אאא

השבוע נערך סיום הש"ס המרכזי של אירופה בלונדון באירוע ענק בו השתתפו כ-7000 בני אדם. האירוע שהתקיים באיצטדיון הכדורגל האנגלי הנודע "וומבלי" עבר בצורה מכובדת במיוחד שהדהימה את מנהלי המקום שבאישון לילה לא התאפקו וכתבו מכתב על השתוממותם מההתנהגות המופתית של המשתתפים.

זה נוסח המכתב של מנהלת הפרויקטים של האיצטדיון:

"לכבוד צוות מארגני הסיום

השעה 2 בלילה כעת שאני יושבת וכותבת לכם מילים אלו לאחר שחזרתי הביתה מהסיום.

בשם כל הצוות שלי אני מרגישה חובה להביע את הגאווה ועונג בקבלת ההזדמנות לארח את סיום הש"ס

כאשר פנו אלינו המארגנים עוד בחודש יולי, לא היה לנו שום מושג באיזה סגנון של אירוע זה יהיה או למה לצפות מבחינת תכנייה או מה למעשה יתרחש באירוע.

אט אט כאשר התחלנו לעבוד עם צוות המארגנים, התחלנו להבין במה מדבר וכאשר התאריך התקרב, תדרכתי את הצוות שלי לגבי אופי האירוע. אבל שום דבר לא יכול היה להכין אותנו למה שהתרחש במציאות.

 אחד השירים שהולחן במיוחד לאירוע הגדול

ישנן כמה נקודות שהפליאו אותנו בצורה מיוחדת:

1. יש לנו מתחם לוקרים לשמירת חפצים מסוכנים/לא ראויים וכדומה. באירוע בסדר גודל כזה בד"כ אנחנו מאחסנים בין 700 ל-1,000 פריטים. הערב לא היה לנו אף לא פריט אחד.

2. לא היה אפילו מקרה אחד של שכרות, אלימות או התנהגות רחובית. אף לא מקרה אחד. אני עובדת בארנה הזאת כבר שנתיים וחצי, אירחתי מעל 300 אירועים, ומעולם לא היה לי אירוע ללא אף מקרה חריג.

3. כל הצוות שלי יצא אחוז התפעלות מכמות ה'תודה רבה' שקיבלנו בסיומו של הערב. אני לתומי חשבתי לרגע כי כולם קיבלו הוראה ברורה להודות לנו.

אני ממש מאוכזבת שאירוע כזה מתקיים רק אחת לשבע שנים. האירוע הזה היה תענוג עבור כולנו.

בקי סירט
מנהלת הפרויקטים (של האיצטדיון)".