישראל והמפיק שמואל פאר, בארוחת בשרים מפנקת בלונג איילנד שבארצות הברית.

המוזיקאים עדי נתנאלי ויוני שלמה נצפו משמחים יהודים בבית חב"ד בעיר נאפולי שבאיטליה.

הקלידן והמוזיקאי אבי דרור וצלם הוידאו יוני צור בחופשה חלומית בקופנגן, תאילנד, מנצלים את בין הזמנים של עולם החתונות...

(רשת הנקודה)

רגע לפני מופע פרטי בוינה, ראינו את חברי מקהלת 'נשמה' מטיילים להנאתם ברחובות העיר.

איציק סעידיאן שנפצע אנושות לאחר שהצית עצמו מול משרדי אגף השיקום של משרד הביטחון וניצל בנס, שוחרר היום מהשיקום בבית החולים 'תל השומר' אחרי שנתיים של טיפולים, ביציאה מבית החולים ראינו אותו בחיבוק חם עם הרב אלי בן גיגי מרבני בית החולים.

(צילום: אבשלום ששוני / פלאש 90)

אם ראיתם מנתח בכיר מחו"ל מתנייד בארץ ברכבו של היועץ הרפואי יוסי ערבליך, אז שלא תחשבו שהוא נשאר בלי כלום. השבוע הוא נצפה ברחוב תל אביבי כשהוא נכנס לרכב אספנות.

אנשי התקשורת יוסל'ה ברגמן 'זירה פוליטית' וחיים נוישטט 'עדכוני חב"ד', בדרכם לתפילה בציון רבי ישעיה'לה מקרעסטיר זצ"ל לרגל היארצייט.

(צילום: נתי. ח.)

הגאון רבי אברהם דויטש אב בית דין ומרבני מעלה אדומים בסוד שיח עם שלמה יעקובזון, מבכירי ישיבת "בית מתתיהו" ואחד ממקורביו של ראש הישיבה הגר"ב ויסבקר, במהלך קניות לשבת.

(צילום: א.ה)

המפיק אייזיק גפן נצפה כשהוא לומד עם החברותא בישיבת 'דרך השם' בירושלים.

(צילום: נתי ח.)

בין ההרצאות 'בר בי רב דחד יומא' ברחבי הארץ ביום העצמאות, רבה של שכונת 'צהלה' בתל אביב הרב חיים הורביץ בלימוד גמרא עם החברותא שלו מני ליבמן.

מזכה הרבים הרב שניר גואטה בהפרשת חלה במפעל הפיתות של איש העסקים אייל יפרח ביבנה.

מפגש מרגש באירוע 'חוגגים עצמאות בבית הנשיא' - בין נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו לבין ראש ישיבת רמ"ז שבניו יורק הרב יהושע בקשט. מסתבר שבעת שאביו של הנשיא - חיים הרצוג, שימש בשנות ה-70 כשגריר ישראל באו"ם, היה יצחק הרצוג תלמיד בישיבת רמ"ז היוקרתית שבמנהטן ואף כיהן בה כיו"ר מועצת התלמידים. כשנודע לנשיא שהרב בקשט שוהה בימים אלו בישראל, הוא ביקש לשגר לו הזמנה להשתתף באירוע החגיגי כאורחו האישי, ובין השניים שלא התראו שנים רבות נערכה פגישה נרגשת.

הרב ירוחם רויכר מחשובי חסידי ברסלב ומאנשי החינוך והחסד בעיר קרית אתא, קיבל ביום העצמאות תואר 'יקיר העיר' מאת ראש העיר יעקב פרץ וחבר מועצת העיר אלקנה ויסנשטרן מ'דגל התורה'.

העסקן החב"די לוי אדרעי בתפילה וסיום הרמב"ם בציון הקדוש בטבריה.

האמרגן והמפיק שלומי כהן בסיום הרמב"ם המרכזי בקהילת 'מחוברים לנשמה' באלעד, עם הרב רפאל חימי והרב מנחם עמאר.

בטקס יום הזיכרון בשאנז אליזה בפריז שבצרפת, ראה 'זופניק' את משה לבון ראש מטה שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, בשיח עם ג׳ואל מרגי (בן דוד שני של השר) נשיא הקהילה היהודית בצרפת, וממלא מקום שגריר ישראל בצרפת חיים וקסמן.

רב המשטרה רמי ברכיהו ויחיקם גמליאל מבכירי עיריית אלעד ו'איחוד הצלה', בסוד שיח הלכתי בקורס 'כבוד המת' בזירת אסון של המשטרה.

האח הרפואי יואל שוורץ, שאיבד את אמו אהובה ליבא הי"ד בפיגוע בקו 2 בירושלים בשנת 2003 - הניח זר בטקס יום הזיכרון המרכזי בהר הרצל בשם יתומי הטרור, כפי שנחשף ב'זופניק' בשבוע שעבר.

(באדיבות: 'ערוץ 14')

הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', חגג השבוע יום הולדת 70 עם בני משפחתו שהפתיעו אותו בטיסה לציון הרבי מחב"ד בארצות הברית - בין שלל אישי הציבור והסלבס ששיגרו ברכות לרב החב"די היה הזמר והיוצר המוערך שלומי שבת שצילם סרטון ברכה מיוחד שבסיומו פצח בשירו המפורסם 'אין עוד מלבדו' עם גיטרה בידו • צפו

עם סיום ימי השבעה על אביו המשורר יהונתן גפן - הזמר אביב גפן באמירת קדיש באזכרה שנערכה היום בביתו.

לאחר שהבריא מהליך רפואי שעבר - הזמר רועי סנדלר ערך השבוע מסיבת הודיה בבית הוריו בראשון לציון בהשתתפות חברים ובני משפחה. בתפקיד הרב: מרדכי אורי הלוי אנגלמן רב ואב"ד מערב ראשון לציון. "תודה להשם יתברך על הזכות לקיים סעודת הודיה, חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן, הבטחתי לעצמי שברגע שאקבל בשורות טובות זה יקרה, תאמינו, תאהבו ותהיו שמחים בחלקכם", כתב סנדלר.

קולולו: ברכת מזל טוב לשופטת החרדית הראשונה (והאחרונה?) חוי טוקר לרגל אירוסי בנה דורון עם חיה אמיתי, בשעה טובה ומוצלחת.

הזמר עומר אדם המקורב לדת ולמסורת היהודית, בתפילה הלילה בציון הרבי מליובאוויטש בניו יורק יחד עם הצוות שלו, במסגרת סבב הופעות בארצות הברית.

(צילום מתוך אינסטגרם: ‎@pazlior)

ולסיום, 'זופניק' מראה לכם מה שלא תראו בתקשורת: מתנדבי זק"א תל אביב נתפסו השבוע ביום הזיכרון עומדים דום בזמן הצפירה באמצע עיסוק בחסד של אמת ליד גופה שנפלטה מהים בחופי תל אביב, כשהם עוצרים את הטיפול בכבוד המת למען כבוד כלל חללי ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר