רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

לאיזה תפקיד אריה דרעי לא התקבל? | הח"כ שאיים והחדר החדש | מי החליף את הגרב"מ במחנה בני תורה? | המקובל בשיח עם אשת הבאבא סאלי | מאחורי הקלעים של 'מעייריב' | היכן בילה יעקב ריבלין? | הברכה של אבי אמסלם | כך אלי ישי חגג יום הולדת לבנו | ההתנדבות של אוריאל בוסו | הפרגון של ביבי למקלב | החופשה של מנחם טוקר | הטיול של זייברט | מני הולנדר חושף את השם ומפתיע את החתן הטרי | שוקי סלומון והאופנוע ים | התחקירן שנפצע קל | הריקוד של יועץ התקשורת | יוסי ברגר מכבד הורים | דיקמן עושה סלפי | שטיינמץ מבלה | פריד ושוואקי בהכנות אחרונות ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': איציק שיינפלד, מבעלי רדיו 'קול חי' לשעבר, חשף בריאיון למגזין 'קול פליי' כי לפני 45 שנה, אריה דרעי - לימים יו"ר ש"ס הכל יכול, ביקש להתקבל למדריך בקעמפ של 'אגודת ישראל' לנוער האגודתי, אך הוא לא התקבל. 'זופניק' תוהה מה היה קורה אם הוא כן היה מתקבל?!

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': לאחר שח"כ אברהם בצלאל מש"ס איים שאם לא יעבור חדר הוא לא יצביע עם הקואליציה וננזף ע"י היו"ר ח"כ אריה דרעי בישיבת הסיעה - השבוע בצלאל התחדש בחדר חדש בכנסת.

הנגיד הרבני הרב שלמה שטיין רב קהילה בלייקווד הגיע השבוע לברכה והתייעצות אצל ראש הישיבה הגאון רבי ברוך ויסבקר.

במחנה 'בני תורה' המיתולוגי ראינו השבוע את הגאון רבי יצחק אזרחי, ראש ישיבת מיר, ממלא את מקום אחיו זקן 'המועצת' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי המאושפז בבית-החולים, לרפואה שלימה.

(צילום: רשת הנקודה)

הגאון הרב שלמה יהודה בארי - 'הינוקא' מנגן על אורגן במהלך בר המצווה לבנו הושע ישראל, כשעל השירה הזמרים אלי הרצליך ומשה דוויק.

( צילום: אבי סבג)

המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן' בסוד שיח מעניין עם הרבנית סימי אבוחצירא רעייתו של 'הבבא סאלי' זצ"ל, במהלך אירוע תורני בהרצליה, מהצד נראה בני איפרגן יד ימינו של 'הרנטגן'.

'זופניקק' ששמע על בואו של ח"כ אחמד טיבי לאולפני 'כיכר השבת', השכים בבוקר כדי להספיק ולהחליף כמה מילים עם הח"כ הבכיר של המגזר הערבי. בסיום הריאיון תפס 'זופניק' את טיבי והמגיש ישי כהן נמלטים מהמשרד, רגע לפני בואם של נציגי 'עוצמה יהודית'.

(צילום: אשר רוט)

אם גם אתם מכורים ל'מעייריב' של איצלה כץ כמו 'זופניק', אז תראו מה קורה מאחורי הקלעים של הצילומים באולפני 'כיכר השבת'...

(צילום: אשר רוט)

בסימפוזיון של ישיבת 'אוהל יוסף' - 'היכל צבי' ראינו פאנל פוליטי מרתק יחד עם פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן, יו"ר משמרת הקודש והחינוך הרב מרדכי בלוי, ח"כ אוריאל בוסו מש"ס והרב אבא טורצקי.

בהמשך השבוע ראינו את ישי כהן בסימפוזיון של ישיבת 'בית מתתיהו' יחד עם אנשי התקשורת יקי אדמקר מ'וואלה' ישראל גרובייס מ'משפחה' והרב חיים הרוביץ.

גדול העיתונאים והפרשנים החרדים יעקב ריבלין נצפה מבלה עם בני משפחתו במעין 'עין ליאור' הסמוך לצפת. ל'זופניק' נודע כי בן משפחתו עוקב הדוק אחרי מדריך הטיולים האגדי ישראל שפירא, שחשף לצופיו את המעיין והפינה הקסומה לכל המשפחה הכוללת כמובן "מים קדושים" רדודים לילדים.

את הפרשן החרדי ישראל כהן תפסנו בסוד שיח עם יועץ התקשורת רונן צור, מהקולות הבולטים במחאה נגד הממשלה, שנדמה היה שהשבוע עשה סוויטצ' כשהביע תמיכה בממשלת אחדות.

בציונו של רבי יצחק אבוחצירא זיע"א במרוקו, ראינו את יו"ר המועצה הדתית בכרמיאל שאול פרץ מברך בכוונה גדולה את מועמד ש"ס לראשות העיר אשדוד אבי אמסלם.

(צילום: דודי מור)

הגאון רבי יצחק קולדצקי ויו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים חבר הכנסת משה גפני, הגיעו לביקור חולים בבית החולים 'תל השומר' יחד עם איש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו בתפילת 'א-ל מלא רחמים' בבניין שגרירות ישראל בארגנטינה לזכרם של 85 נרצחי הפיגוע שאירע בשנות ה-90 בקהילה היהודית המקומית, מהצד נראים בין היתר: הרב חיים אוירכמן שליח חב"ד בבואנוס איירס, הרב אליהו המרה, שגריר ישראל בארגנטינה אייל סלע ונציגי הארגונים היהודים.

(צילום: פיני הוסני)

בלוק מתבגר: בהבדלה של מוצאי שבת ראינו את השר לשעבר אלי ישי בברכה מיוחדת לבנו עובדיה ישי שחגג יום הולדת 21.

בהמשך השבוע יצאה משפחת ישי לחגוג את יום ההולדת במסעדה.

סגן יו"ר הכנסת ויושב-ראש ועדת הבריאות ח"כ אוריאל בוסו (ש"ס), המתנדב כחובש בכיר במד"א, התפנה בצום תשעה באב להשקיע מזמנו להצלת חיים ועשה משמרת באמבולנס במהלכה טיפל בחולים ופצועים.

במהלך מסיבת העיתונאים שכינסו ראש הממשלה בנימין נתניהו ובכירי משרד התחבורה השבוע, פרגן נתניהו לסגן השר אורי מקלב ואמר כי הוא "קודם כל סגן שר שלי", שכן מקלב כידוע סגן כפול גם במשרד רוה"מ וגם במשרד התחבורה. 'זופניק' מקווה שזה לא יעשה למקלב בעיות במשרד השני...

(צילום: לע"מ)

שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס מתברך מהראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף לאחר תפילת שחרית במעונו.

לאחר מכן ראינו את יועץ התקשורת ודובר השר מרגי, יוני אוחנה, מתברך אף הוא בחמימות רבה מפי הראשון לציון הרב יצחק יוסף, "תזכה לתת עצות טובות וחפץ ה' בידך יצלח". מהצד נראה עוזרו של הרב, מאיר עמר.

בלשכת שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל', חגגו השבוע יום הולדת לדובר המסור, שמואל קרמרסקי. גם פרויקטור מירון יוסי דייטש והמנכ"ל אסף יזדי הגיעו לברך.

לאחר שקיבל את החדר החדש, ח"כ אברהם בצלאל מש"ס יצא לשייט קיאקים עם בני משפחתו ברפטינג נהר הירדן.

(צילום: ב.ה.)

חבר הכנסת יצחק פינדרוס מ'דגל התורה' בקניות לשבת קודש בשערי רווחה בירושלים.

( צילום: אלישע פרקש)

שדרן הרדיו ומגיש הטלוויזיה מנחם טוקר השוהה בחופשה משפחתית בדרום אפריקה משתעשע עם ילדים אפריקאים.

בהמשך ראינו את מנחם טוקר מטייל לצד זברות ופוצח בשירת 'שפכי כמים ליבך' מול מפלי ויקטוריה המרהיבים.

באישון לילה בבית שמש ראינו את הגאון רבי גבריאל יוסף לוי ראש ישיבת 'באר התורה', בסוד שיח עם שמוליק גרינברג מועמדה של 'דגל התורה' לראשות העיר בית שמש.

(צילום: שייע)

מ"מ ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט נצפה בתפילה מעומק הלב במסגרת חופשה בסן אנטון באוסטריה.

(צילום: אברהם צדוק קולודצקי)

בבוקר שלמחרת ראינו את חנוך זייברט יוצא לטייל ולנשום אוויר בהרים הקסומים של אוסטריה.

איש 'אגודת ישראל' עורך הדין אברימי יוסטמן ראינו קונה פירות לשבת בשוק מחנה יהודה בירושלים.

את כתב הנדל"ן של עיתון 'המודיע' יענקי רייניץ ראינו יחד עם מנכ"ל החברה להתחדשות עירונית אסף חרש, בהצגת התב"ע ל'מתחם יונתן' הגרנדיוזי בבני ברק.

את חבר מועצת העיר ירושלים אלחנן גרוסבוים מ'דגל התורה' ועוזרו גרשון במברגר, ראינו בסוד שיח במהלך טיול בגן חיות בקרקוב שבפולין.

( צילום: א.ה.)

שר התרבות והספורט מיקי זוהר וח"כ ניסים ואטורי מ'הליכוד' בסיור בשוק מחנה יהודה בירושלים.

(צילום: י.ד.)

השרה להגנת הסביבה עידית סילמן מ'הליכוד' ובעלה שמוליק בביקור במרכז חב"ד העולמי-770 בברוקלין, בליווי שליח הרבי ומנכ"ל מוסדות חב"ד בניו ג’רזי הרב יוסף צבי קרליבך.

(צילום: אבריימקה אייזנשטיין)

אמן החושים מני הולנדר מדהים בקריאת מחשבות בחור חרדי שהתארס ומגלה את השם של ארוסתו, במהלך מופע בקעמפ של ישיבת 'באר יצחק' בנחלים.

לא רק צלם, גם איש חסד: הצלם שלומי כהן שהגיע ליום צילום עם ילדים יתומים מארגון 'זה לזה' בפארק אתגרי כרמיאל, תרם לכל הילדים כוסות ברד על חשבון הבית.

(צילום: מ.ו.)

כוכב הרשת שוקי סלומון, ברכיבה על אופנוע ים בצורת רכב במסגרת נופש משפחתי בעיר אנטליה שבטורקיה.

התחקירן החסידי ישראל פרקל מ'חדשות 13', נפצע השבוע באורח קל בתאונת קורקינט בתל אביב וניצל בנס ברגע האחרון.

את יועץ התקשורת רפי פרלשטיין דובר חברת 'עמידר' ראינו פוצח בריקוד ושירה בכבישי ארצות הברית, בדרכו לחתונת נכד מורו ורבו האדמו"ר מקרעטשניף עם נכדת האדמו"ר מסקווירא.

(צילום: ח.ח.)

"אני מאמין באמונה שלימה בביאת המשיח"; מאות ילדים עם צרכים מיוחדים המשתתפים במחנה הנופש של 'עזר מציון', בשירה ותפילה מרגשת בכותל המערבי • צפו

איש החסד הרב דוד ווייטמאן יו"ר ארגון 'בלב אחד' והמפיק אייזיק גפן נצפו מפקדים בכובד ראש על האירוע לאלפי ילדים מיוחדים שנהנו במתחם המגי'ק קאס.

בהמשך האירוע ראינו את ווייטמאן יחד עם שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, מברכים את הנער ישראל גולדרייך, שהגיע לבילוי במתחם המג'יק קאס.

אלפי הילדים ובני משפחותיהם נהנו נמופע זמר ענק שנערך במתחם הדי סיטי שם הופיעו ענקי הזמר החסידי: שמחה ליינר, אוהד מושקוביץ, יונתן שיינפלד וקובי ברומר לצד תזמורתו המורחבת של ארה'לה נחשוני.

במהלך מופע קיץ של הזמר אברהם פריד, ראינו את פריד יורד במיוחד מהבמה לשמח ולהצטלם עם כוכב הסטטוסים החסידי שמוליק כץ.

את הזמר יוסי ברגר ראינו ברגע של כיבוד הורים מלווה את הוריו בשדה התעופה בנתב"ג בדרכם לחופש בחו"ל.

המוזיקאי יואלי דיקמן נצפה מגיע להופעה מקומית בבני ברק כאשר נערים וילדים מתגודדים סביבו לתמונת סלפי.

הזמר מוטי שטיינמץ נצפה בטיול עם בני משפחתו בפארק ספסופה.

(צילום: ה.א.)

רגע לפני שהוא מתחיל סבב הופעות בארץ, הזמר יעקב שוואקי הגיע לבא"פ לכיש לרגש ולשמח את החיילים שלנו כמו שרק הוא יודע. על הקלידים: אבי דרור.

(צילום: רשת הנקודה)

את הזמרים יעקב שוואקי ויששכר דרור ראינו בהתרעננות בתחנת דלק מקומית, רגע לפני מופע משותף.

(צילום: איתיאל שמעון)

מאחורי הקלעים במופע, ראינו את אמן הוויזואל שמוליק בן הרוש בסלפי של עבודה והכנות אחרונות עם הזמרים אברהם פריד ויעקב שוואקי.

יחיקם גמליאל מבכירי עיריית אלעד בניחום אבלים אצל מזכה הרבים הרב חיים זאיד היושב שבעה על פטירת אמו ע"ה.

ראש עירית נתניה מרים פיירברג בסיור בחוף הנפרד בעיר במטרה לדאוג לציבור החרדי המבקש לרחוץ בחוף לפי כללי ההלכה וגדרי הצניעות.

חבר מועצת העיר בני ברק אליהו גרינבאום מ'דגל התורה' קיבל השבוע רישיון עורך דין.

את עו"ד ישראל אליוביץ פגשנו השבוע בטקס מיוחד שנערך על ידי התאחדות יועצי המשכנתאות בו הוענקה לו תעודת הוקרה על יעוץ משפטי. ל'זופניק' נודע כי הוא מלווה את ההתאחדות ביעוץ משפטי שנים ארוכות ועל כך זכה להוקרה.

השף החסידי יואלי סנדל בעל המותג 'יואליס סמוק האוס' סגר שיתוף פעולה אסטרטגי עם קצביית 'פיקדלי' שצפוי להתחיל מחודש אלול הקרוב.

מושיקו מוסקוביץ מבכירי 'איחוד הצלה' ומד"א לשעבר, שהקים ארגון הצלה חדש: 'נחמה והצלה לישראל' לעילוי נשמת אמו ע"ה - הופתע בחגיגת יום הולדת ספונטנית במהלך אירוע ההשקה בהשתתפות אישי ציבור ואנשי עסקים.

(הפקה: שרי פלדמן)

בשולי האירוע ראינו את איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה בסוד שיח עליז עם שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף מ'עוצמה יהודית'.

ברכת מזל טוב למוטי כהן מנכ"ל מוסדות 'יביע אומר', ואחיו של מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן, לרגל אירוסי בתו תהילה עם החתן אחיה עובדיה מבחירי ישיבת 'כסא רחמים'.

(צילום: נתנאל כהן)

רב הסלבס מרדכי חסידים בקביעת מזוזה בביתו של השחקן והסטנדאפיסט משה אשכנזי המחלים בימים אלו בביתו לאחר הליך רפואי שעבר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר