ישראל במלחמהישראל במלחמה
רכילות מהודרת

זופניק בכיכר • כל התמונות, הנייעס והחשיפות של השבוע

ה'סליחה' של 'זופניק' | הזמר שסירב לדואט | העיתון והמשכורות המאוחרות | בלעדי: התקיעה האחרונה של דדי גראוכר ז"ל | מה לחשו נשות השאלים באומן? | חבר המועצת צועד כאחד האדם | הסכין של המשפיע החסידי | הפרשן שהפליא בשירה בציון בהונגריה | הספר התורני של השר מש"ס | החיבוק בין גפני וסמוטריץ' | השטיפה של יוסי דייטש | הביצוע של השר עמיחי אליהו | מי נתפס קורא את 'זופניק' בשקיקה? | הכפרות של הרקדן הירושלמי | הצמיד של הרב גרוסמן | על מה שוחחו יואלי דיקמן וארי היל? | המשקפיים של נותי ליברמן | השוטר חיים ישראל שבא לעצור הופעה של הזמר חיים ישראל | האופנוע של מוטי ויזל | עקיבא נתקע בגבול | התקיעה של פיני איינהורן | שולחן החג הלוהט באומן ועוד... • כל התמונות, הנייעס והסיפורים הלוהטים של השבוע • מזפנק: איציק אוחנה (זופניק)

זופניק | כיכר השבת |
זופניק בכיכר (צילום: נתי שוחט - פלאש 90 | עריכה: ידידיה כהן)

טוב, זה מדי קלישאתי לבקש סליחה וכל זה, אבל אם אתם חושבים ש'זופניק' חייב לכם סליחה או שאתם רוצים לבקש סליחה - טקבקו לנו. אנחנו סולחים לכם על הכל.

• צילמתם תמונה של מישהו מוכר בפוזת 'כאחד האדם' או ששמעתם רכילות לוהטת - בלי לשון הרע? כתבו ל'זופניק' במייל הצהוב או בוואטסאפ

חשיפת 'זופניק': הזמר יניב בן משיח קיבל הצעה לבצע דואט עם אחת הזמרות הישראליות בשיר תפילה חדש, אך לבסוף ויתר על כך מטעמי דת ולקח חלק רק בכתיבת השיר. מטעמה של הזמרת אמרו ל'זופניק' כי "אנחנו מכבדים את החלטתו של יניב ושמחים שלקח חלק ביצירת השיר הזה. גמר חתימה טובה לכל עם ישראל!".

חשיפת 'זופניק': כלי תקשורת מפורסם כנראה בקשיים בהתחשב בכך שזו הפעם השניה שהמשכורות נכנסות רק לקראת סוף החודש.

חשיפת 'זופניק': מה עושה עיתון שרוצה ליהנות מכל העולמות? מודיע לקוראיו שאין לו ברירה חוקית והוא חייב לפרסם מודעות של כל המועמדים בתקופת הבחירות הקרובה. התנאי היחיד - שהמודעות יעמדו בתכנים הרוחניים.

בלעדי ב'זופניק': איש העסקים והזמר דדי גראוכר ז"ל שהלך לעולמו בשבוע שעבר בגיל 62 לאחר מחלה קשה, מתאמן על תקיעת שופר לפני כחודש, בזמן שהיה באשפוז ביתי.

נשות השאלים הגיעו גם לאומן, שם הן תועדו על-ידי הצלם חיים גולדברג כשהן עורכות תשליך ומסננות בלחש האחת לרעותה: "הוא מצלם אותנו גם בירושלים".

(צילום: חיים גולדברג, פלאש 90)

בין רחובותיה של גבעת מרדכי בירושלים ראינו את חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' וראש ישיבת חברון הגאון רבי דוד כהן צועד לבדו, כאחד האדם, שקוע בלימוד.

את הרב טוביה לנדו מרבני ישיבת 'כתר תורה' ונכדו ונאמן ביתו של ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו, ראינו בשיח תורני עם הגאון רבי דוד כהן ראש ישיבת 'חברון' וחבר המועצת.

זקן מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי משה מאיה, בסיור בבית החולים 'שיבא' בתל השומר יחד עם הרב אלי בן גיגי מרבני בית החולים.

במהלך ביקור חולים ב'הדסה', שערך ראש הישיבה הגאון רבי דב לנדו, אצל זקן מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' וראש ישיבת 'עטרת ישראל' הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, ראינו את יעקב גרוסברד יד ימינו של הגרב"מ מתברך מהגר"ד.

בהמשך ראינו את המאבטח של גדולי הדור אדיר מעטו שאבטח את מסע החיזוק של הגר"ד לנדו בירושלים, מתברך מהרב במאור פנים.

המשפיע החסידי הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן נצפה בערב ראש השנה בקניית וטבילת סכין חדשה לרגל השנה החדש, שכידוע זו סגולה לפרנסה טובה.

הגאון הצדיק רבי שמעון גלאי, ביקר בערב ראש השנה אצל מספר חולים בבית החולים 'תל השומר' וחילק להם דבש לשנה טובה ומתוקה, כשהוא מלווה באיש החסד אלי ברונר מ'עזר מציון'.

בערב ראש השנה, שר החוץ אלי כהן מ'הליכוד' הגיע לברכה והתייעצות לקראת השנה החדשה, אצל הגאון רבי מרדכי שמואל אדלשטיין רב שכונת 'נאות יוסף' בבני ברק, כשהוא מלווה ביועץ האסטרטגי אליהו ארנד.

הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף הזמין במוצאי השבת האחרון את מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן, לשאת דברי תורה לפני השיעור השבועי בבית הכנסת היזדים בירושלים ואמר: "כעת נשמע כמה דברים מכבוד מזכה הרבים הגדול בן פורת יוסף, הגאון הרב יגאל כהן. תדעו, אתם מכירים אותו מהדרשות שלו, שהוא מזכה הרבים והוצק חן בשפתותיו, אבל הוא ישב ולמד שנים על גבי שנים, למד 'אבן העזר' ו'חושן משפט', הרבה הרבה תורה, נבחן במבחני הרבנות הראשית ויש לו כושר לדיינות וגם כושר לרב עיר שנכלל בזה".

(צילום: שמעון ברדי)

האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא טס השבוע עם קבוצה ממקורביו, להילולת הבעל שם ממיכלשטאדט שקבור בגרמניה לאחר מכן השתטח על קברו של האדמו"ר מקרלין 'הינוקא' שהשבוע חל יום ההילולה שלו.

בשדה התעופה, ראינו את האדמו"ר רבי יקותיאל אבוחצירא בסוד שיח תורני עם האדמו"ר מלוצק.

הראשון לציון ורבה של ירושלים הגאון הרב שלמה משה עמאר, בכתיבת אותיות בספר תורה שתרם איש העסקים נדב בלילה.

(צילום: שמואל משה)

בערב ראש השנה באומן ראינו את ראש העיר קרית גת אבירם דהרי, מאזין בשקיקה לדברי תורה של הגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד'.

'זופניק' שלא ממש מחבב את ההסתה והשנאה שהוא מפיץ, הגיע ללשכתו של יאיר לפיד, היום חבר-כנסת פשוט ואך לפני שנה - ראש הממשלה, ותפס אותו מסכם שנה עם פרשן 'כיכר' ישי כהן, רגע לפני הריאיון.

על ציון רבי ישעיה'לה מקרעסטיר נצפה הפרשן ועורך הדין אבי בלום מעתיר בתפילה ובניגון עם מקהלה שהתקבצה במקום. השתטח וצילם במקביל, שליח המדור בהונגריה.

שר הדתות מיכאל מלכיאלי מש"ס הוציא בחודש האחרון ספר תורני חדש (כרך ב') על חודש אלול וראש השנה. "מדובר בספר חשוב מאוד שהודפס באלפי עותקים לבני תורה שביקשו שאכתוב להם חבורה מבית מדרשו של של בן דוד שלי הרב שלום סיאני מרבני שכונת נווה יעקב בירושלים", אמר השר ל'זופניק'.

(צילום: יוסי ליבוביץ)

'זופניק' לא יכול לספר מה שר האוצר בצלאל סמוטריץ' לחש על אוזנו של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, הוא רק יכול לציין שזה היה בראשון לציון במהלך השקת הסיעה החדשה המשותפת לדגל התורה ולציונות הדתית. אחדות אומרים לכם, אחדות.

את מוישי רבר, מבכירי 'דגל התורה' באלעד (עדיין) ומראשי לשכתו של חבר-הכנסת יצחק פינדרוס, שהבלגן בפתח תקווה היה גדול אפילו עליו, ראינו ממתין במשרדי 'דגל התורה' לסיום ישיבת הח"כים על הבחירות המוניציפאליות.

בו בזמן שאליהו גפני, הבן יקיר של יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני הלך לבקר את הבן יקיר שלו, הלומד ומתעלה בישיבת 'חברון'. רק נחת.

את יוסי דייטש מבכירי 'אגודת ישראל' ו'שלומי אמונים' ראינו שוטף את רכבו כאחד האדם ב'אוטו בני ברק' בירושלים.

(צילום: יונה הירש)

יוסי צימט מבכירי 'אגודת ישראל' בבני ברק, במילוי הטפסים האחרונים לקראת ריצתו של מ"מ ראש עיריית בני ברק ומזכ"ל 'אגודת ישראל' חנוך זייברט, לראשות העיר.

את ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן, ראינו בסוד שיח מעניין עם הרב אהרון הירש, בנו של ראש ישיבת 'סלבודקה' וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' הגאון רבי משה הלל הירש.

השר למורשת עמיחי אליהו מ'עוצמה יהודית' מבצע את השיר 'מוריה' עם הזמר אברהם פריד, באירוע סליחות בבת ים.

שר התרבות והספורט מיקי זוהר מ'הליכוד', בברכה והתייעצות במעונו של מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר'. "שתהיה ראש ממשלה בישראל", בירך הרב את השר.

(צילום: שמעון ברדי)

בשיאה של ההתמודדות על ראשות עיריית בני ברק ראינו את חבר-הכנסת אוריאל בוסו מש"ס מנהל השבוע את ישיבת מליאת הכנסת בכובעו כסגן יו"ר הכנסת.

(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

לחיצת יד חמימה ומחויכת ראינו השבוע בכנסת בין השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר וחבר-הכנסת משה רוט מ'יהדות התורה'. חבר-הכנסת יוני משריקי מש"ס נצפה עסוק בפניות הציבור.

(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

בהמשך ראינו את שר העבודה יואב בן צור מש"ס משוחח עם השר איתמר בן גביר.

(צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)

את רובי שמש ראש מטה שר הפנים והבריאות משה ארבל מש"ס, ראינו מתכונן בכובד ראש לנאום בעברית של הבוס בעצרת הכללית של האו"ם.

שרת התחבורה מירי רגב מ'הליכוד', באמירת סליחות באירוע בעיר בית שאן.

שר הכלכלה והתעשייה ניר ברקת מ'הליכוד', בביקור במרכז חב"ד העולמי 770 בברוקלין, בליווי שליח הרבי בניו ג'רזי הרב יוסף צבי קרליבך והעסקן ר' חנינה שפרלין.

(צילום: אבריימקה אייזנשטיין)

כובשים את המגזר! יוני עוזרי, דוברו המסור של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, קורא בשקיקה את מדור 'זופניק בכיכר' הפופולרי.

בהמשך השבוע ראינו את יוני עוזרי ונתי עטר דובר שר הפנים והבריאות משה ארבל מש"ס - בתפילה חרישית בציון רבי שמעון בר יוחאי במירון.

את הרקדן הירושלמי יענקל'ה קורנבליט ראינו בכוונות מיוחדות במהלך עריכת מנהג הכפרות בשכונת מאה שערים בירושלים.

(צילום: חיים גולדברג, פלאש 90)

את פרשן 'כלכליסט' שלמה טייטלבאום, ראינו משתתף כאחד מהתלמידים בשיעור כללי של הרב דוד לייבל במסגרת אירוע 'ירחי כלה' של 'אחוות תורה', שנערך השבוע במלון רמדה בירושלים למאות חרדים עובדים.

בכניסה למעמד סיום 'ש"ס משניות' של הנגיד שמוליק הלפרין בבנייני האומה בירושלים, ראינו את איש העסקים דוד הלפרין מייסד מיזם 'לשון הרע לא מדבר אלי', מלביש צמיד לגאון הרב יצחק דוד גרוסמן רבה של מגדל העמק וחבר מועצת הרבנות הראשית לישראל, מהצד נראה הרב חיים הורביץ רבה של שכונת 'צהלה' בתל אביב.

(צילום: משה הררי)

בשולי הבמה ראינו את הזמרים זאנוויל ויינברגר, אהרל'ה סמט ואריק דביר בסוד שיח מוזיקלי.

(צילום: ישראל שר)

על הבמה במעמד עצמו, ראינו את הנגיד שמוליק הלפרין בריקוד של שמחה עם גדולי האדמו"רים והרבנים.

הצייר החב"די מענדי ירוסלבסקי העניק השבוע לשדרן הרדיו עמי מימון מ'קול ברמה' תמונת איור שלו שצייר בעבודת יד.

במוצאי ראש השנה, ראינו את העיתונאי דודי בן חמו בסמוך למלון מצודת דוד בירושלים, זאת לאחר שמאות אנשי שמאל תקפו אותו על עבודתו בתקשורת ללא שעשה צבא.

המשפיע הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן נושא דברי תורה, בשמחת בר המצווה היוקרתית לבניו התאומים של הנגיד יהודה עמר, באולמי 'אווניו', מהצד נראים האח הרב חיים יוסף בידרמן והאדמו"ר מנדבורנה אלעד.

(צילום והפקה מוזיקלית: מוישי ביכלר | הפקת אירוע: מאיר מרגלית)

בהמשך ראינו על הבמה את המוזיקאים יואלי דיקמן וארי היל שהופקדו על החלק המוזיקלי באירוע - בסוד שיח מוזיקלי דרמטי.

(צילום: מוישי ביכלר)

הזמר החסידי נותי ליברמן נצפה מתחדש במשקפיים לקראת חתונתו בשבוע הבא. 'זופניק' תוהה האם המשקפיים מהלהיט 'ים של דמעות' יועמדו למכירה פומבית?

(צילום: מושיק)

במהלך ערב סליחות בוילה היוקרתית של המיליונרית ירדנה עובדיה בסביון - הגיע שוטר בשם חיים ישראל לעצור את המוזיקה בשל תלונות שכנים על רעש בשעה מאוחרת - וגילה שלזמר באירוע קוראים גם חיים ישראל...

(צילום: א. ב.)

את הזמר מוטי ויזל ראינו רכוב על אופנוע בעיר העתיקה בירושלים, שפילס לו את הדרך בדרכו למופע סליחות.

באישון לילה לאחר מופע, ראינו את הזמר מוטי שטיינמץ, נכנס לקנות מזון בבני ברק בכדי להפיג את הרעב שהצטבר.

(צילום: ישראל נזרי)

את הזמר אלי הרצליך ראינו באמירת סליחות עם הגאון הרב שלמה יהודה בארי - 'הינוקא'.

לאחר ראש השנה באומן, הזמר עקיבא תורג'מן והחברים נתקעו במשך שעות בגבול, בדרך חזרה לארץ.

בהמשך, לאחר שעות בגבול, ראינו את עקיבא תורג'מן עולה לטיסה כאחד האדם.

המוזיקאים פיני איינהורן ודניאל אלישע בתקיעת שופר בראש השנה ברחובות מנהטן. ל'זופניק' נודע כי בסיום תפילת מוסף הבחינו השניים בקבוצת יהודים מחוץ לבית הכנסת המקומי וזיכו אותם במצוות שופר. צולם ע"י גוי מקומי.

הזמר בן סנוף באמירת סליחות עם רבה הראשי של צפת הרב שמואל אליהו בקבר יהודה בר עילאי שבין צפת למירון.

(צילום: דוד כהן, פלאש 90)

את המוזיקאי יובל סטופל ראינו קונה מטעמים לשבת אצל השף אבי מלכא.

את הזמר גד אלבז ראינו מתברך במאור פנים מהגאון הרב שלמה יהודה בארי - 'הינוקא', לאחר ששהה אצלו בראש השנה.

(צילום: נדב אלחדיף)

לאחר ראש השנה בקהילת חב"ד סביון בראשות הרב שמואל ביסטריצקי, הזמר והפייטן אופיר סלומון בהבדלה בביתו של הזמר ליאור נרקיס.

המקובל הרב נתנאל שריקי בערב שיעור תורה וסליחות מול הכותל המערבי, שערך המפיק הבינלאומי שון בלאיש, בהשתתפות אנשי עסקים וסלבס. על החלק המוזיקלי בסליחות הופקדו הזמרים: יהודה בן עטר ואור בן עטר. על החיבור: איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה.

במטבחי 'הכנסת אורחים פינטו' באומן, ראינו את איש העסקים מיכאל פינטו והעסקן אהרון רווח מבשלים לאלפים שבאו לציון רבי נחמן בראש השנה.

בשולחן החג באחוזה של מיכאל פינטו ראינו בין היתר את כוכב הרשת והזמר שוקי סלומון ומנהלו האישי איש 'כיכר השבת' ו'זופניק' איציק אוחנה, איש העסקים סמי גרוסמן והזמר אליאב זוהר שרים יחד: "התגעגתי לרבי נחמן" • צפו בתיעוד שצולם ע"י גוי מקומי

(צולם ע"י גוי)

בקצה השני של השולחן, ראינו את אליהו שושן ומשה כלפון, היועצים החרוצים של ש"ס בכנסת, מתענגים על אוכל ויין משובח.

(צולם ע"י גוי)

במוצאי החג ראינו את שוקי סלומון ואיציק אוחנה והעסקן המקומי ישראל ברקמן, ברכב מסוג מרצדס מייבאך של איש העסקים המקומי שלומי רוזיליו, בדרכם למופע המרכזי באוהל של הנגיד אליעזר שיינר, שם הופיע סלומון בליווי אבטחה ממשטרת אומן לאחר שמאות אנשים התגודדו סביבו.

בחזור מאומן, הגאון הרב שלום ארוש ושוקי סלומון נפגשו במתחם ה-VIP בשדה התעופה. 'זופניק' חושף לכם כי השניים דיקלמו את השיר המשותף שלהם שיראה אור בקרוב.

את נחמן דיקשטיין מפקד זק"א אוקראינה והמתנדב עזריאל שניצר ראינו במוצאי ראש השנה באומן, מסכמים בהצלחה את מבצע 'ראש השנה באומן' יחד עם בכירי המשטרה המקומית סרגיי קובלנקו ואנטולי סרידינסקי.

מנהל אגף חינוך חרדי בעיריית אשקלון הר' משה אמסלם הגיע לתלמוד תורה חניכי הישיבות בראשות הרב יצחק ברדא להרמת 'לחיים' לרגל השנה החדשה יחד עם מנהל הת"ת הרב אלחנן רוזנפלד ומחנכי הכיתות.

לאחר שהמזוזה בביתו של איש העסקים טום ג׳ון אור-פז נתלשה באנטישמיות - הרב הראשי לישראל הגאון הרב דוד לאו הגיע השבוע למסור בביתו שיעור תורה יחד עם איש החסד דודי ווייטמאן מ'בלב אחד', בהמשך נקבעה מזוזה חדשה ומהודרת.

(צילום: אריה לייב אברמס)

לאחר שיעור תורה בהשתתפות אלפים בירושלים, ראינו את מזכה הרבים הגאון הרב יגאל כהן ראש מוסדות 'יביע אומר', מברך את הזמר קובי פרץ: "תמשיך לקדש שם שמים ולפרסם את שמו יתברך בעולם".

(צילום: שמעון ברדי)

את גיא זוארץ ראינו בשירת "אבינו מלכינו", באירוע עשור לפעילות בית חב"ד סביון, של הרב שמואל ביסטריצקי והרבנית רבקה.

באומן ראינו את הזמר מאור אדרי מתברך מהגאון הרב שלום ארוש מבכירי רבני ברסלב וראש מוסדות 'חוט של חסד'.

(צילום: מיכאל בן אבו)
בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר