רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

הזמר המפורסם והשיחה המפתיעה עם האדמו"ר | ביתו של האדמו"ר במירון - נפרץ | הדובר המוכר שחורש את אירופה ברכבת | מה חיפש יועץ התקשורת בחנות המשחקים בצהרי הצום? | כוכב הרשת שויתר על קמפיין גדול | איך אברהם בצלאל הצליח להרגיז את אריה דרעי? | הנופש של הרבי מגור | ממה קובי בורנשטיין נפגע? | ה"תאונת דרכים" של ח"כ גפני | הבכי של דוד חכם | עם השר ארבל עושה קניות? | השטייגען של בוסו | טוקר מקונן | השבר של טופז לוק | הפירות של מיכאל שמש | הברכה של שלומי כהן | השחמט של שוקי לרר | שטיינמץ ווינגרטן מתאבלים | חיים ישראל מתראיין | יואלי דיקמן במפלים | התינוקת החדשה של עקיבא | הריקוד של אריק ונפתלי ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': אחד הזמרים המצליחים במגזר החרדי, זכה לשיחה נדירה עם אחד האדמו"רים, במהלך נופש בשוויץ. השיחה נמשכה שעתיים תמימות וכללה התייחסות מפעימה לכל הנושאים שעל סדר היום, הציבוריים והאישיים.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': ביתו של אדמו"ר מפורסם ומספר דירות של אנשי עסקים מהמגזר החרדי במושב מירון - נפרצו לפני מספר ימים. מהבתים נגנבו כלי כסף יקרי ערך וכסף רב, כאשר מביתו של האדמו"ר נגנבו אף כלים יקרי ערך שירש מאביו זיע"א, ויש להם ערך סנטימנטלי גדול. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה לאיתור הגנב, וכעבור מספר ימים - סוף טוב: הגנב נתפס והגניבה הושבה.

חשיפת 'זופניק': הוא, אחד הדוברים המוכרים בפוליטיקה החרדית, יצא למסע חוצה מדינות באירופה - והכל באמצעות הרכבת, איתה הוא עובר ממדינה למדינה, כאילו מחירי התחבורה לא יקרים. 'זופניק' מקווה שתמיד תהיה קליטה כדי שלא יהיו פיגועים.

חשיפת 'זופניק': בצהרי צום תשעה באב ראה 'זופניק' את אחד מיועצי התקשורת המפורסמים כשהוא משוטט בחנות משחקים בין שאילתה לשאילתה. התברר שהבן עדיין לא קיבל מתנה לתעודה וכנראה שממש מגיע לו.

חשיפת 'זופניק': כוכב הרשת שוקי סלומון, שכזכור לקח פסק זמן מהרשתות החברתיות למשך תשעת הימים וחסרונו מורגש ממש - ויתר השבוע על קמפיין פרסומי בתקציב של עשרות אלפי שקלים לחברה גדולה במשק הישראלי. 'זופניק' נפעם מהעמידה של סלומון על העקרונות כשאנו נכנע גם לו מול לחץ של מפרסמים וסכומי עתק.

חשיפת 'זופניק': ח"כ אברהם בצלאל הצטרף השבוע לחגיגות חברי כנסת מהימין, עם אישור החוק לצמצום עילת הסבירות בכנסת, והצטלם עם ח"כים מהליכוד והציונות הדתית, זאת בעוד סגן השר יעקב טסלר נצפה עומד משקיף מהצד. התמונה הזו עוררה את זעמו של יו"ר המפלגה אריה דרעי על הצעד שהורס למפלגה את התדמית. "למה הוא שם? מה הוא עושה איתם?", תהה היו"ר. 'זופניק' שם את ידו על התיעוד המפליל:

(צילום: דוברות הכנסת - נועם מושקוביץ')

האדמו"ר מגור שנופש בימים אלו בעיירה דאבוס שבשווייץ, תועד ברגעי המנוחה בהרים יחד עם בנו נחמיה אלתר, המשב"ק לייבי פזנצבסקי, מוטי בבצ'יק מבכירי החסידות, והנגידים ממשפחת פלוטשניק.

את הגאון הרב יצחק זילברשטיין, חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' ורבה של שכונת 'רמת אלחנן' בבני ברק, ראינו מתהלך ברחובות העיר כאחד האדם.

האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא - 'הבבא ברוך', בתפילה מעומק הלב בצהרי היום בציונו של אביו ה'בבא סאלי' זיע"א.

(צילום: יוני לב)

שר התרבות מיקי זוהר מ'הליכוד' בברכה והתייעצות במעונו של חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס וראש ישיבת 'אור החיים' הגאון רבי ראובן אלבז.

משגיח ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון רבי יצחק לוקסנבורג מתהלך ברחובות ירושלים לאחר ניחום אבלים אצל האישה החשובה חנה קצבורג.

לאחר אמירת קינות תשעה באב בירושלים, ראינו את נשיא המדינה יצחק הרצוג ופרשן 'כיכר השבת' ישי כהן בשיחה על חורבן הבית.

כתב המגזין של 'כיכר השבת' ארי טננבוים חולץ השבוע על ידי כוחות יל"מ של כבאות והצלה בגוש עציון. האם הוא באמת נתקע? הציצו ל'מגזין כיכר' ותקבלו תשובות...

ערב תשעה באב הפרשן והמגיש יעקב ברדוגו רק ביקש לבקש סליחה ומחילה ממי שנפגע ממנו בתקופה סוערת זו, והופס.., קפץ עליו רוגזו של העיתונאי קובי בורנשטיין שכנראה ממש נפגע ממנו, שהגיב: "ומה עם מי שנפגע (כמוני) בתקופות סוערות וקשות פחות?".

הפרשן ישראל כהן ובנו ארי נצפו בצהרי צום תשעה באב תופסים שיחה עם יו"ר 'דגל התורה' חבר-הכנסת משה גפני. כהן, הביע את תמיהתו על הנחת התפילין כבר בצהרי היום ולא לקראת הערב כנהוג, ונטען שם כי זה אפשר גם לכתחילה. בהמשך, הסתייג גפני ממה שהתרחש עם 'חוק יסוד: לימוד תורה' והגדיר זאת כ"תאונת דרכים".

את שימען ברייטקופף, יועצו של ראש העיר משה ליאון, וטייקון האומנות החרדי שלמה פרייפלד, תפסנו בשיח בענייני החורבן.

שדרן הרדיו דוד חכם מירר בבכי על חורבן הבית בליל תשעה באב בעת שמנה את מספר השנים לחורבן הבית.

את היועץ האסטרטגי אליהו ארנד ראינו בברכה והתייעצות במעונו של הגאון רבי דוד כהן ראש ישיבת 'חברון' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה'.

(צילום: קובי הר צבי)

שר הפנים והבריאות משה ארבל נצפה בקניות לביתו כאחד האדם ממש ללא עוזרים או משמשים בקודש.

(צילום: ניסן עציוני)

במהלך הדרמה בכנסת סביב ההצבעה על חוק עילת הסבירות, ראינו את ראש הממשלה בנימין נתניהו משחר לפתחו של יו"ר ש"ס אריה דרעי, שבנתיים היה עסוק בשיחת טלפון בניסיון להגיע לפשרה מוסכמת.

(צילום: דוברות הכנסת - נועם מושקוביץ')

במסגרת 26 שעות נאומי הדיונים על ביטול עילת הסבירות, ראינו את סגן יו"ר הכנסת ח"כ אוריאל בוסו מש"ס - ומועמדה לראשות העיר בני ברק, מנצל את הזמן שניהל את המליאה ללימוד דף היומי.

(צילום: דוברות הכנסת - דני שם טוב)

את חבר-הכנסת אליהו ברוכי מ'דגל התורה' ראינו בקריאת 'איכה' בבית המדרש "אבי עזרי" במרכז פתח תקווה.

שר הפנים והבריאות משה ארבל מש"ס מנשק בהתרגשות ספר תורה נדיר ששרד את השואה ומחנות ההשמדה ונתרם לצה"ל ב'מתקן הצבי', מהצד נראה סא"ל הרב אודי שוורץ, ראש ענף הלכה בצה"ל.

שר החינוך החרדי חיים ביטון מש"ס, נצפה יוצא בשעות הצהריים לאחר ארוחה דשנה אצל השף אלי דיוויס.

(צילום: חיים פרוכטר)

ביום שאחרי הדרמות הגדולות בכנסת ראינו את חברת-הכנסת המוסלמית אימאן ח'טיב יאסין מרע"מ, תופסת שיחה עם שרי ש"ס משה ארבל ויואב בן צור.

(צילום: דוברות הכנסת - דני שם טוב)

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר הגיע לתפילת תשעה באב בכותל המערבי תחת אבטחה כבדה.

(צילום: מרדכי אליהו)

עו"ד גיל גולן, רל"ש יו"ר סיעת ש"ס ח"כ ינון אזולאי בסוד שיח פוליטי סוער עם ח"כ אחמד טיבי ממפלגת תע"ל.

( צילום: חננאל שאול)

את יוני אוחנה, יועץ התקשורת של שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, 'זופניק' ראה בשיא הדרמה במליאה בהצבעה על חוק ביטול עילת הסבירות ליד שר הביטחון יואב גלנט מ'הליכוד' שהיה בעין הסערה וכל המצלמות הופנו אליו.

(צילום מסך מתוך 'ערוץ כנסת')

שדרן הרדיו מנחם טוקר נצפה באמירת קינות תשעה באב בבית כנסת מקומי בדרום אפריקה במסגרת חופשה משפחתית.

(צילום: חננאל גרין)

הפרשן ישראל כהן בביקור חולים בבני ברק אצל טופז לוק יועצו של ראש הממשלה בנימין נתניהו - לאחר ששבר את רגלו כשירד ממסוק ראש הממשלה.

מנכ"ל רדיו 'קול חי' אבי רוזן בכניסה לתפילה בבית העלמין של בני ברק.

כתב עיתון 'הדרך' שמעון ליברטי באמירת קינות בבית הכנסת המרוקאי בשכונת גבעת שאול בירושלים.

בהפגנת הימין בתל אביב בעד הרפורמה המשפטית ראינו את יהודה שלזינגר הכתב הפוליטי של 'ישראל היום' בלחיצת יד עם מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי.

(צילום: יעקב אפשטיין)

הכתב הפוליטי מיכאל שמש מ'כאן 11' קונה פירות וירקות בשוק מחנה יהודה בירושלים.

(צילום: י.ד.)

בבית החולים 'הדסה' ראינו את היועץ האסטרטגי אליהו ארנד משוחח עם יעקב גרוסברד משמשו של ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי, 'זקן המועצת', שעדיין מאושפז. התפללו לרפואת רבי ברוך מרדכי בן הינדה מלכה.

(צילום: רשת הנקודה)

את הצלם שלומי כהן ראינו מתברך במאור פנים במעונם של ראשי ישיבת 'סלבודקה' הגאון רבי דב לנדו והגאון רבי משה הלל הירש.

(צילום: נחמן אלבר)

לאחר סבב הביקור אצל גדולי ישראל, ראינו את שלומי כהן בלימוד חברותא עם שמוליק יעבץ מבכירי עסקניה של 'דגל התורה' בירושלים.

הצלם שוקי לרר ובנו נפתלי נהנים באטרקציית שחמט במסגרת נופש בהרי אוסטריה לקיים בהידור "וקווי ה' יחליפו כוח".

(צילום: נתי שולמן)

בליל תשעה באב ראה 'זופניק' את השר למורשת עמיחי אליהו מ'הציונות הדתית' והצלם החב"די חיים טויטו, ברגע של קדושה ברחבת הכותל המערבי.

(צילום: מ.ט.)

"בזכות אהבת חינם יבנה בית המקדש השלישי" • אלפים בשירה מרגשת לשירם של המוזיקאים שוקי סלומון ויונתן שינפלד בליל תשעה באב בכותל המערבי.

(צילום: יהוידע בן ציון)

שבי רפפורט יועץ נשיא המדינה יצחק הרצוג למגזר החרדי - תועד מוחה כפיים באירוע ההיסטורי באולם הקונגרס בארצות הברית לצד הסנאטורים שמחו אף הם כפיים לנאום הנשיא הרצוג.

(צילום מתוך השידור חי של לע"מ)

סגן ראש העיר בני ברק מנחם שפירא ומנהל המחלקה המוניציפלית של 'דגל התורה', בקניות לכבוד שבת קודש בסופר השכונתי.

באולפני רדיו 'קול חי' ראינו את השדרן דוד חכם, שלמה בנזימן מנהל מחלקת תרבות בעיריית בני ברק והמפיק מוטי קליין בתכנית על אחדות לרגל תשעה באב.

המפיק ודובר זק"א מוטי בוקצ'ין והקלידן צביקי לוקר תועדו בתפילה בציון האר"י בצפת יום אחרי ההילולה.

המעבד והמנצח יואלי דיקמן ומנהלו עוזר דרוק בסוד שיח מוזיקלי במסגרת נופש במפלים בצ'יאוונה שבאיטליה.

(צילום: ר.ד.)

בליל תשעה באב הזמר חיים ישראל העניק ראיון וידאו ל'כיכר השבת' מרחבת הכותל המערבי; כך זה נראה מאחורי הקלעים.

(צילום: שלום קטנוב)

הזמר מוטי שטיינמץ נצפה באמירת קינות מעומק הלב בבית הכנסת בארדיטשוב בבני ברק.

הזמר איציק וינגרטן באמירת קינות בבית כנסת מקומי בלוס אנג'לס, במהלך חופשה מקומית.

את הפייטן יחיאל נהרי ראינו ממתין כאחד האדם בשטיפת רכבים בירושלים.

הזמר עקיבא תורג'מן ורעייתו צורית חבקו השבוע בת חמישית בשעה טובה ומוצלחת.

הזמר ליפא שמלצר השוהה בביקור בישראל, נצפה בכניסה לרכבת הקלה בבני ברק.

המוזיקאים אריק דביר ונפתלי קמפה, המפיקים שלום וגשל וחיים אילוז, ויזמי הנדל"ן יוסי בייניש ויחזקאל הלפרין בקבלת שבת במסגרת חופשה בעיירה ארוזה שבשווייץ.

המוזיקאים אברומי וינברג, שמואל יפת, אהרל'ה נחשוני, יוני ברגר, שמשון דניאל ואברהם שלום נסעו יחד לבית העלמין בצפת שם נשאו תפילה בקברי הצדיקים.

(צילום: רשת הנקודה)

את האמרגן פיני רוטשטיין ראינו מקונן על חורבן בית המקדש.

(צילום: רשת הנקודה)

חברי קהילת 'המשוררים' בשכונת גני הדר בפתח תקווה נסעו בליל שישי לירושלים להתפלל בכותל המערבי. במהלך הביקור ברובע היהודי הם עצרו לשירה ותפילה בבתי הכנסת הספרדים, שם ערכו קבלת שבת.

יהודה גלילי נצפה מפקח על הקלטת אחד הקליפים המושקעים שצולמו במיקום אסטרטגי בעיר העתיקה בירושלים.

(צילום: רשת הנקודה)

בשוק מחנה יהודה בירושלים ראינו את המוזיקאי מוישי רוט קונה פיצוחים לשבת קודש כאחד האדם.

גם הזמר משה קליין תפסנו במהלך קניות לביתו ממש כאחד האדם.

(צילום: מני ליבמן)

את הזמר החסידי אהרל'ה סמט ראינו מגיע לשמח חולים בבית החולים 'הדסה'.

(צילום: רשת הנקודה)

בעל למופת: המוזיקאי זלמן שטוב מגיש תכנית 'המבדיל' ב'כיכר השבת', נצפה ביום צילומים של רעייתו האדריכלית רחלי פוקס.

(צילום: אפרת אוריאלי)

החזן העולמי יצחק מאיר הלפגוט הגיע השבוע לשמח ולעודד בשירי רגש את הרב אברהם יצחק בן עטל (קורנבלי), תושב מודיעין עילית, לאחר שהרופאים גילו אצלו את המחלה.

(צילום: איתמר קירשבוים)

את היועץ הרפואי ראובן שראבני מ'רחשי לב' ראה 'זופניק', כשהוא מלווה את יו"ר ש"ס ח"כ ‏אריה דרעי בדרכו למסור שיעור תורה בישיבת 'אוהל יוסף' - 'היכל צבי' בבני ברק בראשות הגאון הרב צבי פדידה.

(צילום: מנדי רוט)

הרב-הזמר דודו דרעי שימש כסנדק בשמחת הברית לנכדו הבכור בן לבתו אורחן אילנה ונכדו של שדרן הרדיו עמי מימון מ'קול ברמה' בן לבנו שלום דובער. ויקרא שמו בישראל: עמוס מאיר מימון.

(צילום: אבשילום דרעי)

האדמו”ר מקוסוב ארצות הברית השוהה בימים אלו בישראל, הגיע השבוע לביקור מיוחד בביתו של דודי ווייטמאן יו"ר 'בלב אחד'.

האדמו"ר ממז'יבוז' נצפה בטיש לכבוד הילולת האר"י הקדוש בנופש בעיירה ציריך שבשווייץ.

נערך לקרב? את הרב דוד לייבל, נשיא קהילות 'אחוות תורה', ראינו בביקור מיוחד בסטודיו האימונים של אמן הקפוארה החרדי מיקי חייט.

הרבנית רוזה בן טוב במזיגת ערק קדוש וברכה לרב הסלבס מרדכי חסידים בהילולת בעלה הרב משה בן טוב מי שהיה מכונה 'צדיק המזוזות', מהצד נראה גם הזמר יונתן רזאל והנכד המפיק יונתן בן טוב.

במהלך שידור חי ברדיו 'גלי ישראל' - העיתונאי מתי טוכפלד זיכה את מרום הרוש היועץ של ח"כ משה סעדה מ'הליכוד' בהנחת תפילין.

(צילום: עמיאל ירחי)

את אמן הוויזואל שמוליק בן הרוש ראינו בדקות שלפני תחילת הפגנת הימין מבשל הולוגרמה מיוחדת - נאום וירטואלי של יו"ר האופוזיציה ויו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד שהוצג בהפגנה נגד הרפורמה המשפטית במהלך הערב.

איש העסקים ירדן אלעל נצפה בתפילה עם תפילין במרכז חב"ד העולמי בניו יורק.

(צילום: אבריימקה אייזנשטיין)

במוצאי שבת ערך עו"ד רועי אוסדישטר סיום מסכת בביתו של אהרן קלירס במירון; השתתפו: האבא עו"ד משה אוסדישטר, היועצים: רפי פרלשטיין, קובי איזק וניסים לוי, העיתונאי קובי בורנשטיין, היועץ הרפואי ראובן שרבאני, העסקנים מאיר קלירס, נתן רבני ודוד שפרי.

רבי חיים משה כץ, רב קהילת רחם בבני ברק, משמש ככהן הפודה בפדיון הבן לנכדם המשותף של השרה לשעבר עומר ינקלביץ ואיש התיירות ישראל שיינפלד.

(צילום: יוסי רוזנבוים)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר