רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

הח"כ שסידר ליו"ר את הכובע | ראש העיר שכינה את הכוכב "ליצן" | הזכייה של היועץ האסטרטגי | כמה שווה התמונה של יועץ התקשורת? | הדירה החדשה של הרב שניר גואטה | כשבני גנץ סידר את העניבה של ישי כהן | מה רוצה הקו הקיצוני מאיצלה כץ? | מה גרם לח"כ אלמוג כהן, לצייץ, למחוק ולצייץ מחדש? | השיחה המפתיעה בבית שמש | כשקובי אריאלי מחפש מודעת מאורסים | הח"כ שסידר את הפנצ'ר לשר | מי החבר הכי טוב של ראש עיריית נוף הגליל? | כשרולי דיקמן הזמין את אביו לשיר | יואלי דיקמן חשף את הלוק החדש של אהרל'ה סמט | הקורקינט החשמלי שהציל את פיני איינהורן | יניב בן משיח אירס בן | הריקוד הסוער בשמחת יונתן רזאל ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

חשיפת 'זופניק': אחד מחברי הכנסת החרדים נצפה השבוע מסדר לראש מפלגתו את כובע הקנייטש במהלך אירוע בעיר ירושלים.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': ראש עיר חרדי שכינה בעבר כוכב רשת וזמר חרדי בתואר "ליצן", חיזר בשבוע האחרון אחרי הכוכב בבקשה לשיתוף פעולה פרסומי לקראת הבחירות לרשויות המקומיות, אך נתקל בחוסר מענה מצידו ומצד מנהליו. "אני לא פינג פונג שמשתמשים בכוח שלי רק כשיש בחירות", אמר הכוכב. 'זופניק' חותם.

חשיפת 'זופניק': היועץ האסטרטגי אליהו ארנד זכה בפרס חיבורים תורניים של 'מפעל הפיס'. החיבורים השנה עסקו בנושא 'בצדק תשפוט עמיתך'. הוועדה בראשות גדולי הרבנים החליטו על הזכייה לאחר שעברו על מאות חיבורים תורניים שנשלחו.

חשיפת 'זופניק': יועץ תקשורת חרדי בכיר שלקח חלק בנסיעת הרכבת הקלה הראשונה מתוקף תפקידו הופתע למצוא את עצמו מככב בתמונה שנמכרת בסוכנות צילום ידועה. 'זופניק' רץ לבדוק אם התמונה נמכרת במחיר הגון.

חשיפת 'זופניק': מזכה הרבים הרב שניר גואטה שהתגורר בשנים האחרונות בעיר שדרות שבדרום, עבר לאחרונה להתגורר בבית פרטי בעיר פתח תקווה. הסיבה: הקמת מרכז תורני להפצת שיעורי תורה וזיכוי הרבים במרכז הארץ.

ראש ישיבת 'סלבודקה' הגאון רבי דב לנדו, בריקוד של שמחה בחתונת בתו של מנכ"ל 'יתד נאמן' זליג אורלנסקי, מהצד נראים גם הרב נתן זוכובסקי יו"ר ועדת הרבנים של 'דגל התורה' וראש הוועדה הרוחנית של 'יתד נאמן', דוד שפירא ובכירי 'דגל התורה'. על המוזיקה הופקדו המוזיקאים: אהרל'ה סמט ויואלי דיקמן.

ניצול הזמן: את רבה של פתח-תקווה הגאון רבי מיכה הלוי תפס 'זופניק' הוגה בתורה במהלך המתנה לחופה בחתונה בה השתתף.

ראש ישיבת 'שומרי אמונים' והאדמו"ר רבי משה אבוחצירא בסוד שיח תורני, לקראת הילולת האדמו"ר מ'שומרי אמונים' זצ"ל.

באולמי 'ארמונות חן' ראינו את האדמו"ר רבי משה אבוחצירא מברך את הרב יוסף כהן יו"ר ארגון החסד 'חסדי נעמי', שחולה מאוד בתקופה האחרונה בכליות.

רגע לפני הריאיון שערך פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן עם יו"ר 'המחנה הממלכתי' חבר-הכנסת בני גנץ, התעקש האחרון להסדיר את העניבה של כהן, בפקודה!

(צילום: אשר רוט)

את המגיש הפופולרי של התוכנית 'מעייריב' ב'כיכר השבת', איצלה כץ, ראינו מנצל את הפקק האינסופי בצומת שילת בדרך למודיעין עילית כדי להרצות מתורתו לצעירי הצאן, בו בזמן שהקריין הדרמטי ב'קו ההגנה' של הקיצוניים התריע מפני "איצל'ך קצבורגים וכל שאר ירקות מנסים להשתלט על השיח של הרחוב החרדי. מה קורה לדור האומלל שאת "מעייריב" מהפכים אצלו לתוכנית צפיה אינטרנטית חרדית שאחריה עוקבים בנייעס השונים בחורי ישיבה שאותם מאמללים". לא נגענו.

לקראת הימים הנוראים וחגי תשרי, כתב השטח שלנו משה מנס שלנו בראיון וסיור ייחודי עם סנ"צ אייל אברהם מפקד המקומות הקדושים במרחב דוד של מחוז ירושלים. יש למה לצפות...

(צילום: אשר רוט)

יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי מלווה את זקן מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי משה מאיה שחיתן את נכדתו.

(צילום: איתי קצב)

זקן ראשי הישיבות הספרדיות, הגאון רבי אברהם סלים, חבר המועצת של ש"ס, שיגר לראשונה מכתב תודה ליו"ר ש"ס אריה דרעי ובו הודה לו על העזרה במימון מחנה הקיץ של הישיבה, שהיה דרוש "מבחינה גשמית ורוחנית להדק את הקשר שבין הר"מים לתלמידים".

מה גרם לחבר-הכנסת אלמוג כהן מ'עוצמה יהודית' לצייץ על פגישה עם שר השיכון יצחק גולדקנופף, למחוק ולצייץ מחדש? 'זופניק' כאן כדי לחשוף כי בתחילה תייג חה"כ כהן בטעות את החשבון המתחזה לשר, ובעקבות כך מחק - ולאחר מכן צייץ מחדש עם החשבון האותנטי של השר.

יו"ר 'דגל התורה' חבר-הכנסת משה גפני נצפה מאחל מזל טוב חם ולבבי בחתונת בתו של זליג אורלנסקי, מנכ"ל 'יתד נאמן'. 'זופניק' ממליץ לקשור את העניבה שתהיה קצרה יותר.

בשמחת החתונה נצפו יועצי התקשורת ירח טוקר ושמעון ברייטקופף בסוד שיח עם הרב יעקב קנייבסקי - נכדו של מרן שר התורה זצ"ל והרב מוטי פלאי - נכדו של מרן ראש הישיבה זצ"ל.

בשמחת בר המצווה לבנו של היועץ הרפואי יוסי ערבליך, בה השתתפו פוליטיקאים לצד בכירי עולם הרפואה ומפורסמים רבים - ראינו סוד שיח מעניין של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ועו"ד בועז בן צור, פרקליטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

מפתיע: בהכנסת ספר תורה לביהמ"ד "בית השם" של הקהילה הליטאית המודרנית הגדולה ברמה בית שמש ד' ראינו את ראש העיר עליזה בלוך ויועצה ארי המניק, בסוד שיח עם יו"ר 'דגל התורה' בעיר ישראל סילברסטיין ומקורבו מאיר פרל.

קודם לכן ראינו את אחד מרבני העיר הרב אלימלך קורנפלד, בריקוד סוער עם יריבו הפוליטי ישראל סילברסטיין. 'זופניק' רק יכול לחשוף כי בקרוב יהיו הפתעות וייתכן והשלום ב'דגל התורה' בעיר המסובכת - יחזור.

מזכה הרבים הרב מיכאל לסרי נצפה כאחד האדם ברכבו בדרך להרצאת חיזוק בירושלים. בהמשך השבוע ראינו את הרב לסרי בהוצאת דרכון במשרד הפנים בבני ברק.

אחייניתו של איש התקשורת קובי אריאלי - התארסה בשעה טובה. קובי, השתוקק לראות את מודעת המאורסים בביטאון הליטאי וביקש באחת מקבוצות הוואטסאפ את העמוד הראשון. יועץ התקשורת איציק סודרי התנדב להצטלם עם השער ב"גירסת החטוף". אמממה, לאחר שלטענתו לא ראה את העיתון הזה כבר שנים רבות, אריאלי לא ידע שביום שלישי המאורסים מופיעים באמצע העיתון ולא בעמוד השער, ולבסוף, סופר 'הדרך' שמעון ליברטי התנדב להביא את הרשימה המלאה, וקובי אריאלי נשם לרווחה.

שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס שנסע השבוע לאירוע בצפון הארץ, נתקע באמצע הדרך לאחר שרכבו התפנצ'ר. חברו לסיעה ח"כ אברהם בצלאל שנסע אחריו נחלץ לעזרתו וסייע לו בהחלפת הגלגל, כבקי ורגיל.

בהמשך השבוע ראינו את אברהם בצלאל מסייע בתיקון העירוב השכונתי בירושלים לאחר שבשבת האחרונה גילו התושבים כי חוט העירוב נקרע.

(צילום: א. ב. ב.)

את ראש עיריית ניו יורק אריק אדמס והיועץ החרדי שלו יואל אייזדורפר ראינו השבוע בפגישה עם נשיא המדינה יצחק הרצוג ויועצו החרדי שבי רפפורט.

בכינוס מיוחד שנערך בנתניה בהשתתפות יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני ומנכ"ל החינוך העצמאי הרב אליעזר סורוצקין הוכרז על החלפת הנציג הוותיק משה לחובר בנציג חדש. בסיום הכינוס ראינו את גפני בסוד שיח עם לחובר.

מחוץ לאחד האולמות בפתח-תקווה תפסנו את סגן השרה אורי מקלב בסוד שיח עם חבר-הכנסת אוריאל בוסו, מועמדה של ש"ס לראשות העיר בני ברק, והיועץ אבי אבוחצירא.

במהלך ביקורו הדרמטי של סגן השרה אורי מקלב ברכסים, שהתקיים למחרת האיחוד הגדול בצפת, תיעד 'זופניק' מפגש יוצא דופן של מקלב שנועד ממושכות עם המועמד החרדי בצפת יוסף חיים קקון.

את אמן הקפוארה החרדי מיקי חייט בתפילת שחרית עם טלית ותפילין רגע לפני אליפות העולם בריו שבברזיל.

(צילום: רויטל בן משה)

במהלך סיור שערך יו"ר 'יהדות התורה' שר השיכון יצחק גולדקנופף בנוף הגליל, ראש העירייה רונן פלוט הרעיף שבחים על הרמ"ט מוטי בבצ'יק: "הוא החבר הכי טוב שלי, אין דבר במדינה שהוא לא יכול לסדר".

בליווי מאבטחים, יו"ר ועדת חוקה ח"כ שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' בקניות לשבת קודש בביתר עילית.

'זופניק' לא פספס את החגיגה של שר ירושלים ומסורת ישראל מאיר פרוש בישיבת הממשלה לאחר שהגיש את תוכנית החומש לפיתוח מזרח ירושלים. רגע לפני שראש הממשלה בנימין נתניהו נכנס להצהרה משותפת, נצפו השר פרוש וראש העיר משה ליאון מרוצים מהתוצאה.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר מ'עוצמה יהודית', שהגיע לסעוד עם בני משפחתו במסעדת 'עזרא גריל בשרים' בירושלים, קם באמצע הסעודה לתמוך ולעודד את חייל צה"ל.

רגע לפני אומן ראש השנה, ראינו את שר התרבות והספורט מיקי זוהר מ'הליכוד' בציון רבי נחמן מברסלב באומן שבאוקראינה.

(צילום: יהודה הורביץ)

במסגרת חזרתו מחופשה משפחתית בחו"ל, סגן שר החקלאות משה אבוטבול מש"ס נצפה עם המזוודות כאחד האדם בנתב"ג.

(צילום: אהרן באואר)

שר המשפטים יריב לוין ושר התרבות והספורט מיקי זוהר מ'הליכוד', בניחום אבלים אצל בני משפחת מלול ב'שבעה' על אביהם הרב עמרם מלול זצ"ל ראש מוסדות 'בית יוסף', שהלך לעולמו בגיל 72 אחרי ייסורים רבים מהם סבל בשנים האחרונות.

את חבר הכנסת צבי סוכות מ'הציונות הדתית' ראינו בתפילה בציונו של הרב הראשי לשעבר הגאון הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל לרגל יום פטירתו.

את יוני אוחנה, יועץ התקשורת ודובר שר הרווחה יעקב מרגי מש"ס, 'זופניק' ראה ביום ראשון השבוע ממתין לישיבת הממשלה השבועית במשרד ראש הממשלה.

הזמר איציק אורלב, החזן שמואל קרישר ודיג'יי יצחק קינן, מבכים בהלוויית השחקן החרדי ניסים ורטה, שנפטר השבוע ממחלת הסרטן בגיל 48.

(צילום: א.מ.)

איש התקשורת אבי רבינא מבכה בהלוויית שכנו לשעבר ממודיעין עילית הרב אברהם קורנבלי זצ״ל, שנפטר השבוע מהמחלה הידועה בגיל 66 ונחשב לאחד האנשים המוכרים והאהובים בעיר בעשרות שנים האחרונות.

(צילום: איתמר קירשבוים)

מנכ"ל עיתון 'המבשר' משה פרוש, סמנכ"ל התפעול יחיאל עקשטיין ואיש השיווק ציקי פרנקל, בטיול ריינג'רים באלון מורה במסגרת יום גיבוש לעובדי העיתון.

בכירי עורכי הדין החרדים מירושלים, השתתפו השבוע בשמחת בר המצווה לבנו של עו"ד פנחס שטרית, בין המשתתפים: עו"ד אבי אטיאס יו"ר סיעת הלכה למעשה וחבר ועד מחוז ירושלים בלשכת עורכי הדין, עו"ד ורו"ח ישראל עשור המיועד לתפקיד יו"ר ועדת התחדשות עירונית, עו"ד מוטי קריסטל יו"ר ועדת ביטוח לאומי במחוז ירושלים, עו"ד ארז צ'צ'קס יו"ר ועד מחוז ירושלים בלשכת עורכי הדין, עו"ד ניסים בן חיים וחנמאל דורפמן.

את מ"מ רה"ע ביתר עילית יהודה עוביידי ראינו בחוף אקווה כיף בטבריה, לשם הגיע לפקח על מאות בחורי הישיבות מביתר שיצאו לנופש. לאור סכנת הטביעות התריע עוביידי בפני הצעירים על החשיבות בשמירת הגוף והנפש. בסופו של יום כולם חזרו הביתה בריאים ושלמים, ויהי לפלא.

בשמחת החתונה לבנו של הרב משה גפני רב המשטרה לשעבר עם בתו של הפרסומאי אריק אליוביץ מבכירי 'בולטון פוטנציאל', ראינו את סגן השרה אורי מקלב, ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין, סגן ראש העיר ירושלים ישראל קלרמן, אריה זיסמן וישראל פרידמן מ'יתד נאמן' ואשר מדינה מדוברות ש"ס.

(צילום: רשת הנקודה)

בהמשך החתונה ראינו את כוכב הרשת והזמר שוקי סלומון בסוד שיח מעניין עם אריה זיסמן עורך החדשות של 'יתד נאמן'. 'זופניק' תוהה האם בקרוב נראה טור תרבות של סלומון בביטאון הליטאי?

ובאלול כמו באלול, במהלך שמחת החתונה, הזמין הזמר רולי דיקמן את אביו לשיר את תפילת הימים הנוראים בנוסח 'חברון' • כך זה נשמע...

(צילום: רשת הנקודה)

את הזמר רולי דיקמן ראינו בדואט עם גיא זוארץ בשמחת בר המצווה לבנו של היועץ הרפואי יוסי ערבליך, באולמי 'וגשל' בבני ברק.

את כוכב הרשת שוקי סלומון ומנהלו האישי איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה, ראינו יחד עם אנשי היין איתי בן חיים וגבי נחמני, בסיור במרתף היין הסודי של 'יקב בן חיים' לקראת שיר-קליפ חדש שיראה אור בקרוב.

במהלך חתונה שנערכה השבוע, המעבד והמנצח יואלי דיקמן חשף את הלוק הלבוש החדש של אהרל'ה סמט וכמה זה עלה לו... • צפו

הזמר פיני איינהורן נתקע השבוע בפקקים, בעקבות הפגנת בני העדה האתיופית בנתיבי איילון, בדרכו להופעה בחתונה חרדית ב'הדר דימול'. הוא החנה את רכבו בצידי הדרך, עלה על קורקינט חשמלי בפעם הראשונה ופילס את דרכו להגיע בזמן לאירוע.

הזמר נותי ליברמן שהתארס השבוע בשעה טובה ומוצלחת, וביקש לשמור על פרטיות הכלה, נכנס לברכה והתייעצות במעונו של המקובל הרב יעקב ישראל איפרגן - 'הרנטגן'.

(צילום: שלוימי מאיר)

לקראת פרויקט שבדרך ראינו את הזמר נפתלי קמפה ומנהלו המפיק שלום וגשל בפגישת עבודה עם מנהל 'דרשו' העולמי שלמה רוזנשטיין והדובר מוטי גולדמן.

הזמר יניב בן משיח בחגיגות אירוסין וטקס חינה לבנו דניאל שהתארס בשעה טובה ומוצלחת.

(צילום: רפי בוזגלו)

המפיק דוד פדידה נצפה בריקוד סוער בשמחת בר המצווה למוישי רזאל, בנו של הזמר יונתן רזאל, המיוצג אצלו. על המוזיקה הופקדו המוזיקאים: קובי ברומר ואהרל'ה נחשוני.

מחוץ לאולם ראינו את דוד פדידה בשיחה ערה עם מגישת הטלוויזיה צופית גרנט והזוג התקשורתי סיון רהב וידידיה מאיר.

את הזמר מרדכי שפירא ראינו בתפילה מעומק הלב בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון.

מפיק המוזיקה שמואל פאר והזמר בערי וובר בפגישת עבודה מוזיקלית במסעדה יוקרתית במנהטן.

דובר זק"א והמפיק מוטי בוקצ'ין יחד עם הזמר ישי לפידות תועדו רוקדים ושמחים בחתונת בתו של חיים וינגרטן ראש אגף המבצעים בזק"א.

רבה האשכנזי של העיר אלעד הגאון הרב שלמה זלמן גרוסמן, בשמחת האירוסין לבתו של שמעון סויסה מבכירי עיריית אלעד ונכדו של הרב אליהו סויסה מאשדוד; מהצד נראה גם הפרשן ועו"ד אבי בלום מעיתון 'משפחה'.

ראש ישיבת 'כסא רחמים' הגאון הרב מאיר מאזוז, נושא דברים בשמחת האירוסין לבתו של מרדכי כהן מנכ"ל מוסדות 'יביע אומר', ואחיו של מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן, שאירס את בתו תהילה עם החתן אחיה עובדיה מבחירי ישיבת 'כסא רחמים'.

(צילום: אריה פרטוש)

יו"ר הועד הפועל של מד"א ומנכ"ל חברה קדישא תל אביב אברהם מנלה ויו"ר 'איחוד הצלה' בני ברק אפי פלדמן, בריקוד של אחדות בחתונה של חברים משותפים.

הנגיד שמוליק הלפרין נכנס השבוע לברכה והתייעצות במעונו של הגאון רבי שרגא שטיינמן חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' ראש ישיבות 'ארחות תורה'.

(צילום: שוקי לרר)

את יו"ר המועצה הדתית ברמלה מאור אשש ראינו בצילומי תדמית לקראת פרויקט תורני בעיר.

המפיק מעוז עבדי נצפה בקניות לשבת קודש.

מנכ"ל בנק 'לאומי' חנן פרידמן בסיור במפעל החסד 'יד ביד' של הרב יעקב גלויברמן מבכירי העסקנים בחב"ד וממגישי פינת פרשת השבוע ב'כיכר השבת'.

עו"ד רועי אוסדיטשר, יזם הנדל"ן מאיר קלירס ויועץ התקשורת רפי פרלשטיין, בפגישת עבודה בליל שישי ב'בובעס ביר' בצומת שילת.

בטקס סיום בית הספר לנהיגה של 'תנובה' בהשתתפות בכירי החברה, ראה 'זופניק' את סגן השר אורי מקלב שהיה אורח הכבוד של הערב, כשהוא נושא נאום מרגש על חשיבות האחדות בעם ישראל בתקופה זו, כשהקהל מגיב במחיאות כפיים סוערות.

באותו אירוע ראה 'זופניק' גם את מנכ"ל קבוצת 'תנובה' גדי קוניא כשהוא משוחח עם איש היח"צ של 'גל אורן לרנר' קותי אוברלנדר על המשך שיתוף הפעולה והעמקת החיבור למגזר החרדי.

את איש הקשרים המפורסם אליהו שכטר תפס 'זופניק' השבוע מפנה מזמנו לטובת השתתפות גם בשמחת בר המצווה לבנו של יוסי ערבליך וגם בשמחת החתונה לבתו של זליג אורלנסקי מנכ"ל 'יתד נאמן'.

נער הפלא דקל וקנין נצפה באמירת סליחות בכותל המערבי.

(צילום: יוסף חלוואני)

רב הסלבס מרדכי חסידים העניק השבוע את הספר החדש שלו 'גדולה שימושה' לראשון לציון הגאון הרב יצחק יוסף, יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, שר הפנים והבריאות משה ארבל, שר הרווחה יעקב מרגי, שר החינוך החרדי חיים ביטון ופרשן 'כיכר השבת' ישי כהן.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר