רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

המתיחות בין אלמנת האדמו"ר לבנה - שוברת שיא חדש | העיתונאי שלא זכה במיליונים | ראש ישיבת חברון בחוף הים | ראש הישיבה שנפש בלא פלאן | הראשל"צ בים בעכו | רב העיר בזקופנה | מזכה הרבים מפגין ביצועים במשחק כדורגל ובשולחן טניס | איך נראו אליעזר ראוכברגר ואריה זיסמן לפני עשרות שנים? | הפרשן ותערוכת הבלונים | המטוס הפרטי של מנחם טוקר | התפילין של אבנר נתניהו | לאן אוריאל בוסו טס? | התשובה של השר מלכיאלי למה אין רבנים ליטאים | אבוטבול, כאחד הח"כים וכאחד האדם | כשמני הולנדר הפתיע את המציל בים | הריקוד של אריק דביר | רולי דיקמן מחכה בתור ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': גורם שהיה בעבר מקורב לאחד מבכירי המפלגות החרדיות - והורחק, עושה בימים אלו את צעדיו חזרה דרך קמפיין מוניציפאלי. על הדרך, הוא מנסה לחבק את מי שיכולים לעשות לבוס הקודם את כאב הראש הכי גדול. האם יצליח? 'זופניק' יעקוב ויעדכן.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': סערה פרצה לה באחת הערים במחוז הדרום, לאחר שבאחת הקהילות החסידיות בעיר התגלתה מתיחות קשה בין אלמנת האדמו"ר זצ"ל לבין בנה שמשמש כרבי בעצמו. על פי הידוע, האדמו"ר שמסוכסך עם אחיו שמשמשים אף הם כאדמו"רים, נעדר משמחת ברית שערך אחיו ביום שישי שעבר.

'זופניק' יודע לדווח כי הרבנית שביקשה מאחד הבנים להישאר בחיק המשפחה לשבת, הורתה לחתנה להביא אל ביתה ספר תורה שאוכסן בבית מדרשו של בנה האדמו"ר המסוכסך, וכשזה גילה שספר התורה נלקח לבית אמו - הוא הורה לגבאיו להיכנס לבית האמא ולהשיב את ספר התורה.

בצר להם נאלצו גורמים במשפחה לצעוד בשבת בבוקר מרחק רב אל בית מדרשו של האח השלישי, כדי להביא ספר תורה לטובת המתפללים בבית הרבנית.

חשיפת 'זופניק': שר החוץ של מולדובה ניקו פופסקו סיפר בפגישה עם המשלחת הישראלית בראשות השרים אלי כהן מ'הליכוד' ושר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש מ'אגודת ישראל' שבאו לקישינב כדי לדון בהיערכות לנסיעה לאומן ראש השנה, כי יש לו חבר עיתונאי שכתב לפני כעשור כתבה נרחבת בעיתון בלונדון על הקיבוץ באומן, ומאז הוא חולם יום אחד לראות את זה במו עיניו. יו"ר מזכירות חסידי ברסלב, נחמן בנשעיה, שהשתתף בפגישה, הציע לו לבוא לבקר בקרוב בציון הקדוש. פופסקו הבטיח בפגישה כי המדינה רואה זכות לסייע לקיים את המסורת באומן ותפעל להקל על חסידי ברסלב.

חשיפת 'זופניק': דרמה של ממש התחוללה ביום רביעי השבוע בקבוצות הוואטסאפ לאחר שכתב 'רדיו דרום' אודי בן דוד פרסם רמז עבה מאוד, שממנו הבינו רבים שהעיתונאי מנדי ריזל זכה בפרס גבוה בלוטו. "מגיש חדשות וכתב צבאי באחת מתחנות הרדיו, חרדי תושב העיר שדרות שלא נפרסם את שמו זכה בפרס השני בהגרלת הלוטו הגדולה בארה"ב, מזל טוב", כתב בן דוד.

ריזל, שבדיוק באותו יום חזר מטיסה עם כל המשפחה מארה"ב, נחת להפתעתו למבול של טלפונים והודעות ברכה מחברים, קולגות מכלי התקשורת ומנהלי מוסדות שרצו תרומה ונאלץ להזים את השמועה.

מנדי, אפשר מעשרות?

"בדקתי בחשבון הבנק ועדיין לא רואה שם סימנים לזכייה של כמה מיליארדים.. מקווה שבעזרת ה' הפייק הזה יהפוך למציאות".

חשיפת 'זופניק': העסקן החרדי בני רוזנבוים מלונדון, שהגיע לנופש בישראל, אושפז השבוע בטיפול נמרץ בבית החולים 'הדסה הר הצופים' לאחר שהתמוטט במפתיע. הוא עבר מספר טיפולים רפואיים מורכבים ויצא מכלל סכנה. הציבור נקרא להתפלל לרפואת: אלטר ביינוש בן מרים לאה.

'זופניק' שהגיע בבוקר יום שישי האחרון לרחוץ לכבוד שבת בחוף הים בראשון לציון, נתקל באחד מגדולי ראשי הישיבות, הגאון רבי דוד כהן, ראש ישיבת 'חברון' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', בעת יציאתו מהחוף בלבוש מיוחד.

בחופשה בלה פלאן שבצרפת, ראה 'זופניק' אחרי תפילת 'שחרית' את ראש ישיבת "היכל יצחק", הגאון רבי ישראל לנדא, צועד מעדנות כשכוס קפה מהביל בידיו. ל'זופניק' נודע כי במהלך השבת, מסר ראש הישיבה פלפול על זמני השקיעה ובקידוש בבוקר יום השבת, הוא סיפר את המעשה המפורסם עם האישה, העוגה ומרן הרב שך.

הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף נצפה בנופש עם בני משפחתו בים בעכו.

(צילום: איציק כץ)

ואילו את הרב מרדכי מלכא רבה הראשי של העיר אלעד ראינו בהבדלה של מוצאי שבת במסגרת חופשת קיץ בעיירה זקופנה שבפולין.

(צילום: גיטי וינר)

במהלך מופע של המוזיקאים אוהד מושקוביץ, יואלי דיקמן ומקהלת 'נרננה' במחנה 'בני תורה' בקצרין, המוזיקה נעצרה למספר דקות, לטובת אמירת פרק תהילים לרפואתו של זקן חברי מועצת גדולי של 'דגל התורה' וראש ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, המאושפז בבית החולים. כשליחי ציבור שמשו הבן הרב בן ציון אזרחי והרב יואל שפירא ר"מ בישיבה.

את חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס וראש ישיבת 'אור החיים' הגאון רבי ראובן אלבז ואבירם דהרי ראש עירית קריית גת ראינו בגזירת סרט בחנוכת מוסדות 'אור החיים' בקרית גת, מהצד נראה גם הרב מתניה גבאי מנהל המקום.

מזכה הרבים הרב שניר גואטה שהיה בעבר שחקן כדורגל, מפגין ביצועים מרשימים במשחק כדורגל בפתח תקווה.

(צילום: עמית סאסי)

בהמשך השבוע ראינו את הרב שניר גואטה מפגין כישורי משחק בשולחן טניס עם הכדורגלן לשעבר מאור בוזגלו, מהצד נראה גם שדרן הרדיו יונתן דדון.

(צילום: עמית סאסי)

בשמחת הברית לנכדו של מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר', ראינו את רבה של העיר אור יהודה הגאון הרב ציון כהן וראש אבות בתי הדין בתל אביב הגאון רבי זבדיה כהן ממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת', בלחיים כמעט עליז עם הסב המאושר.

(צילום: שמעון ברדי)

מזכה הרבים הרב ליאור גלזר קונה מיני מתיקה בטרמינל 1 בשדה התעופה בנתב"ג, רגע לפני טיסה.

פינת הנוסטלגיה: מ"מ ראש עיריית ירושלים ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובניה אליעזר ראוכברגר ועורך החדשות ב'יתד נאמן' אריה זיסמן, מנחים בקעמפ בין הזמנים של 'צעירי אגודת ישראל' לפני עשרות שנים.

'זופניק' שהגיע לשאת תפילה בציון הרשב"י במירון, ראה את פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן ברגע של התבודדות.

את איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה ראינו בסוד שיח עם מפקד משטרת אלעד אלירן ברגיג ויחיקם גמליאל מבכירי העירייה, רגע לפני מופע קיץ שנערך בפארק העירוני. ל'זופניק' נודע כי בעקבות 'פיגוע הגרזנים' לפני כשנה וחצי, המשטרה תגברה משמעותית את האבטחה סביב הפארק העירוני.

הפרשן ישראל כהן ובנו ארי יצאו השבוע לטייל בתערוכת הבלונים ב'האנגר 11' בתל אביב.

את כתב הפלילים ברהנו טגניה מ'ערוץ 12' ראינו במה שהוא מכנה 'סלפיגניה' - בתיעוד סלפי מיוחד מאחורי הקלעים באולפן עם הפרשן הכלכלי של 'הארץ' נחמיה שטרסלר והפרשן ישראל כהן.

שדרן הרדיו ומגיש הטלוויזיה מנחם טוקר בטיסה במטוס פרטי עם בני משפחתו במסגרת חופשה בג'ונגל באפריקה.

(צילום: חננאל גרין)

אבנר נתניהו בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נצפה מניח תפילין בדוכן של קהילת חב"ד רמת שלמה - בממילא בירושלים.

אלמונים הפיצו פשקווילים נגד גודי סילמן, ראש לשכת ראש העיר בני ברק - בהם נכתב: "לא יעזור לך כלום, נשארת גערער!", על החתום: "אברכי דגל התורה". גודי לא נשאר חייב והגיב: "טעיתם, לא גערער, שאוליסט".

כאילו אין בחירות: בנתב"ג ראינו השבוע את חבר-הכנסת אוריאל בוסו - מועמדה עדיין של ש"ס לראשות העיר בני ברק והרב חיים הורביץ, רב שכונת צהלה בתל אביב, בדרכם לחופשת בין הזמנים משפחתית.

(צילום: המייל הצהוב)

את המועמד שכנגד, מ"מ ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט, ראינו השבוע חוזר לארץ הקודש לאחר שנפש באוסטריה. הנה הוא כאן בשדה התעופה המקומי ממתין למטוס.

(צילום: ברוך. מ.)

בפאנל שע"י ישיבת 'באר התלמוד' במושב מירון נשאל שר הדתות מיכאל מלכיאלי על-ידי פרשן 'כיכר' ישי כהן, מדוע לא מונו רבנים ליטאים. השר מלכיאלי השיב: "לגפני יש את הטלפון שלי".

שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש וצוות לשכתו ויו"ר מזכירות חסידי ברסלב נחמן בנשעיה, נצפו בטיסה למולדובה לדון בהיערכות למעבר אלפי חסידי ברסלב לקראת ראש השנה באומן.

(צילום: 'ברסלב לייב')

שר החינוך החרדי חיים ביטון מש"ס הוזמן לשיח פוליטי עם חרדים בעיר חולון, אלא שנבצר ממנו להגיע והוא שלח במקומו את חברו לסיעה סגן שר החקלאות משה אבוטבול. בתמונה: אבוטבול בשיח הפוליטי עם שדרן הרדיו יהודה שוקרון.

(צילום: אהרן באואר)

בהמשך השבוע ראינו את סגן שר החקלאות משה אבוטבול רוכש לעצמו ארוחת צהריים במזנון הכנסת - ממש כאחד הח"כים, ומתדלק את רכבו בבני ברק - ממש כאחד האדם.

את שר העבודה יואב בן צור ובני משפחתו ראינו בנופש בחופשה בצרפת.

( צילום: צבי מלונדון)

בדרך לראשות? את סגן ראש העיר ביתר עילית, דודי זלץ, ראה 'זופניק' השבוע בהתייעצות אצל ראש הישיבה הגר"ד לנדו. 'זופניק' יכול לחשוף שמי שעמד מאחורי הקלעים של הפגישה הוא הרב אברהם פינזל, והיא עסקה בבניין הסמינר של הרב פינזל אותו הוא בונה בביתר עילית.

ראש העיר נוף הגליל רונן פלוט מתברך מהאדמו"ר מנדבורנה ירושלים שחיתן השבוע את בתו בבני ברק, מהצד נראה דובר זק"א המפיק מוטי בוקצ'ין.

מנחם קפלן חבר מועצת העיר חיפה מטעם 'דגל התורה', ברגע של לימוד תורה עם גיסו יאיר יפה מבכירי הנהלת 'החינוך העצמאי', במסגרת נופש משפחתי בצפון.

( צילום: ברעל'ה)

אמן החושים מני הולנדר שהופיע השבוע בים המלח, הדהים את המציל בים בקריאת מחשבות ופרץ לו לפלאפון, לאחר מכן המציל יצא עם הולנדר לשיט בים הרגוע.

בעיצומו של מופע תרי"ג בבנייני האומה בירושלים, פרץ לבמה אמן החושים מני הולנדר והפנט את עיסא, אחד מצמד הנבלים שרודפים אחרי חבורת הילדים ברחובות ירושלים.

חשיפת 'זופניק': קרייסס רציני נרשם במהלך פסטיבל 'חבורת תרי"ג', לאחר שהזמר יונתן שינפלד שהשתתף במופעים נאלץ לעזוב באמצע כדי להספיק מופע בים המלח. אלפי המעריצים המאוכזבים נאלצו להסתפק במקהלת 'קאפלע' שליוותה אותו במהלך השבוע. בהפוגות שבין מופע למופע ראינו את שינפלד עם המיקרופון ביד ואת יועץ התקשורת ארי המניק מעמיסים מוצרי תרי"ג.

מ"מ וסגן ראש עיריית ירושלים וממונה תיק 'מורשת מן המזרח' צביקה כהן מש"ס, הגיע למופעי 'חבורת תרי"ג' לרוות נחת מאלפי הילדים הנהנים.

את יעקב מורגנבסר, דוברו של יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים חבר הכנסת משה גפני - המשמש גם כחובש בכיר ב'איחוד הצלה', ראינו מסייע בטיפול בפצועים בתאונה בכביש 6, בעת שהיה בדרכו לחופשה משפחתית בצפון.

איש התקשורת דוד חכם בסוד שיח עם מנכ"ל משרד הדתות יהודה אבידן, בטקס הענקת פרסים למצטייני עובדי חברות הקדישא והמועצות הדתיות.

ד"ר אבישי בן חיים, הפרשן לענייני חרדים של 'חדשות 13', בהרצאה על ישראל השנייה בפני בני הישיבות המתנדבים בקעמפ לילדים חולים של 'עזר מציון'.

(צילום: ד.א.)

העיתונאי קובי בורנשטיין כתב עיתון 'משפחה' נצפה בלובי במלון רויאל פלאז'ה בטבריה מנצל היטב את חופשת בין הזמנים.

(צילום: ברעל'ה)

הכתב הפוליטי של 'ישראל היום' יהודה שלזינגר בנסיעה כאחד האדם ברחוב רבי עקיבא בבני ברק.

(צילום: א.ק.)

היועץ האסטרטגי גואל ועקנין נצפה במתחם VIP של מלון רויאל ביץ' באילת, בעת הפוגה קלה במהלך החופשה המשפחתית.

את איש הדגים המפורסם מבני ברק מוטי כהן מ'מעדני זהבה' ראינו מתחדש במשקפיים, 'זופניק' מקווה שהוא לא מפספס שום עצם בדג.

באישון לילה במסעדה ירושלמית, ראינו את איש ההצלה מושיקו מוסקוביץ בפגישת עבודה עם השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית'.

את שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף מ'עוצמה יהודית' ראינו בטיול לילי עם ילדיו בנמל תל אביב.

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד ורעייתו ליהיא בטיסה לחופשה בנאפולי שבאיטליה, שעוררה סערה סביב השאלה האם טס בניגוד לכללי ועדת האתיקה.

(צילום: י. אברהמי)

עו"ד רונן אביאני מאנשיו של יו"ר 'המחנה הממלכתי' בני גנץ, בתפילה עם טלית ותפילין בחדרו של הרבי מחב"ד ב-770 בכפר חב"ד, 'זופניק' מקווה שהוא נשא תפילה לרפורמה משפטית בהסכמה.

הרב הראשי לשעבר הגאון הרב ישראל מאיר לאו בביקור חולים בביתו של הזמר ואיש העסקים דדי גראוכר.

במהלך מופע של הזמרים יעקב שוואקי ואברהם פריד, ראינו את הזמר אריק דביר מרקד לצידו של אמן הוויזואל שמוליק בן הרוש שהופקד על ניהול מסכי האירוע.

(צילום: חיים פרוכטר)

המוזיקאים רולי דיקמן ואבי דרור, בניחום אבלים אצל מזכה הרבים הרב חיים זאיד שישב שבעה על פטירת אמו ע"ה, בעיצומם של ימי בין הזמנים בהם הוא מוזמן להרצאות רבות.

(צילום: מ.ז.)

הזמר רולי דיקמן ממתין בסבלנות עם ילדיו להקרנת תלת מימד ב'מיני ישראל'.

(צילום: משה כהן)

משה חבושה, מגדולי הפייטנים, נצפה מנצל את הרגע בטרקלין המלך דוד - בדרכו לצרפת.

ענק הזמר שלומי גרטנר מלונדון נצפה בשעת לילה מאוחרת מתפנק על צלחת חמוצים במסעדת 'גרונר' שבפאתי בני ברק. ל'זופניק' נודע כי גרטנר קפץ לגיחה קצרה של יומיים לארץ הקודש למספר הופעות כשהשיא היה בשני הקעמפים של ישיבת מיר - לאמריקאים ולישראלים.

רגע לפני יציאת 'שיר האמונה' - המוזיקאים שוקי סלומון וקובי ברומר יצאו לעיר נתניה במסגרת תכנית 'הדרייבער' של רדיו 'קול חי', ופינקו את בחורי הישיבות בשי מיוחד לבין הזמנים.

רגע לפני שעלה לנגן בהכנסת ספר תורה ברחבת הכותל, המעבד והמנצח בני לאופר בתפילה מעומק הלב.

(צילום: 'בפרונט')

באירוע הכנסת ספר תורה בכותל המערבי, ראינו את המוזיקאים נמואל הרוש, בני לאופר ואיציק פילמר מנצח מקהלת 'נשמה בתיאומי שירה אחרונים עם המפיקים אלי לב וישראל לובין.

(צילום: אלכסנדר הוכברגר)

הזמר אבי אילסון נצפה בנתב"ג בדרכו לסבב מופעי קיץ בדרום אמריקה.

(צילום: רשת הנקודה)

המנצח והמעבד יהודה גלילי בצילומים לקליפ נוסף שיראה אור בקרוב.

(צילום: רשת הנקודה)

המאסטרו יהודה גלילי, המפיק מוטי בוקצ'ין והפרסומאי אלי אשכנזי בשמחת החתונה של הפרסומי יוסף טורשי מ'בקטע אחר'.

במסגרת חופשה בקייפטאון בדרום אפריקה, המפיק חיים אילוז (אין קשר לעורך 'כיכר השבת') חוגג יום הולדת עם אפריקאים מקומיים, מהצד נראה שמעון ברייטקופף יועצו של ראש העיר ירושלים.

את מאיר עמר עוזרו של הראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף, ראינו בתפילה מעומק הלב בקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה.

הראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף קיבל השבוע בחדר לימודו את תלמידו אמיתי ארביב, יועצו המקצועי של שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס שהגיע להתברך לקראת חתונתו. הרב יצחק בירכו בחמימות והעניק לו את ספרו 'ילקוט טהרה' עם הקדשה אישית.

שימי קשש סגן מנהל אגף החינוך בבני ברק ואחיו זאב קשש בפאנל משפחתי במהלך חופשת בין הזמנים.

(צילום: א.ה.)

ראש העיר ירושלים משה ליאון, נצפה במשחק שולחן הוקי, ביום הפנינג למאות ילדי 'אלומים' ובני משפחותיהם, יחד עם היו"ר הרב חיים מאיר פרנקל. תנחשו מי ניצח?

(צילום: מאיר דהן)

את יועץ התקשורת אבי בלומנטל תפסנו ב'בנייני האומה' בירושלים משלב ביזנס ופלז׳ר יחד עם צוות הנהלת משרד הבריאות שביקשו לעקוב אחרי המסרים של ילדי 'חבורת תרי"ג' ומלחמתם בשתייה הממותקת.

אסיר ציון לשעבר ג'ונתן פולארד נצפה ממתין לפגישה במלון 'וולדורף אסטוריה' בירושלים.

את איש החסד יצחק שיינין ראינו מתפנק על בקבוק יין משובח רגע לפני שבת אצל איש היין עדיאל טולידאנו בבני ברק.

הרב נחמיה רוטנברג מרבני וינה, בסוד שיח תורני עם האדמו"ר מסערט ויז'ניץ, במהלך נופש באוסטריה.

(צילום: יצחק לייטנער)

יחיקים גמליאל (אלעד) וחזקי פקשר (בני ברק) מבכירי קשרי הקהילה בקופת חולים 'כללית', בחתונת בתו של משה גבירר שפרש לאחרונה מניהול קשרי הקהילה של הקופה באלעד לטובת שיווק דירות.

בקזחסטן נערכה השבוע הילולת רבי לוי יצחק שניאורסון זצוק"ל, אביו של הרבי מליובאוויטש. בריקודים שערכו בסעודת ההתוועדות שהתקיימה במלון 'ריקסוס' המפואר נצפו כמה מהחוגגים מקפיצים את העסקן החב"די לוי אדרעי.

הרב בן ציון נורדמן יו"ר מועצת העיר חדרה ויו"ר 'דגל התורה' ומכותבי הטורים באתר 'כיכר השבת', בסידור חופה וקידושין בחופת בת הזקונים של שדרן הרדיו דידי הררי.

בשולי החתונה ראינו את הזמר נתן גושן והסטנדאפיסט ישראל קטורזה, מקבלים את ברכתו של הרב נורדמן.

השבוע ראינו את הזמר לירן דנינו עם רב הסלבס מרדכי חסידים בציונו של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף זצ"ל, לרגל האזכרה לרבנית מרגלית יוסף ע"ה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר